Haftanın Öne Çıkan Fragmanları (5 Mart)
Mart ayının ilk haftasında önümüzdeki dönemlerde izleyebilmek için büyük bir heyecan beslediğimiz yapımların fragmanları yayınlandı. Çağatay Ulusoy'lu Kağıttan Hayatlar'dan, İlker Kaleli'yi uluslararası izleyici karşısına çıkaran The Serpent'e; Netflix yapımı süper kahraman filmi Thunder Force'tan, Zoom üzerinden çekilen yerli film Seni Buldum Ya'ya merakla beklediğimiz film ve dizilerden fragmanlar izleyici karşısına çıktı. İşte haftanın en önemli fragmanları!

Kağıttan Hayatlar

Kağıttan Hayatlar filminden

Çağatay Ulusoy'un başrolünde yer aldığı Netflix yapımı Kağıttan Hayatlar, kağıt toplayarak hayatını geçiren terk edilmiş çocukların hikayesini anlatıyor.

The Serpent

Dizi The Serpent

Tahar Rahim'in yıldızı olacağı, aynı zamanda İlker Kaleli'yi izleyeceğimiz The Serpent dizisi 1970’li yıllarda Güneydoğu Asya’da Batılı turistlerin peşine düşen bir seri katilin hikayesini konu ediyor. 

Thunder Force

Thunder Force filminden

Melissa McCarthy ve Octavia Spencer'ın yıldızı olduğu Thunder Force, iki yakın arkadaşın süper kahramana dönüştüğü bir komedi filmi olarak karşımıza çıkıyor.

Voyagers

Voyagers filminden

Colin Farrell, Tye SheridanLily-Rose Depp gibi yıldız isimleri bir araya getiren Voyagersçok nesilli bir görev için uzaya gönderilen 30 çocuğun hikayesini anlatıyor.

Michael B. Jordan'ın yıldızı olduğu Without Remorse, Jack Ryan kitaplarındaki en iyi karakterlerden John Kelly'nin hikayesini anlatıyor.

Acans

Dizi Acans

BluTV'de gösterime girecek olan Acans dizisi, her gün birbirinden kaprisli müşteriler, sorunlu ünlüler ve karşlaştıkları krizlerle baş etmeye çalışan bir reklam ajansı çalışanlarının ve onların kafası karışık başkanının yaşadıklarını konu ediniyor.

Seni Buldum Ya!

Seni Buldum Ya! filminden

Reha Erdem'in imzasını attığı Seni Buldum Ya!, Zoom üzerinden çekildi. Oyuncu kadrosunda Serkan KeskinNihal YalçınBülent Emin YararEzgi MolaTaner BirselTilbe SaranEsra Bezen BilginTansu Biçer ve Ecem Uzun bulunan film, MUBI üzerinden izleyici karşısına çıkacak.

Bad Trip

Şaka Peşinde filminden

Eric AndreLil Rel Howery ve Tiffany Haddish başrollü Bad Trip, insanlara şaka yapan ve gizli kameralar sayesinde bunları kayıt altına alan iki yakın arkadaşın hikayesini konu ediniyor.

Yorumlar