Haftanın Öne Çıkan Fragmanları (12 Mart)
Baharın gelişini kutladığımız ikinci haftada, sinema ve televizyon dünyasından dikkatleri çeken birkaç fragman paylaşıldı. Fragmanı yayınlanan bu yapımların arasında yerli dizi uyarlaması Camdaki Kız da bulunuyor. İşte haftanın en ilgi gören fragmanları!

The Outside Story

The Outside Story filminden

Brian Tyree Henry'nin yıldızı olduğu The Outside Story, apartman dairesinde dışa kapalı bir şekilde yaşayan bir editörün, şehir hayatına dönüşünü anlatıyor.

Monday

Monday filminden

Sebastian Stan'in başrolünde yer aldığı Yunanistan yapımı MondayAtina’da yaşayan 30’lu yaşlardaki iki Amerikalı Mickey ve Chloe’nin hikayesini konu ediniyor.

Here Are The Young Men

Here Are The Young Men filminden

Dean Charles ChapmanAnya Taylor Joy ve Finn Cole gibi genç yıldızları bir arada izleyeceğimiz "Here Are The Young Men",  Dublinli üç genç olan amaçsız Matthew, nihilist Rez ve dengesiz Kearney’e odaklanıyor.

Camdaki Kız

Dizi Camdaki Kız

Gülseren Budayıcıoğlu’nun çok satanlar listesinde bulunan romanı Camdaki Kız, Burcu Biricik'i başrolüne alarak diziye uyarlandı.

Tupac Shakur'un gizemli bir şekilde ölmesinin ardındakileri anlatan Johnny Depp ve Forest Whitaker başrollü City of Lies, bir gerilim filmi olarak karşımıza çıkıyor.

Lupin 2. Sezon

Dizi Lupin

Netflix'in Fransız yapımı çok sevilen aksiyon komedisi Lupin'in ikinci sezonundan bir teaser paylaşıldı.

Yorumlar