İnşaat 2 Taze Teaser Videoları ile Merak Uyandırıyor!
10 yıllık bir aradan sonra usta yönetmen Ömer Vargıİnşaat 2 için yeniden yönetmen koltuğuna oturdu. Başrollerinde ilk filmde olduğu gibi Şevket Çoruh ve Emre Kınay'ın rol aldığı yapımda ayrıca; Bülent KayabaşŞehsuvar AktaşTuncay BeyazıtYeşim BüberItri Koşar ve Burak Satıbol gibi isimler yer alıyor. 

Ali ve Sudi, içinde bulundukları inşaatta çok fazla ceset gömdükleri için 10 yıl hapis cezası almışlardı. Cezalarını bitiren ikili artık özgürdür. Ruhsatsız bir açık hava diskosunda bekçi olarak çalışmaya başlayan ikili başlarına geleceklerden habersiz bir şekilde dışarıda olmanın keyfini sürüyorlardır. İnsan kaçakçılığı yapan mekanın sahibi Remzi, komiser Şevket'le iş birliği yaptığı için başı belaya girmez. Celal ve Sedat ikilisi de tarihi eser kaçakçılığıyla uğraşmaktadır. Ali ve Sudi, aşık olmuşlardır ve sevdikleri kadınları da alıp bu ülkeden gideceklerdir. Ancak geçmişleri peşlerini bırakmamaya kararlıdır. Sahile vuran iki ceset, hayatlarını yeniden alt üst edecek olaylar silsilesini başlatır.

İnşaat 2, 7 Kasım 2014'ten itibaren Türkiye çapında sinemalarda!

Filmin seansları için tıklayın!

İnşaat - Sudi Atla!

İnşaat 2 filminden

İnşaat 2 - Kuru Fasulyemsin

İnşaat 2 filminden

İnşaat 2 - Muska

İnşaat 2 filminden

İnşaat 2 - Remzi Geldi Mi?

İnşaat 2 filminden

İnşaat 2 - Ayşe Evlenmiş!

İnşaat 2 filminden

İnşaat 2 - Sudi Derin Kaz!

İnşaat 2 filminden

Yorumlar

  • Haydar g.

    İnşaat kara komedi tarzında başarılı filmlerdendi, umarım buda ikincisi gibi akılda kalıcı olur. Bu arada Ömer Vargı özletmişti kendini.