İşte Beyazperde.com Okuyucularının ​2014 Yılında En Çok İzlediği Fragmanlar
Beyazperde.com olarak 2014'ün nabzını tutmaya devam ediyoruz. "2014'ün En İyi 10 Yabancı Filmi!" listesinden sonra, "2014'ün En Çok İzlenen 10 Fragmanı" listesiyle karşınızdayız. Türk Sineması'nın 100. yılı nedeniyle yerli filmlerin damgasını vurduğu bir yıl olan 2014'te, Beyazperde.com'da en çok Togan Gökbakar yönetmenliğindeki Recep İvedik 4 filminin fragmanı izlendi.

Geçtiğimiz aylarda vizyondaki yerini almasına rağmen hızlı bir çıkış yapan Çağan IrmakUnutursam Fısılda ikinci sırada yer alırken onu, Ahmet Kural ile Murat Cemcir'in başrollerini paylaştığı kahkaha bombası Düğün Dernek takip etti. Listenin dördüncü sırasında senaryosunu ve başrolünü Gupse Özay'ın üstlendiği Deliha, beşinci sırasında Hasan Karacadağ imzalı korku filmi Dabbe 5: Zehr-i Cin yer aldı.

Altıncı sıraya geldiğimizde ise; ilk defa yabancı bir filmle karşılaşıyoruz. Gişe filmlerinin adamı Michael Bay'in yönetmenliğini, Mark Wahlberg'in başrolünü üstlendiği aksiyon dozu yüksek bilimkurgu filmi olan Transformers: Kayıp Çağ yer aldı. Listenin devamında ise; romantik drama İncir Reçeli 2, yerli komedi serisi Eyyvah Eyvah 3Sağ Salim 2 ve tüm dünyada tartışmalarla beraber vizyondaki yerini alan Nuh: Büyük Tufan filmlerinin fragmanları Beyazperde.com okuyucuları tarafından en çok izlenen fragmanlar oldu.

Recep İvedik 4 - Fragman

Recep İvedik 4 filminden

Unutursam Fısılda - Fragman

Unutursam Fısılda filminden

Düğün Dernek Fragman

Düğün Dernek filminden

Deliha - Fragman

Deliha filminden

Dabbe 5: Zehr-i Cin - Fragman

Dabbe 5: Zehr-i Cin filminden

İncir Reçeli 2 - Fragman

İncir Reçeli 2 filminden

Eyyvah Eyvah 3 Fragman

Eyyvah Eyvah 3 filminden

Sağ Salim 2 - Orijinal Fragman

Sağ Salim 2 filminden

Yorumlar