Beyazperdem
Üç Maymun
"Üç Maymun" filmine benzer 20 film var.
 • Hayvan Cenneti

  Hayvan Cenneti

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 43dk / Dramatik komedi
  Yönetmen Estelle Larrivaz
  Oyuncular: Stefano Cassetti, Géraldine Pailhas, Muriel Robin
  Sahiplenici ve etkileyici bir baba olan Dominique, kız kardeşiyle birlikte hayvanlarla ilgili eşyalar satan büyük bir mağaza işletmektedir: "Hayvanlar Cenneti". Saldırgan bir adam olan Dominique karısı Cathy ile geri dönüşü olmayan bir yola girer ve bunun üzerine Dominique çocukları Clarisse ve Ferdinand ile ortadan kaybolur. Sınırın öbür tarafındaki şık ve güzel bir kayak oteline yerleşirler ve Dominique burada hepsi için sanal bir hayat kurmaya çalışmaktadır. Amacı ise oğlu ve kızının sevgisini tekrar kazanmaktır. Filmin yönetmenliğini Estelle Larrivaz yaparken başrollerde Stefano Cassetti ve Géraldine Pailhas yer alıyor.
  Üyeler
  3,0
  FRAGMANI İZLE
 • Serseri Mayınlar

  Serseri Mayınlar

  26 Mart 2010 / 1s 50dk / Dram, Komedi
  Yönetmen Ferzan Ozpetek
  Oyuncular: Riccardo Scamarcio, Nicole Grimaudo, Alessandro Preziosi
  Cantoneler, İtalya'nın güneyinde bir makarna fabrikasının sahibi olan, burjuvaziye mensup oldukça varlıklı bir ailedir. Bu gelenekçi ailenin erkek çocuklarından biri, Tommaso Roma'daki okulunu bitirir ve evine geri döner. Bu geri dönüş oldukça önemlidir çünkü Tommaso tüm ailesini bir arada toplayıp eşcinsel olduğunu açıklamaya karar vermiştir. Bu gerçeği erkek kardeşi Antonio'ya açıklar ve aile işlerini bırakıp yazar olmaya karar verdiğini söyler. Aile buluşması sırasında sırrını açıklamaya hazır olan Tommaso beklenmedik bir sürprizle başarısız olur. Erkek kardeşi Antonio da eşcinseldir ve bunu bizzat açıklar. Şimdi aileyi sıkıntılı zamanlar beklemektedir.
  Üyeler
  3,7
  Beyazperde
  3,5
  FRAGMANI İZLE
 • Karanlık Şerit: Möbius

  Karanlık Şerit: Möbius

  13 Eylül 2013 / 1s 43dk / Gerilim, Dram
  Yönetmen Eric Rochant
  Oyuncular: Jean Dujardin, Cécile de France, Tim Roth
  Rus istihbarat servisinde çalışan Grégory Lyubov, özel bir görev için Monako'ya gönderilir. Grégory, Monako'da çalışmakta olan güçlü bir işadamının yakınen takip edilmesi işinde kilit bir rol oynamaktır. Bu görevin bir parçası olarak, Monako'daki özel bir Rus bankasında çalışmakta olan Alice isimli yetenekli bir finans uzmanı da gizlice görevlendirilir. Ruslar için çalışmakta olan Alice bir Amerikan vatandaşıdır. Grégory'nin görevi ise Alice'ten gizli bir şekilde onun sadakatini ölçmektir. Ancak Grégory görev sırasında gerçekleştirdiği bir hamleyle altın kuralı çiğner ve Alice ile iletişime geçer. Aralarında ikisinin de dibe doğru ilerleyişini hızlandıracak türden bir tutku başlar. Filmin yönetmenliğini, 1994 yapımı Les patriotes adlı filmiyle Altın Palmiye'ye aday gösterilen Fransız sinemacı Eric Rochant üstlenirken, başrollerinde ünlü oyuncular Jean Dujardin, Cécile De France ve Tim Roth bulunuyor.
  Üyeler
  2,9
  Beyazperde
  3,0
  FRAGMANI İZLE
 • İnsan Lekesi

  İnsan Lekesi

  2 Nisan 2004 / 1s 48dk / Dram
  Yönetmen Robert Benton
  Oyuncular: Nicole Kidman, Anthony Hopkins, Gary Sinise
  ABD’nin en prestijli üniversitelerinden birinde iyi bir kariyeri olan Coleman Silk seçkin bir profesördür. Bir temizlik işçisiyle olan evlilik dışı ilişkisi ortaya çıktığında, 50 yıldır en yakınlarından bile sakladığı bazı sırlar ortaya çıkarak hayatını alt üst etmek üzeredir.Arkadaşlık ettiği yazar Nathan Zuckerman, Silk’in ilişkisi üzerine eğildiğinde tüm bu sırlar yavaş yavaş ortaya çıkmak durumunda kalır. Silk’in bilinenden çok daha farklı bir kişisel tarihi olduğu çarpıcı bir şekilde kendini belli eder.
  Üyeler
  3,2
  Beyazperde
  3,5
 • The Chameleon

  The Chameleon

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 46dk / Dram, Gerilim
  Yönetmen Jean-Paul Salomé
  Oyuncular: Marc-André Grondin, Famke Janssen, Ellen Barkin
  Ailesiyle birlikte Louisiana'da yaşayan 13 yaşındaki Nicholas Barclay, ardında hiçbir iz bırakmadan ansızın ortadan kaybolur. Kendisinden hiçbir haber alınmadan geçen üç yıllık süre zarfı, bu sürecin ardından gelen bir telefonla sonlanır. Arayan Nicholas'tır; çocukları kullanan bir çete tarafından kaçırıldığını ve Fransa'da olduğunu söylemiştir. Mutlu haberi alan aile, oğullarının eve dönmesini sağlar. Ancak ortada bir sorun vardır. Nicholas'ın ablası Kathy ve annesi çocuğa koşulsuzca kucaklarını açmışken, erkek kardeşi Brian ve görevden sorumlu olan FBI ajanı Jennifer Johnson gelen kişinin Nicholas olmadığını düşünmektedir. Ajan Johnson şüphelerini haklı çıkarmak ve bu olayda bir aldatmaca olduğunu ispatlamak için bir dava başlatmaya karar verir. Ancak bu talep ne çocuk ne de annesi ve kız kardeşi tarafından kabul edilmez. Bu tepki Johnson'ın şüphelerini haklı çıkarır şiddettedir. Johnson davanın derinlerinde yatan gizemli gerçekleri aydınlatmak için zorlu bir yola çıkar. Jean-Paul Salomé'nin yönettiği filmin hikayesi, kayıp bir çocuğun kimliğine bürünen Frédéric Bourdin'in gerçek hayat hikayesinden uyarlanmıştır.
  Üyeler
  3,0
 • Erkek Fatma

  Erkek Fatma

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 22dk / Dram
  Yönetmen Céline Sciamma
  Oyuncular: Zoé Héran, Malonn Lévana, Jeanne Disson
  Laure 10 yaşında henüz cinsiyetinin farklılıklarını taşımayan bir kız çocuğudur. Kızların elbiseleri yerine erkek çocuklar gibi giyinen Laure yeni taşındıkları mahallede kendisini bir erkek ismiyle Mickaël olarak tanıtır. Kendi yaşlarında güzel bir 'kız çocuğuna' verilen bu cevap Laure'nin yeni kimliği olur ve kimse onun gerçek bir kız olduğunu bilmezken Mickaël/Laure erkek çocuklar gibi futbol oynayarak, yalanlarla yeni arkadaşlar edinir. Çocukça yöntemlerle saklamaya çalıştığı cinsel kimliği ve söylediği yalanlar çok geçmeden su yüzüne çıkacaktır. Dünya prömiyeri Şubat 2011'de Berlin Uluslararası Film Festivali'nde yapılan ve Cannes'dan New York'a gezmedik festival bırakmayan, özellikle LGBT festivallerinden ödüllerle dönen yapımın senaristliğini ve yönetmenliğini Fransız sinemacı Céline Sciamma üstleniyor. Başroldeki Zoé Héran da dahil olmak üzere hemen hemen hepsi amatör çocuk oyunculardan oluşan kadrosuyla film yurt dışı eleştirmenlerden tam puan almayı başarmış bir yapım.
  Üyeler
  3,1
  FRAGMANI İZLE
 • Sırlar ve Yalanlar

  Sırlar ve Yalanlar

  Vizyon tarihi belirsiz / 2s 22dk / Dram
  Yönetmen Mike Leigh
  Oyuncular: Brenda Blethyn, Marianne Jean-Baptiste, Timothy Spall
  Başrollerinde Brenda Blethyn ile Marianne Jean-Baptiste’in oynadığı film, başarılı bir Afrikalı-Britanyalı olan Hortense Cumberbatch’in ailesinin tarihini araştırdığında annesinin işçi sınıfından beyaz bir kadın olan Cynthia Rose Purley olduğunu öğrenmesiyle yaşananları anlatır.
  Üyeler
  3,3
 • Sınırda

  Sınırda

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 46dk / Dram
  Yönetmen Leïla Kilani
  Oyuncular: Soufia Issami, Mouna Bahmad, Nouzha Akel
  Tanca'daki liman bölgesinde karides ayıklama işinde çalışan Marrokkolu iki kadın, Badia ve Imane, kapitalist düzenin çarkında ve ağır koşullarında boğularak çalışmaktadırlar. Badia'nın elinde sadece hayalleri vardır; üstelik Serbest Bölge'de tekstil işçisi olmakla sınırlı hayallerdir bunlar. Ne kadar kanat çırparsa çırpsın uçup kurtulabileceği mesafe çoktan belirlidir ama bu iki işçi kadın yeni limanlar keşfetme merakından vazgeçmeyeceklerdir... 48. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde "Uluslararası En İyi Uzun Metraj Film Ödülü"ne layık görülen yapım gazeteci Leïla Kilani'nin imzasını taşıyor. Film çektiği , belgesellerle tanınan Kilani'nin ilk kurmaca uzun metrajlı çalışması...
  Üyeler
  3,0
  FRAGMANI İZLE
 • Melankoli

  Melankoli

  13 Ocak 2012 / 2s 16dk / Bilimkurgu, Dram
  Yönetmen Lars von Trier
  Oyuncular: Kirsten Dunst, Charlotte Gainsbourg, Alexander Skarsgård
  Yeni evlenen çift Justin ve Micheal evliliklerini Justine'nin ablası Claire'nın malikanesinde, görkemli bir davet ile kutlarlar. Fakat bu iki kız kardeş yapı itibariyle birbirlerine ters karakterdedirler. Justine depresyona, drama ve melankoliye yakın ve yatkın bir kadınken, Claire kız kardeşine göre daha normal olan taraftır. Justine'nin düğün gününde ise ailede herkesin kendine has arızları bir bir ortaya çıkmaya başlar. Tam da bu kutlama esnasında Melankolia adlı bir gezegen, şimdiye kadar güneşin arkasında saklı kaldığı yörüngeden çıkarak dünyaya doğru gelmektedir. Şimdi herkesin kıyameti kendisine göredir... Filmini "Bu bir düğün, melankoli ve psikolojik bir felaket filmi." sözleriyle nitelendiren sıradışı yönetmen Lars Von Trier'in son işi olan Melankolia'nın başrollerini Cannes'da bu filmdeki oyunculuğu ile En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü alan Kirsten Dunst ve yönetmenin bir önceki filmi Anti Christ (Deccal)'te de beraber çalıştığı Charlotte Gainsbourg üstleniyor. Senaryosu da Lars von Trier'e ait olan filmin eleştirmen notu ise, Cannes'da yarattığı tartışmaya rağmen oldukça yüksek.
  Basın
  4,0
  Üyeler
  3,3
  Beyazperde
  2,0
  FRAGMANI İZLE
 • Kutsal Motorlar

  Kutsal Motorlar

  2 Ağustos 2013 / 1s 55dk / Dram, Fantastik
  Yönetmen Leos Carax
  Oyuncular: Denis Lavant, Edith Scob, Eva Mendes
  Cesar o gün her sabah yaptığı gibi işe gitmek için elinde çantası, yaşadığı görkemli malikaneden çıkar, beyaz limuzinine doğru yürür. Çevresindeki korumalar ona eşlik ederken, şoförü Celine kendisine kapıyı açar ve yol boyunca o gün tamamlamaları gerekan randevularından konuşurlar. Cesar eline yaşlı bir kadın peruğu alıp onu düzeltmeye başlayıncaya dek her şey normal gibi görünmektedir. Peki gerçekten her şey bu kadar normal midir? Fransız sinemacı Leos Carax'ın 13 yıl aradan sonra yeniden yönetmen koltuğuna oturduğu filmi tam bir deneysel sinema süreci. Bir hikayeden diğerine atlayan Cesar karakteri ve onun "randevu" adı altında büründüğü kılıklar, karakterler arasındaki geçişler ve tüm hikayeler boyunca farklı filmlere yapılan göndermeler seyircilerin akılını kurcalayacak boyutta. Bu filmiyle 65. Cannes Film Festivali'nin yarışmalı bölümüne de katılan yönetmen, kadroya başrol oyuncusu Denis Lavant'ın yanı sıra Kylie Minogue, Eva Mendes, Edith Scob ve Michel Piccoli gibi isimleri de dahil etti.
  Basın
  4,9
  Üyeler
  3,5
  Beyazperde
  5,0
  FRAGMANI İZLE
 • Güz Sonatı

  Güz Sonatı

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 34dk / Dram, Müzik
  Yönetmen Ingmar Bergman
  Oyuncular: Ingrid Bergman, Liv Ullmann, Lena Nyman
  Dünyaca ünlü bir konser piyanisti olan Charlotte, hayat arkadaşının ölümü üzerine yıllarca ihmal ettiği kızı Eva’yı ziyarete gider. Eva, gösterişli annesinin tersine, bir rahiple evlenmiş, mütevazı bir hayat sürmektedir. Charlotte daha önce bir kliniğe yerleştirdiği zihinsel özürlü kızı Helena’yı Eva’nın evinde görünce şaşırır. Zaman içinde Eva ve Charlotte arasındaki gerilim tırmanacak, uykusuz bir gecede, anne kızın birbirlerine söylemek istediği her şey tek tek açığa çıkacaktır.İsveç sinemasının dünyaca ünlü yönetmeni Ingmar Bergman, insan ruhunun beklenti, umut, hayal kırıklığı ve sevgi gibi duygularını şiirsel bir akıcılık ve duyarlılıkla anlatıyor.
  Üyeler
  3,5
  Söyleşileri izle
 • Tetro

  Tetro

  Vizyon tarihi belirsiz / 2s 7dk / Dram
  Yönetmen Francis Ford Coppola
  Oyuncular: Vincent Gallo, Alden Ehrenreich, Maribel Verdú
  Tetro, Francis Ford Coppola’nın 1974 tarihli Konuşma’dan sonra gerçekleştirdiği ilk özgün senaryo olma özelliğini taşıyor. Coppola tarafından 'ikinci kariyerimin ikinci filmi' olarak nitelenen Tetro, efsanevi yönetmenin, yaşamının erken dönemlerine ait hatıralardan ve duygulardan doğan, bugüne kadar çektiği en kişisel film olma niteliğiyle öne çıkıyor. Tetro, Coppola’nın yaşamıyla ilişkisi tümüyle kurmaca olsa da, ailelerini kaybedip bulan iki erkek kardeşin hem acı hem tatlı öyküsünü ve yaratıcı bir Arjantin-İtalyan asıllı ailenin içindeki çatışmaları ve sırları anlatıyor.Genç görünümlü ve naif 17 yaşındaki Bennie, on yıldan beri kayıp olan ağabeyinin izini sürmek için Buenos Aires’e gelir. Aileleri, İtalya’dan Arjantin’e göç etmiş fakat ünlü bir senfoni şefi olan babaları Carlo’nun müzik alanında elde ettiği büyük başarı sayesinde Arjantin’den New York’a taşınmıştır. Bennie ağabeyi hassas, dengesiz ve melankolik şair Tetro’yu bulduğunda, onun beklediği gibi olmadığını görür. Tetro ve Tetro’nun kız arkadaşı Miranda’nın yanında kaldığı vakit boyunca, iki kardeş, paylaştıkları geçmişe ait unutulması güç deneyimlerle mücadele edecektir.
  Üyeler
  3,3
 • Hayır Kızım, Dansa Gitmek Yok

  Hayır Kızım, Dansa Gitmek Yok

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 45dk / Dram
  Yönetmen Christophe Honoré
  Oyuncular: Chiara Mastroianni, Marina Foïs, Marie-Christine Barrault
  Christophe Honoré’nin, Aşk Şarkıları ve Güzel İnsan gibi başarılarını izleyen yeni filmi, hür ruhlu genç Lena hakkında trajikomik bir aile dramı. Lena, kocası Nigel’den ayrıldığından beri iki çocuğuyla birlikte ayakta kalma mücadelesi vermekte, yoluna çıkan engelleri gözü pekçe aşmaktadır. Ancak en fenasıyla daha yeni karşılaşacaktır: Ne pahasına olursa olsun onu mutlu etmeye kararlı, insan sevgisiyle dolu, saf ve engel tanımayan ailesi. Lena şimdi ısrarcı annesi, ölümcül bir hastalığın pençesindeki babası, huysuz kız kardeşi, umursamaz erkek kardeşi ve eski kocasının insafına kalmıştır. İhanete uğramış ve aldatılmış hisseder kendini; isyan etmek, yalnızca kendisi olmak ister.
  Üyeler
  2,8
 • Gecikme

  Gecikme

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 24dk / Dram
  Yönetmen Rodrigo Plá
  Oyuncular: Roxana Blanco, Carlos Vallarino
  Uruguaylı yönetmen Rodrigo Pla'nın üçüncü uzun metraj filmi olan Gecikme, orta halli ve orta yaşlı bir kadının hikayesini anlatıyor. Babasını huzurevine yatıracak parası olmayan Maria, çocuklarıyla ve aklı gidip gelen babasıyla küçük bir apartman dairesinde sıkışmış bir hayat yaşamaktadır. Artık iyice zorlanmaya başladığı bu güç hayat mücadelesini biraz rahatlatmak için babasını uzak bir banliyöde bir banka bırakır. Eve dönerken yaptığı şeyin yanlışlığını farkederek geri döner ve babasını evsiz barınaklarında aramaya başlar.2012 Berlin Forum Kiliseler Birliği Ödülü kazanan Gecikme, 31. İstanbul Film Festivali Uluslararası Yarışma'da.
  Üyeler
  2,9
 • Onur Savaşı

  Onur Savaşı

  18 Ekim 2013 / 1s 51dk / Dram
  Yönetmen Thomas Vinterberg
  Oyuncular: Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Annika Wedderkopp
  Onur Savaşı'nda 40 yaşındaki Lucas, geçirdiği zor boşanma döneminin ardından hayatını yeniden düzene koyabilmenin peşindedir. Kreşte bir iş bulur, yeni bir kız arkadaşı vardır ve ergenlik çağındaki oğluyla arasındaki sorunlu ilişkiyi onarmaya çalışmaktadır. Artık her şey yoluna girmek üzereyken işler ters gitmeye başlar. Sadece öylesine söylenmiş küçük bir yalan, içinde yaşadığı kasabaya bir virüs gibi yayılır ve Lucas kendini hayatı ve saygınlığı için savaşırken bulur.'Festen' filmiyle büyük bir sükse yaratan genç yönetmen Thomas Vinterberg'in son filmi olan 'Onur Savaşı' Cannes Film Festivali'nde büyük ses getirmişti. Film Altın Palmiye'ye aday gösterilip farklı kategorilerde üç ödüle layık görülürken, son dönemin parlayan yıldızı Mads Mikkelsen 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülünü kucaklamıştı.
  Basın
  4,3
  Üyeler
  3,9
  Beyazperde
  4,0
  FRAGMANI İZLE
 • Entrika

  Entrika

  11 Ocak 2013 / 1s 47dk / Dram, Gerilim
  Yönetmen Nicholas Jarecki
  Oyuncular: Richard Gere, Susan Sarandon, Tim Roth
  Büyük bir ticaret imparatorluğunu yöneten Robert Miller bir gece bir trafik kazası geçirir; kendisi sağ kurtulur fakat herkesten gizlediği yasak aşkı kazada can verir. Miller kaza sonrası gizli ilişkisinin ortaya çıkmasını göze alamaz ve riskli bir plan yapar. Tam şirkette her şeyin yoluna girdiğini düşündüğü sırada olayı araştıran detektif Michael Bryer planlarını alt üst edecektir... Senaristliğini ve yönetmenliğini Nicholas Jarecki'nin üstlendiği filmin kadrosunda Richard Gere, Tim Roth ve Susan Sarandon gibi yıldız isimler var.
  Basın
  2,4
  Üyeler
  3,0
  Beyazperde
  4,0
  FRAGMANI İZLE
 • Anonim

  Anonim

  Vizyon tarihi belirsiz / 2s 18dk / Gerilim, Tarihi, Dram
  Yönetmen Roland Emmerich
  Oyuncular: Rhys Ifans, Vanessa Redgrave, Joely Richardson
  Kraliçe Elizabeth dönemi İngilteresinde geçen hikaye, yüzlerce yıldır onlarca entelektüelin kafasını kurcalayan bir soruya odaklanıyor: İngiliz edebiyatının en büyük ismi William Shakespeare'in eserlerinin arkasında başka biri mi vardı? Onlarca edebiyat eseri başka birilerinin kaleminden çıkmış olabilir miydi? Konuya ömrünü adamış uzmanlar, yazılmış onlarca kitap ve üretilen teorilerden sonra şimdi Roland Emmerich, Anonim filmiyle İngiliz edebiyatına aynı soruyu soruyor. Dönemin skandal dolu siyasetine ayna tutarak, Kraliyet ailesinin küstah ve güç tutkunu hali Londra'da 'sahneleniyor'...Kurtuluş Günü, Godzilla, Yarından Sonra, MÖ.10,000, 2012 gibi büyük bütçeli filmlerin arkasındaki isim olan Roland Emmerich'in yönetmenliğinde çekilen Anonim'in senaryosu ise John Orloff'a ait. Filmde William Shakespeare rolünü ise Rafe Spall canlandırıyor...
  Üyeler
  3,6
  FRAGMANI İZLE
 • Hizmetkar Albert Nobbs

  Hizmetkar Albert Nobbs

  20 Temmuz 2012 / 1s 53dk / Dram
  Yönetmen Rodrigo García
  Oyuncular: Glenn Close, Mia Wasikowska, Aaron Taylor-Johnson
  19yy. İrlandasında kadınların ikinci sınıf muamele gördüğü, çalışma, hayatlarını sürdürme özgürlüklerinin olmadığı günlerde Albert Nobbs kendi başına hayatta kalmaya çalışır. Erkek görünümüyle Dublin'in en ünlü otellerinden birinde uşak olarak çalışmaya başlayan Nobbs çok uzun yıllar kadın olduğunu saklamayı başarır ve hayatını bir erkek olarak inşa eder. Fakat yıllar sonra yüreğinde hissettiği bir aşk yüzünden, içinde yaşadığı yalanla hisleri arasında kalacaktır...Glenn Close'a bu sene altıncı Oscar adaylığını getiren filmin yönetmenliğini, yakın dönemin oldukça başarılı televizyon işlerinden biri olan In Treatment dizisinde imzası olan Rodrigo García yönetiyor. István Szabó hikayesinden Gabriella Prekop, John Banville ve başroldeki Glenn Close tarafından senaryolaştırılan film 84. Akademi Ödülleri'nde En İyi Kadın Oyuncu'nun yanı sıra En İyi Kadın Oyuncu ve En İyi Makyaj dallarında da Oscar adayları arasında gösterildi.
  Basın
  2,8
  Üyeler
  3,2
  Beyazperde
  3,5
  FRAGMANI İZLE
 • Tenenbaum Ailesi

  Tenenbaum Ailesi

  22 Mart 2002 / 1s 48dk / Komedi, Dram
  Yönetmen Wes Anderson
  Oyuncular: Gene Hackman, Gwyneth Paltrow, Luke Wilson
  Royal Tenenbaum ve karısı Etheline’nin üç çocukları vardır: Chas , Richie ve Margot. Ve Çift bir gün ayrılma kararı alır.Oysa o güne dek; Chas çocuk sayılacak yaştayken emlak işine girmiştir ve uluslararası finans dünyasında neler olup bittiğini bilecek düzeydedir. Margot oyun yazmaktadır ve henüz dokuzuncu sınıftayken elli bin USD’lik Braveman Grant ödülünün sahibi olmuştur. Richie teniste küçükler şampiyonudur ve U.S. Nationals finallerini üç yıl üst üste kazanmıştır.Şimdi, genç Tenenbaum’ların tüm bu parlak hayatı üzerinden ihanet, başarısızlık ve felaket dolu 20 yıl geçmiş ve herşeyin sorumlusu olarak kabul edilen kişi, genellikle ailenin babasıdır.The Royal Tenenbaums, bir dahiler ailesinin ve bu ailenin birdenbire, umulmadık şekilde bir kış toplantısı için yeniden biraraya gelmesinin hikayesidir.
  Üyeler
  3,7
  Söyleşileri izle
 • Örnek Aile

  Örnek Aile

  25 Haziran 2010 / 1s 36dk / Komedi, Dram
  Yönetmen Derrick Borte
  Oyuncular: Demi Moore, David Duchovny, Amber Heard
  Banliyödeki zengin ve özel sitelerde yeni birilerinin mahalleye taşınması her zaman ilgi çeker. Özellikle de taşınanlar Jones ailesi gibi bir aileyse! Steve ve Kate Jones mükemmel bir çifttir, çocukları Mick ve Jenn ise terbiyeli, yetenekli kısacası görünüşte ideal çocuklardır. Üstelik evlerini dolduran son moda eşyaları ve mükemmel dış görünümleriyle Jones ailesi adeta reklamlardan fırlamış gibidir? Ki aslında bunun şaşırtıcı bir yanı yoktur zira Jones ailesi gerçek bir aile değil Life Image isimli bir pazarlama şirketin çalışanlarıdır. Görevleri ise aile kılığında zengin mahallelere taşınarak müşterilerin ürünlerine ?canlı reklam? yapmaktır? Böylece Jones'ların yeni reklam kampanyası başlar. Başta yan komşuları Larry ve Summer olmak üzere tüm mahalle Jones'larla ?lüks yarışı? na girmekte gecikmez. Şirket de onlardan memnundur; eğer grubun en yeni üyesi Steve de satış rakamlarını yükseltebilirse şirketin en çok kâr getiren ?ailelerinden? biri olacaklardır. Steve hem diğer ?ekip arkadaşları? ile başa çıkmak hem de aslında patronu olan Kate'in de gözüne girebilmek için Larry ile ilgilenmeye başlar. Steve'i adeta takıntı haline getiren Larry sayesinde satış rakamları yükselir? Jones'ların büyük bir terfi alması işten bile görünmemektedir. Ancak gerçek hayat hiçbir zaman senaryodakine uygun gitmez. Ve Kate'in tüm çabalarına rağmen gerçek hayat Jones'ların mükemmel dünyasına da yavaş yavaş girmeye başlar. Oyuncuların gerçek kişilikleri ile Jones'ların kişilikleri arasında önüne geçilemez çelişkiler baş göstermiştir ve bu çelişkilerin gerçekten de beklenmedik sonuçları olacaktır?
  Üyeler
  2,7
  Beyazperde
  3,0
  FRAGMANI İZLE
Back to Top