Çelik Yumruklar
  • Seanslar
  • Fragman ve Videolar
  • Oyuncular
  • Eleştiriler
  • Fotoğraflar
  • Biliyor muydunuz?

Yönetmen

Oyuncular

Russian robot owner
Cliff
Marco Ruggeri
 
Marco Ruggeri
Kingpin
Sister #1
Sophie Levy
 
Sophie Levy
Sister #2
Tess Levy
 
Tess Levy
Littlest sister
Charlie Levy
 
Charlie Levy
ESPN Boxing Commentator
ESPN Commentator
Reporter
David Herbst
 
David Herbst
Spectrum Ring Announcer
Ken Alter
 
Ken Alter
Twin Cities Corner Tech
Nick Yu
 
Nick Yu
Panoramic Fight Fan
Jahnel Curfman
 
Jahnel Curfman
Boxing Fan
Antoinette Nikprelaj
 
Antoinette Nikprelaj
Russian Gentleman
Richard Goteri
 
Richard Goteri
Western Bar Patron
Steven Hugh Nelson
 
Steven Hugh Nelson
Panoramic Ring Announcer
Texas Man
Torey Adkins
 
Torey Adkins
Underground Promoter Motown Ax
Laughing Zoo Fight Fan
Gary L. Minix
 
Gary L. Minix
Bar Date
Kingpin's Henchman
Oyuncu
Kimberly Koltyk
 
Kimberly Koltyk
Helicopter Pilot
Axelrod Handler
Michael Patrick Carmody
 
Michael Patrick Carmody
Oyuncu
D.B. Dickerson
 
D.B. Dickerson
Starblaze Security Guard
Chris Newman (II)
 
Chris Newman (II)
WRB Promoter
Taris Tyler
 
Taris Tyler
Zoo Guard
Jamie Berk
 
Jamie Berk
Photographer
Shane Hagedorn
 
Shane Hagedorn
Boxing fan
Larry C. Fenn
 
Larry C. Fenn
Writer #1
Chris Mannix
 
Chris Mannix
Fight Fan
Mike Ancrile
 
Mike Ancrile
Bailey's Dad
Jeff Caponigro
 
Jeff Caponigro
Vendor
Jordan Kenneth Messing
 
Jordan Kenneth Messing
WRB Promoter
Eric Gutman
 
Eric Gutman
Fight fan
Joey Ghinelli
 
Joey Ghinelli
Fight Fan
Daniel Everett Watson
 
Daniel Everett Watson
Robot Handler / Fight Fan
Wendy Aaron
 
Wendy Aaron
Paparazzi
Apollo Bacala
 
Apollo Bacala
Upscale Fight Fan
Leah Barkoff
 
Leah Barkoff
Rodeo Cowboy
Joshua Ray Bell
 
Joshua Ray Bell
Bar Patron
Clark Birchmeier
 
Clark Birchmeier
VIP Fight Fan
Don Boerst
 
Don Boerst
Upscale Boxing Fan
Wayne E. Brown
 
Wayne E. Brown
Fight Fan
Kathleen Brzuszek
 
Kathleen Brzuszek
Fight Fan
Brandon Byrd
 
Brandon Byrd
Cowboy / VIP Fight Fan
Justin P. Calkins
 
Justin P. Calkins
Gentleman #1
Photographer
Will Clarke (II)
 
Will Clarke (II)
VIP Fight Fan
Jeremy Cook (II)
 
Jeremy Cook (II)
Big Rock / Zoo
Sandy Coonan
 
Sandy Coonan
Motion Capture Performer: Atom - Zues - Midas - Twin Cities - Six Shooter
Eddie Davenport
 
Eddie Davenport
Drunkard
John Dezsi
 
John Dezsi
Axelrod Controller
P.J. Edwards
 
P.J. Edwards
Ringside VIP - New York
Shannon Edwards
 
Shannon Edwards
Ringside Security Guard
Raffi Elias
 
Raffi Elias
Herself
Rima Fakih
 
Rima Fakih
Fight Fan
Tom Feldpausch
 
Tom Feldpausch
Girl at Fair
Sarah Forton
 
Sarah Forton
Rabid Fight Fan
Logan Fry
 
Logan Fry
Texas Fairgoer
Ryan Genther
 
Ryan Genther
Oyuncu
Jake Godzak
 
Jake Godzak
Fight Fan
Ashley Goulson
 
Ashley Goulson
Vendor
Megan Grant
 
Megan Grant
Crash Palace Fan
J.J. Green
 
J.J. Green
Upper Class Fan
Joey Harlow
 
Joey Harlow
Fight Fan
Ron Heisler
 
Ron Heisler
Blacktop
Tim Holmes
 
Tim Holmes
Bull Fight Attendee
Pauline Ann Johnson
 
Pauline Ann Johnson
Zoo Fight Fan / Spectrum Roadie
Douglas King II
 
Douglas King II
Photographer
Nathan Kranzo
 
Nathan Kranzo
Boxing Fan
Joe Kras
 
Joe Kras
Fight Fan
Amy LaPlante
 
Amy LaPlante
Zeus Robot Handler #1
Kef Lee
 
Kef Lee
Panoramic Center Ref
Photographer
Dervis Lici
 
Dervis Lici
Upper Class Upscale Fight Fan
Nathaniel Loveland
 
Nathaniel Loveland
Fight Fan
Rich Lozano
 
Rich Lozano
Fight Fan
Bill Lumbert
 
Bill Lumbert
Usher
Mary Magyari
 
Mary Magyari
Kingpin Fan
Justin Majed
 
Justin Majed
Crash Palace Bouncer
Jon Manthei
 
Jon Manthei
Fight Fan / Fair Goer
Melissa Marra
 
Melissa Marra
Fight Fan
Rance Martin
 
Rance Martin
Fight Fan
Bryan Matti
 
Bryan Matti
Boxing Fan
Samuel Meadows
 
Samuel Meadows
Lead Security Guard
Antonio L. Miller
 
Antonio L. Miller
Farrah's Body Guard
Wendel Millstead
 
Wendel Millstead
Vendor
Kirstie Munoz
 
Kirstie Munoz
Farra's Body Guard
Anton Narinskiy
 
Anton Narinskiy
Crash Palace Fight Fan
Chris O'Brien
 
Chris O'Brien
Photographer
Clarence Olinger
 
Clarence Olinger
Fight fan
Wendy Paquette
 
Wendy Paquette
Zues' Lead Roadie
Matt Philliben
 
Matt Philliben
Boxing fan
Ralph A. Recchia
 
Ralph A. Recchia
Title Fight Fan
Kara Joy Reed
 
Kara Joy Reed
Fight Fan
Jay Reid
 
Jay Reid
Fight Fan
DaJuan Rippy
 
DaJuan Rippy
Rodeo / Fair Goer, Fight Fan Panaramic, Fight Fan Metro, Fight Fan Zoo
Nicholas Ritz
 
Nicholas Ritz
Boxing Fan
Jeff Rosenfeld
 
Jeff Rosenfeld
Fair Attendee
Sebastian Sarkissian
 
Sebastian Sarkissian
Oyuncu
Robert Sayers
 
Robert Sayers
Metal Dome Spectator
Shana Schultz
 
Shana Schultz
Fight Fan
Daryl M. Simpson
 
Daryl M. Simpson
Upper Class Fight Fan
Gary Lee Simpson
 
Gary Lee Simpson
Fight Fan
Brian Anderson Smith
 
Brian Anderson Smith
Robot Handler
Joseph Smith (II)
 
Joseph Smith (II)
Japanese Reporter #2
Dwight Sora
 
Dwight Sora
Fairgoer
Paul J. Spear
 
Paul J. Spear
Fight Fan
Alan Stefan
 
Alan Stefan
Tak's Girl
Tiffany Stone
 
Tiffany Stone
Cowboy at Rodeo / Robot Fight Fan
Morris Lee Sullivan
 
Morris Lee Sullivan
Salvage Yard Security Guard
John E.L. Tenney
 
John E.L. Tenney
Usher
Johnny Truong
 
Johnny Truong
Fair Goer #154
Eric Tuchelske
 
Eric Tuchelske
Fight Fan
Brett VanDunk
 
Brett VanDunk
Fight Fan
Johnathon VanDusen
 
Johnathon VanDusen
Fight Fan - Zoo
Jojuan Westmoreland
 
Jojuan Westmoreland
Air Force Captain
Paul W Wilson
 
Paul W Wilson
Ricky's Girl
Amanda Wright
 
Amanda Wright
Virgin America Spectrum Ref
Leilani Barrett
 
Leilani Barrett
Yukarıya dön

Yapım

İdari yapımcı
Robert Zemeckis
İdari yapımcı
Steven Spielberg
Yapımcı
Don Murphy
Yapımcı
Susan Montford
Yapımcı
Shawn Levy
Yukarıya dön

Senaryo

Orijinal fikir
Jeremy Leven
Orijinal fikir
Dan Gilroy
Senarist
John Gatins
Orijinal fikir
Richard Matheson
Yukarıya dön

Teknik ekip

Post-Production Supervisor
Tina Anderson
Animasyon ve görsel efekt süpervizörü
Danny Gordon Taylor
Müzisyen
Steve Bartek
Dublör koordinatörü
Garrett Warren
Sahne görevlisi
Ryan Carnahan
Elektrisyenler
Nicholas Kaat
Işıklandırma
Kenny Kondratko
Kamera operatörü
David Emmerichs
Kostümler
Allison Harvey
Yapım sekreteri
John Edmundson
Koreograf
Anne Fletcher
Özel efektler
Garth Steinheimer
Yapım amiri
Mary Mclaglen
2. yönetmen yardımcısı
Maria Battle-Campbell
Storyboard sanatçısı
Trevor Goring
İlüstratör
Jamie Rama
Sanat yönetmeni yardımcısı
Bradley Rubin
Görsel efekt koordinatörü
Charlyn Go
Kuaför
Stephanie Arble
Senaryo denetçisi
Diane Durant
Dış ses/efekt montajcısı
Bruce Tanis
Cast direktörü
Richard Hicks
Makyaj sanatçısı
Eleyna M. Brandt
1. yönetmen yardımcısı
Josh McLaglen
Sound mix
James Ashwill
Görsel efekt görüntü yönetmeni
Daniel Buck
Production's coordinator
Katie Linahon
Editing Assistant
Jennifer Stellema
Yapım yardımcısı
Michael J. Babcock
Konum müdürü
Curtis Collins
Production Administrator
Gail Martin-Sheridan
Dublör
Kevin Abercrombie
Işık şefi
Chris Culliton
Karakter animasyon süpervizörü
Pericles Michielin
Besteci
Danny Elfman
Post-prodüksiyon yapımcısı
Mark Graziano
Ressam
Tom Sparkman
Ses tasarımcısı
Warren Hendriks
Diyalog montajcısı
Helen Luttrell
Görsel efekt yönetmeni
Chris Messineo
Görsel efekt montajcısı
Steve Miller (III)
Animatör
James Orlik
Dış ses/efekt yaratıcısı
John Cucci
Kostüm tasarımcısı
Kate Bennett
Kostüm süpervizörü
John Casey
Yardımcı kostüm tasarımcısı
Ann Foley
Müzik montajcısı
Bill Abbott
Görüntü yönetmeni
Mauro Fiore
Cast direktörü
David Rubin
Sanat yönetmeni
Jason Baldwin Stewart
Kuaför
Clifton Chippewa
Storyboard sanatçısı
Michael Anthony Jackson
Başrol oyuncusu
John Millard
Yapım yardımcısı
Robert C. Bonnell
Görsel efekt koordinatörü
Luke Hippely
Animatör
Erik Baker
Konum müdürü
Tom Jacob
Karakter animasyon süpervizörü
Tim Ranck
Figüran
David Kramer (III)
Işıklandırma
Matt Kubas
Müzisyen
George Doering
Dış ses/efekt yaratıcısı
Dan O'Connell
Boom operatörü
Gary Thomas
Animasyon ve görsel efekt süpervizörü
Swen Gillberg
Görsel efekt yönetmeni
Brandon Ottenbacher
Yapım süpervizörü
Jason Pomerantz
Ressam
Tim Stadler
Özel efektler
Edward T. Reiff Jr.
Görsel efekt görüntü yönetmeni
Andrew Byrne (II)
Sahne görevlisi
Erik F. Hill
Kamera operatörü
Maurice K. McGuire
Dublör
Ele Bardha
Müzik montajcısı
Terry Wilson (II)
Kostüm tasarımcısı
Nicole Leitner
Editing Assistant
Adriaan van Zyl
Production's coordinator
Kate Kelly
Yapım yardımcısı
Michael Donald Bryant
Animatör
David M. Breaux Jr.
Dublör
Kelli Barksdale
Kamera operatörü
Christos Moisides
Işıklandırma
Dan Mikulski
Kostüm tasarımcısı
May McClurg
Sound mix
John Guentner
Görsel efekt yönetmeni
Shawn Shaman
Özel efektler
Steven Munson
Sahne görevlisi
Dennis Hoerter
Cast direktörü
Carrie Ray
Görsel efekt görüntü yönetmeni
Joshua H. Johnson
Görsel efekt koordinatörü
Molly Pabian
Yapım yardımcısı
Michael Patrick Carmody
Kostüm tasarımcısı
Tony Swatton
Görsel efekt koordinatörü
Lily Shapiro
Görsel efekt görüntü yönetmeni
Sally Slade
Sahne görevlisi
Donald Jones (II)
Animatör
David Lam (II)
Görsel efekt yönetmeni
Jody Wilson (II)
Kuaför
Jeannette Moriarty
Dublör
Ben Bray
Müzisyen
Edgardo Simone
Animatör
Patrick Perez (II)
Özel efektler
Joe Digaetano
Kostüm tasarımcısı
Marlene Stewart
Görsel efekt yönetmeni
Krystina Shales Wilson
Müzisyen
David Slonaker
Yapım yardımcısı
Ted Demski
Sahne görevlisi
Jamie Lagerhausen
Dublör
Arnold Chon
Animatör
Roy Sato
Dublör
Eddie Davenport
Yapım yardımcısı
Jacob Fields
Sahne görevlisi
Ryan Nelson (II)
Yapım yardımcısı
Cody Giampa
Dublör
Marie Fink
Sahne görevlisi
John P. Shine
Yapım yardımcısı
Chancler Haynes
Sahne görevlisi
Amy Snell
Dublör
Nito Larioza
Yapım yardımcısı
Alicia Henderson
Dublör
Brian Machleit
Yapım yardımcısı
Timothy Hodson
Yapım yardımcısı
Cedric N. Lee
Yapım yardımcısı
Adam McNinch
Dublör
Carl Anthony Nespoli
Dublör
Damion Poitier
Dublör
David Schultz (III)
Yapım yardımcısı
Lana Rivkina
Yapım yardımcısı
Kevin Ronan
Yapım yardımcısı
Johannah Scarlet
Dublör
Steve Upton
Yapım yardımcısı
Shawn Shaman
Dublör
Li Xing
Yapım yardımcısı
Aisling Warren
Yapım yardımcısı
Geoff Wehner
Yapım yardımcısı
Kyle Wertenbruch
Yapım yardımcısı
Brandon T. Williams
Yapım yardımcısı
John C. Wise
Yapım yardımcısı
Sara Wosik
Yukarıya dön

Dağıtım

Basın sorumlusu
Floriane Mathieu
Basın sorumlusu
Aude Thomas
Yukarıya dön

Şirket bilgileri

Renk düzeltimi
Jim Passon
Türk dağıtımcı
UIP Türkiye
Yabancı dağıtımcı
Buena Vista Pictures
Yapım
Angry Films
Yapım
Touchstone Pictures
Yapım
DreamWorks SKG
Yapım
21 Laps Entertainment
Yapım
Imagemovers
Yapım
Reliance Entertainment