Beyazperdem
  Creed II: Efsane Yükseliyor
  Ortalama puan
  3,8
  43 Puanlama ve 5 Eleştiri
  60% (3 Eleştiri)
  20% (1 Eleştiri)
  20% (1 Eleştiri)
  0% (0 Eleştiri)
  0% (0 Eleştiri)
  0% (0 Eleştiri)
  Creed II: Efsane Yükseliyor hakkında görüşlerin ?

  5 kullanıcı eleştirisi

  HAtunun B
  HAtunun B

  Takip Et! 2 Takipçi 30 Eleştirisini Oku

  5,0
  Merhaba, sinema ve dizilere dair eleştri,haber ve yorumların yapılacagı kaliteli ve seviyeli bir whatsapp grubumuz vardır. katılmak isteyenler 0545 935 43 44 nolu numaradan bana ulaşabilirler. Kurallar: kufur , cinsel içerikli paylaşım, saygısızlık yasak. 20 yaşından büyük kişiler kabul edilmektedir. din siyaset ve futbol konularında konuşmak ve paylaşım yasaktır.
  Sinededikodu
  Sinededikodu

  Takip Et! 3 Takipçi 34 Eleştirisini Oku

  5,0
  SADECE SİNEMA KONUŞULAN, YORUMLAR YAPILAN, TAVSİYELER ALINIP VERİLEN BİR SİNEMA WHATSAPP GURUBU DÜŞÜNÜN. 2. YILIMIZI KUTLUYORUZ. 05522477170
  Amir Han
  Amir Han

  Takip Et! 11 Takipçi 443 Eleştirisini Oku

  3,5
  Rocky serisini seyredenler için nostaljik anları hatırlatan bir film. Rocky ve Ivan Drago karakterini oynayan iki ihtiyar delikanlın 30 yıl sonra bu sefer kozlarını biri manevi oğlu olan Adonis Creed öbürü Ivan Drago'nun oğlu Victor Drago üzerinden oynuyorlar. Bir Rocky serisi olmaktan çok uzak olmasına rağmen yine de kendini izlettiriyor. Rocky 4 serisinde oynayan Brigitte Nielsen burda küçük te olsa bir rol kapmış.
  Mehmet Akif K
  Mehmet Akif K

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  gerçekten harika! muhteşem bir film. çok net öneriyorum ama önceden seriyi izleiyin ya da sadece rocky , rocky 2 , rocky 4 ve creed izlemeniz yeterlidir
  Hmmm
  Hmmm

  Takip Et! 6 Eleştirisini Oku

  4,0
  Boks sahneleri kusursuzdu. Bu sahneler için filme gidilir. Filmin kurgusu da iyiydi ancak boks sahneleri dışındaki kısımlarda biraz sıkılabilirsiniz. Konu çok da akıcı değil. Tavsiye ederim ancak biraz sikilabileceginizi de not ediyorum.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top