Üyelere Göre Vizyondaki En İyi Filmler
 • Vizyondaki Tüm Filmler
 • Haftanın Filmleri
 • Vizyondaki En İyi Filmler
 • Çocuklar İçin En İyi Filmler
Sırala 
Üyelerin puanına göre
 • Beyazperde puanı
 • Basın puanı
 • En çok izlenenler
 • En çok yorum alanlar
Görevimiz Tehlike 5
 • Vizyon Tarihi
  31.07.2015 (2s 12dk)
 • Yönetmen:
  Christopher McQuarrie
 • Oyuncular:
  Tom Cruise, Jeremy Renner, Simon Pegg
 • Tür

Ethan Hunt ve ekibi; bu zamana kadar karşılaştıkları en büyük düşmana karşı mücadeleye girmeye hazırlanıyor. IMF’i ortadan kaldırmayı hedefleyen...

Beyazperde   4,0 Basın   4,5 Üyeler   3,7
Fragmanı izle
Fantastik Dörtlü
 • Vizyon Tarihi
  07.08.2015 (1s 41dk)
 • Yönetmen:
  Josh Trank
 • Oyuncular:
  Miles Teller, Kate Mara, Michael B. Jordan
 • Tür
  Aksiyon, Fantastik

Sue, Reed, Ben ve Johnny uzayda özel bir görev için yolculuk yapan dört astronottur. Görev esnasında beklenmedik bir kozmik radyasyona maruz kalan...

Beyazperde   3,0 Basın   2,2 Üyeler   2,6
Fragmanı izle
Tüm Sinema Haberleri
Nicolas Cage’in Yeni Filmi “Pay the Ghost”tan İlk Fragman!
Nicolas Cage’in Yeni Filmi “Pay the Ghost”tan İlk Fragman!
Tweet  
 
“Mantıksız Adam”dan Yepyeni Bir Fragman!
“Mantıksız Adam”dan Yepyeni Bir Fragman!
Tweet  
 
Philip Noyce “Ambulance” Filmini Yönetecek!
Philip Noyce “Ambulance” Filmini Yönetecek!
Tweet  
 
Will Smith’li “Concussion”dan İlk Fragman Geldi!
Will Smith’li “Concussion”dan İlk Fragman Geldi!
Tweet  
 
Nerdesin Aşkım'a Seyirciden Tam Not!
Nerdesin Aşkım'a Seyirciden Tam Not!
Tweet  
 
NHKM'de Dünyadan ve Türkiye'den Barış Filmleri!
NHKM'de Dünyadan ve Türkiye'den Barış Filmleri!
Tweet  
 
Tüm sinema haberleri
En Popüler Fragmanlar
En Güzeli - Fragman
73.350 gösterim
Star Wars: Güç Uyanıyor Instagram Klip
1.286 gösterim
Baskın - Fragman
390 gösterim
Tüm fragmanları görüntüle
Puan ve eleştiriler
Kod Adı: U.N.C.L.E. Birkan K.

4 (4)

Guy Ritchie diyince akan sular durur benim için. Sıradan bir hikayeyi bile kurgusu, kamera açıları, çekim teknikleri ve Ritchie’ye özgü ayrıntı flashbackleriyle adeta bir baş yapıta çevirir. Her sahnesinde ufak süprizlerin, güzel ayrıntıların yakalandığı filmlerdir. Sherlock Holmes’u bize yeniden sevdiren adam, ajan filmlerinin de geçmişte bıraktığı güzel tatları U.N.C.L.E. ile yeninden sevdiriyor bize. NBC’nin 1964 yapımı filmle aynı adı taşıyan dizisinden uyarlanan film, İlk sahnesinden son sahnesine kadar komediyle, aksiyonu bolca harmanlıyor. U.N.C.L.E, hikaye olarak düşük kalsada yönetmenin başarısıyla 116 dakikalık kafa dağıtacak eğlenceli bir film izletiriyor bizlere. Filmin ilk yarısında devam eden yüksek tempo, finale yaklaştıkça aynı sıcaklık ne yazıkki korunamıyor, buda filmin güzelliğine dair düşüncelerimizi bir nebzede olsa düşürüyor. Yeni Süpermen Henry Cavill, Amerikalı Ajan Solo karakteriyle komedi yeteneklerini de karizmatik bir biçimde sergilerken, bu filmle yıldızını parlatıcağını düşündüğüm Alicia Vikander’de Gaby karakterini çok yakışmış. Bir diğer başrol oyuncumuz Armie Hammer ise Amerikalı olmasına rağmen Rus aksanıyla İngilizce konuşmak için bir hayli uğraşmış. Oyuncu diğer iki oyuncaya göre düşük performansta kalsa da Amerikalı ve Rus Ajan atışmaları filmin en keyif veren unsurlarındandı. Sherlock Holmes’ta olduğu gibi film soundtrackleri, böyle aksiyon dolu bir film için çok başarılı seçilmiş. Filmin müziklerini yapan Daniel Pemberton gerçekten çok başarılı özellikle İtalya’da geçen sahnelerde geçen İtalyanca şarkılar o sahneleri daha da özel kılmış. Spoiler: Guy Ritchie filmlerinde karakterler filmin başında kendilerine özgü yetenekleriyle tanıtılır, Guy Ritchie’nin imzalarından biridir. Filmi izlerken eksiklik hissetsem de filmin bitiş yazılarıyla bu eksiklik tamamlandı ve Ritchie yine imzasını attı. Bir süpriz de filmin başında gerçekleşti, Ajan Solo, Rus Ajan Illya’ya tanıtılırken projeksiyonun başında fırça yiyenin David Beckham olduğunu sinemada bir ben farkettim sanırım. Yakın arkadaşı David Beckham’a da Ritchie filminde ufak bir yer vermiş.

 • Devamını oku 
En Güzeli Murat K.

4 (4)

Erkan Can'ın usta oyunculuğunu konuşturduğu,Mehmet Özgür'ün sinema tarihinin en şahsına münhasır mafya babasına dönüştüğü Fırat Çöloğlu'nun sektöre geri dönüş yaptığı En Güzeli basit bir komedi filmi değil. Ancak basit komedi unsurlarından ( küfür,cinsellik) yer yer beslendiği aşikâr.Yinede güzellik yarışmalarına yaptığı gönderme ve filmin sonunda attığı final golüyle izlenilecek, güzellik yarışması sahnesiyle baş döndürecek. Biraz olsun eğlenmek isteyen ve eğlenmek için katı kuralları olmayan herkes için haftanın ideal filmlerinden...İyi seyirler !!

 • Devamını oku 
Geçmişin Laneti Önder Y.

3,5 (3,5)

Filmi izlerken bazen yavaş akışından sıkılıyorsunuz,ama sonuna doğru şimdiye kadar seyrettiğim herhangi bir korku filminde olmayan bir konu olduğunu anlıyorsunuz.Filmin sonlarını ,filmin daha öncesiyle çok iyi bağlantı kurmuşlar,ama keşke filmin gidişatıda sonları gibi hayret edici ve heyecanlı olsaymış klasik korku filmleri arasına girerdi.

 • Devamını oku 
Giriş yap

Görüşlerini paylaş

En Çok Beklenen Filmler
 1. Yönetmen: Pierre Coffin, Kyle Balda
  G-3

  Fragman
 2. Labirent: Alev Deneyleri G-17
 3. Dabbe 6 G-10
 4. Mucize G-3
 5. Kırılma Noktası G-122
 6. Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2 G-80
 7. Captain America: Civil War G-248
 8. Robinson Crusoe & Cuma G-3
 9. Marslı G-31
 10. Batman v Superman: Adaletin Şafağı G-206
Tüm beklenen filmler