Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Ay Yapım’dan Kurt Seyit ve Şura Açıklaması
  11 Haz 2014 - 16:04
  facebook Tweet

  Tatlıtuğ ve Şenkan gerginliği hakkında...

  Star kanalında ekranlara gelen Kurt Seyit ve Şura dizisinin setinde çıkan tartışma geçtiğimiz günlerde basına yansımış, sitemizde de haber olmuştu. Başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ ile çamaşırhane sahibi Rıza’yı canlandıran deneyimli oyuncu Engin Şenkan arasında gerginlik yaşanmış; Vatan gazetesine konuşan Şenkan, diziden ayrıldığını açıklamıştı. Olayla ilgili Ay Yapım’dan da bir açıklama geldi…

  "Kurt Seyit ve Şura - İstanbul" dizisinin sezon finali nedeniyle yoğun çalışılan setiyle ilgili çeşitli mecralarda haberler çıkmaktadır. Ay Yapım olarak projelerimizde huzurlu çalışma ortamını ilk koşul olarak görmekteyiz. Uzun yıllardır sorunsuz, olaysız çalıştığımız herkesin takdirini kazanmış Sayın Kıvanç Tatlıtuğ’un adının da,  45 yılını oyunculuğa ve sanata vermiş Sayın Engin Şenkan’ın adının da böyle haberlerle anılmasını üzüntüyle karşılıyoruz.

  Sette yaşanan anlık bir durumu "ne olduğunu tam olarak da bilmeden’’,  kişilerin özel hayatlarını ve ailelerini dahil edilerek magazin yorumuyla sunulmasını ise hiç kabul edemiyoruz. Şunu da özellikle belirtmek isteriz ki, yaşanmış olan durum sebebiyle işini kaybeden kimse olmamıştır. Sayın Engin Şenkan, senaryo gereği rolünü tamamlamış olduğundan önümüzdeki sezon Kurt Seyit ve Şura’da yer almayacaktır. Dizinin kronolojik seyri ve İstanbul hikayesi yayın öncesi planlandığı gibidir.”

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top