Filmleri oyla!
Beyazperdem
  David Fincher Animasyonu ‘Love Death + Robots’tan İlk Fragman!
  18 Şub 2019 - 06:29
  facebook Tweet

  Netfix’in David Fincher imzalı animasyon serisinden ilk fragman yayınlandı

  Tim Miller ve David Fincher işbirliğinde hayata geçirilen Love Death + Robots’un ilk fragmanı yayınlandı. 18+ kitleye hitap eden tuhaf animasyon dizisi önümüzdeki ay Netflix platformunda prömiyer yapacak.

  Bilim kurgu, korku ve komedi gibi türleri bir araya getiren antoloji dizisi 18 farklı kısa öyküden oluşuyor; savaş, ırkçılık ve insan doğası gibi konulara eğiliyor. Hikayelerin her biri geleneksek 2D ya da photo-real 3D CGI gibi farklı animasyon türleriyle ekrana taşındı ve dünyanın farklı yerlerindeki ekipler tarafından hayata geçirildi. Dizinin yürütücü yapımcı kadrosunda David Fincher, Tim Miller, Jennifer Miller ve Josh Donen görev yaptı.

  185 dakikalık dizi Sentient Dairy Products, Werewolf Soldiers, Robots Gone Wild, Garbage Monsters, Cyborg Bounty Hunters, Alien Spiders ve Blood-Thirsty Demons From Hell gibi hikayelerden oluşacak.

  “Love Death + Robots”, usta yönetmen David Fincher’ın Netflix için yürüttüğü yapımların üçüncüsü oldu. Fincher daha önce platformda yayınlanan “House of Cards” ve “Mindhunter”a da imzasını atmıştı.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top