Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Robert Aramayo, "The Lord of the Rings" Dizisinin Kadrosuna Dahil Oldu!
  8 Oca 2020 - 11:58
  facebook Tweet

  Diziden ayrılan Will Poulter'in yerine Aramayo geçti..

  Amazon'un iddalı ve büyük bütçeli The Lord of the Rings uyarlaması için çalışmalar sürüyor. Geçtiğimiz haftalarda diziye birçok yeni katılan oyuncu duyurulmuş ama başrollerden biri olan Will Poulter'ın, başka bir proje sebebiyle diziden ayrıldığı açıklanmıştı. Şimdi, yeni oyuncu belli oldu ve Poulter'ın koltuğu dolduruldu.

  Game of Thrones dizisinde, genç Ned Stark'a hayat veren Robert Aramayo, Poulter'ın yerine diziye katılan başrol oyuncusu oldu. Aramayo, dizide Beldor adlı genç bir kahramana hayat verecek. Dizinin yayın tarihi ise henüz netlik kazanmadı. Dizinin yaratıcı ekibinin başında Star Trek Beyond filminden de bildiğimiz ikili Patrick McKay ve John D. Payne var. Robert Aramayo dışında dizinin oyuncu kadrosunda, Morfydd Clark, Ema HorvathMarkella Kavenagh ve Joseph Mawle kesin olarak yer alıyor. The Lord of The Rings dizisinin pilot bölümlerini  A Monster CallsJurassic World: Fallen Kingdom, The OrphanageThe Impossible gibi filmleriyle adından söz ettiren Juan Antonio Bayona yönetiyor.

  Amazon yakın tarihte dizinin hikayesiyle alakalı bir harita yayınlamış ve Belegaer Denizi ile Numenor'a yer vermişti. Bu demek oluyor ki Dunedain soyunun hikayesi anlatılabilir. Bunu yakın zamanda öğreneceğiz ama dizinin, Sauron'un ölümüyle sonlanan İkinci Çağ'da geçeceğini net olarak biliyoruz. 

  Diziye dahil olan Robert AramayoNocturnal Animals filmiyle oyunculuk kariyerine başlamış, daha sonra Game of Thrones, Mindhunter ve Behind Her Eyes gibi dizilerde yer almıştı. Son olarak Eternal Beauty filminde izlediğimiz oyuncu artık The Lord of the Rings için ter dökecek.  
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top