Filmleri oyla!
Beyazperdem
  HBO ve Adam McKay, Koronavirüs Hakkında Bir Mini Dizi Çekecek!
  28 Tem 2020 - 16:10
  facebook Tweet

  Dizi, aşı sürecini anlatacak ve gerçek belgelere dayanacak.

  Matt Kennedy / Annapurna Pictures / Everett
  HBO ve Adam McKay, Koronavirüs hakkında bir mini dizi geliştiriyor. Bu yılın başlarında, Dünya Sağlık Örgütü, Koronavirüs'ü bir pandemi olarak ilan etti ve dünyadaki insanların saldırgan virüse karşı ek önlemler almasına neden oldu. COVID-19 endişeleri arasında, sinema salonları ve restoranlar kapandı ve film - TV prodüksiyonları dünya çapında eşit derecede durdu. Hükümetler yavaş yavaş kilitleme emirlerini kaldırıyor ve halkı bir salgının ortasında günlük faaliyetlere nasıl devam edecekleri konusunda eğitmeye çalışıyor. Bir COVID-19 aşısının piyasalara çıkacağı gün büyük bir umutla beklenirken, Hollywood'un en yetenekli sinemacılarından Adam McKay, aşı sürecini ekranlara taşımaya hazırlanıyor. 

  McKay, The First Shot'ı bir mini diziye uyarlamak için HBO ile ortaklık kurdu. Geçen yıl, McKay ve HBO, Succession çalışmaları sonrasında beş yıllık ilk bakış anlaşması imzaladı. Ünlü gazeteci Brendan Borrell tarafından kaleme alınan The First Shot, küresel bir Koronavirüs aşısı avına odaklanan yeni bir kurgusal roman. The First Shot, her şeyi riske atan şirketleri ve bireyleri, aşının dayandığı bilim, politika ve güvenlikle ilgili zorlukları araştırıyor. 

  Borrell daha önce National Geographic, Science Magazine ve Wired'da Koronavirüs pandemisi üzerine araştırmalar yayınladı. Şu anda, Koronavirüs pandemisi ve başarılı bir aşı halkın gelecek planlarının en büyük umudu. McKay’in kurgusal olmayan olayları, Vice ve The Big Short gibi stilize ve lezzetli bir eğlence parçasına dönüştürme konusundaki ustalığı düşünüldüğünde, Borrell’in çalışmaları McKay’ın ellerinde çok başarılı olabilir. Bir Koronavirüs aşısının sıcak konusunu ele alan ve gerçek raporlarla beslenen McKay’in mini Koronavirüs serisi HBO'nun önemli projelerinden biri.
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top