Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Netflix'in Fantastik Dizisi "Gölge ve Kemik"ten Altyazılı Fragman
  Yazar: Gamze Kırşavoğlu — 31 Mar 2021 - 13:33
  facebook Tweet

  Netflix, yeni ve iddialı diziden resmi fragmanı yayınladı

  Leigh Bardugo'nun tüm dünyada çok satan Grishaverse romanlarından uyarlanan Netflix'in fantastik dizisi Gölge ve Kemik (Shadow and Bone)'in altyazılı fragmanı paylaşıldı. Birer saatlik 8 bölümden oluşan dizi, şimdiden ikinci sezon onayını da aldı. 21 Laps Entertainment yapımı dizi 22 Nisan 2021 tarihinde tüm dünyayla aynı anda Netflix Türkiye'de prömiyer yapacak.

  Yetim bir asker olan Alina Starkov’un savaş mağlubu ülkesini kurtarabilecek özel bir gücü keşfetmesiyle başlıyor. Karanlıklar Diyarı’ndaki tehdidin büyümesiyle, Alina, Grisha isimli seçkin bir büyülü asker ordusuna katılıp bildiği her şeyden uzaklaşır. Gücünü geliştirmek için mücadele verdiği sırada, müttefiklerin ve düşmanların bir olabileceğini ve dünyadaki hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlar. Karizmatik suçlulardan oluşan tehlikeli bir grubun da oyuna dahil olması, hayatta kalmak için sihirden çok daha fazlasının gerektirdiğini öğretecek.

  Gölge ve Kemik'in başrollerinde, Jessie Mei Li (Alina Starkov), Archie Renaux (Malyen Oretsev), Freddy Carter (Kaz Brekker), Amita Suman (Inej), Kit Young (Jesper Fahey) ve Ben Barnes (General Kirigan) yer alıyor. Oyuncu kadrosunda ayrıca; Sujaya Dasgupta (Zoya Nazyalensky), Danielle Galligan (Nina Zenik), Daisy Head (Genya Safin), Simon Sears (Ivan), Calahan Skogman (Matthias Helvar), Zoë Wanamaker (Baghra), Kevin Eldon (The Apparat), Julian Kostov (Fedyor), Luke Pasqualino (David), Jasmine Blackborow (Marie), Gabrielle Brooks (Nadia) bulunuyor.

  Eric Heisserer, dizinin dizi sorumlusu, yürütücü yapımcılarından biri ve aynı zamanda senaristi olarak hizmet veriyor. Yazar Leigh Bardugo bir diğer yürütücü yapımcı olurken, yapımcılığı Lee Toland Krieger üstleniyor. Macaristan'ın Budapeşte şehrinde çekilen dizinin diğer yapımcıları arasında Shawn Levy, Dan Levine, Dan Cohen, Josh Barry (21 Laps Entertainment) ve Pouya Shahbazian (Loom Studios) yer alıyor.

   

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top