Beyazperdem
"New Mutants"ın Kadrosu Genişliyor!
1 Haz 2017 - 10:00
facebook Tweet

Charlie Heaton da mutant oluyor!

Sinemanın uzun soluklu serilerinden X-Men yavaş yavaş orijinal kadrosunu geride bırakarak genç nesille yoluna devam etme planını uygulamay koyuyor. Serinin son devam halkası X-Men: Apocalypse'te yeni nesili tanımaya başladık bile. Serinin tamamen genç mutantlara odaklanan New Mutants filmi de bunu kanıtlar nitelikte bir yapım. Merakla beklenen filmin kadrosu da gün geçtikçe genişliyor.

Fenomen haline gelen dizi Stranger Things'in Jonathan Byers'ı Charlie Heaton da filmin kadrosuna dahil oldu. Genç oyuncu daha önceleri Nat Wolff'un isminin geçtiği Cannonball'ı canlandıracak. Cannonball çevresinde koruyucu kalkan oluşturarak yüksek hızda uçabilme yeteneğine sahip bir mutant.

Geri kalan mutant kadrosuna bakacak olursak; on olarak Game of Thrones yıldızı Maisie Williams ve çıkışını The Witch ile yapan, Morgan ve Parçalanmış ile de kariyer basamaklarını hızla tırmanan Anya Taylor-Joy filmin Wolfsbane ve Magik'i olacak. Filmde boy gösterecek karakterler arasında Amerika yerlisi telepat Danielle Moonstar, Sunspot ve şekil değiştirme yeteneğine sahip Warlock isimli bir uzaylı da yer alıyor. Henry Zaga ve Rosario Dawson'ın da kadroda yer alacağı dedikodularının kulislerde dolaştığını da ekleyelim. Dawson'ın Dr. Ceilia Reyes karakterini canlandırması bekleniyor. Mutant bir doktor olan Reyes karakteri kendi çevresinde bir koruma kalkanı yaratabiliyor. Zaga'nın ise Brezilyalı Sunspot rolü için düşünüldüğü kulislerde dolaşan bir dedikodu...

Filmde genç nesilin Profesör Charles Xavier'ını canlandıran James McAvoy ise boy göstermeyecek. Filmin senaryosunda yönetmen Josh Boone ile birlikte Knate Gwaltney imzası var. Filmin 13 Nisan 2018'de Amerika'da vizyona girmesi planlanıyor.

Filmin kulislerde dolaşan dedikodulara göre konusu ise tehlikeli güçlerini kontrol etmeye çalışan 5 gencin gizli bir tesisteki öğrenim süreci olacak.

facebook Tweet
Benzer Haberler
Öneriler
Yorumlar
Yorumları göster
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
En Popüler Fragmanlar
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Dublajlı Fragman
Aladdin Dublajlı Fragman
Yesterday Altyazılı Fragman
Tolkien Orijinal Fragman
Düzenbazlar Orijinal Fragman (2)
Ali Teaser
Yeni çıkan tüm fragmanlar
Film Haberleri Yapım Aşamasında
Gary Oldman ve Olga Kurylenko’lu “The Courier” Kadrosunu Tamamladı!
HABERLER - Yapım Aşamasında
17 Şubat 2019 Pazar
Marvel Yapımı “The Eternals”ın Çekimlerine Ağustos’ta Başlanacak!
HABERLER - Yapım Aşamasında
16 Şubat 2019 Cumartesi
Kate Winslet ve Saoirse Ronan’lı “Ammonite” Berlin’de Alıcı Buldu!
HABERLER - Yapım Aşamasında
16 Şubat 2019 Cumartesi
Kate Winslet ve Saoirse Ronan’lı “Ammonite” Berlin’de Alıcı Buldu!
Denis Villeneuve İmzalı “Dune” Vizyon Tarihini Aldı!
HABERLER - Yapım Aşamasında
16 Şubat 2019 Cumartesi
Denis Villeneuve İmzalı “Dune” Vizyon Tarihini Aldı!
Film Haberleri Yapım Aşamasında
En Çok Beklenen Filmler
Tüm beklenen filmler
Back to Top