Filmleri oyla!
Beyazperdem
  "Karanlık Zihinler" Posterinde Dünyayı Değiştirecek Olanlarla Tanışın!
  29 Haz 2018 - 10:46
  facebook Tweet

  "Karanlık Zihinler"den etkileyici bir poster geldi.

  Karanlık Zihinler'den gelen posterde her şey gençlerin elinde! Distopik bir gelecekte geçen gençlik bilim kurgusu "Karanlık Zihinler" geleceğin gençlerin yeteneklerine bağlı olduğu ve genç nüfusun özgürlük için hayatları pahasına bir mücadele vermek zorunda kaldığı bir alternatif geleceği konu ediniyor.

  Amerika'daki bütün gençleri öldüren korkunç vebada hayatta kalmayı başaran Ruby Dale, özel güçlere sahiptir. Kendisi gibi diğer hayatta kalanlar da değişik güçlere sahiplerdir ve sadece renklerle tanımlanırlar; yeşiller (ileri zeka), maviler (telekinezi), sarılar (elektriği kontrol edebilme), turuncular (zihin kontrol) ve kırmızılar (ateşi kontrol edebilme). Ruby ise "turuncu" türünün çok güçlü bir üyesidir. Ruby ve arkadaşları, gönderildikleri korkutucu devlet tesisi Thurmond'dan kaçtıklarında hayat bambaşka bir hal alır. East River'daki güvenli bölgeye ulaşmaya çalışan grup, yetişkinlerin gençlere savaş açtığı bu dünyada yalnızca kaçmanın yeterli olmadığını fark etmeye başlarlar...

  Alexandra Bracken'ın gençlik roman serisinden beyaz perdeye uyarlanan "Karanlık Zihinler"in başrolünü Açlık Oyunları serisinin genç Rue'su olarak ünlenen Amandla Stenberg üstlenirken, kadroda geçtiğimiz sene “This Is Us” ile Altın Küre adaylığı elde eden Mandy Moore, “Trust” dizisinde izlediğimiz Harris Dickinson, “The West Wing” ile 3 kez Altın Küre’ye aday gösterilen Bradley WhitfordWallace LanghamGolden BrooksMark O'BrienPatrick Gibson ve “Game of Thrones”un Brienne’i Gwendoline Christie yer alıyor. 

  Kung Fu Panda 2” ile En İyi Animasyon Filmi Oscar'ına aday gösterilen Jennifer Yuh Nelson'ın yönetmen koltuğunu üstlendiği "Karanlik Zihinler" ülkemizde 3 Ağustos’ta vizyona girecek.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  • Elif Gamze
   yeni nesile açlık oyunları çekmişler
  Yorumları göster
  Back to Top