Beyazperdem
  James Cameron, Avatar'da Jake Sully Olarak Düşündüğü İsimleri Açıkladı!
  19 Şub 2019 - 07:30
  facebook Tweet

  Sam Worthington yerine başka yüzleri görebilirdik!

  Bir seri haline getirilmesi için tam gaz hazırlıklarına devam edilen Avatar hakkında yeni bir ayrıntı ortaya çıktı. James Cameron'ın yaptığı açıklamaya göre 2009 yapımı ilk filmin başrolünde yer alan Sam Worthington'ın yerine ilk önce başka isimler düşünülmüş.

  Titanic, Avatar ve şimdilerde sinemalarda izleyicileriyle buluşan Alita: Battle Angel gibi Hollywood sinemasının önemli filmlerinde imzası bulunan James Cameron, 2009 yılında sinemalarda dönmeye başlayan ve gişe rekorları kıran bilim kurgu filmi Avatar hakkında yeni bir detay paylaştı. Dört yeni Avatar filminin daha çekilecek olmasının yanı sıra şimdilerde Avatar 2 üzerindeki çalışmalarını sürdüren Cameron, Jake Sully karakteri için iki farklı isim daha düşündüğünü itiraf etti. Empire'ın podcast programında konuşan Cameron, Jake Sully'ye hayat veren Sam Worthington'ın yerine Avengers ekibinde Captain America'yı canlandıran Chris Evans ve bir türlü gerçekleştirilemeyen Gambit filmiyle gündemdeki yerini koruyan Channing Tatum'u değerlendirdiğini ifade etti. Cameron Evans ve Tatum'u değerlendirmeye aldığını şu sözleriyle ifade etti: "Chris Evans ve Sam ve Channing Tatum... Bu benim seçimimdi. Channing fikrini de, Evans fikrini de sevmiştim. İki de harika insanlardı. Ama Sam'in tonu ve gücü daha uygundu. Final konuşması dışında herkes onlara verdiğim metni aynı şekilde yerine getirdi. Finalde Sam 'Bu bizim topraklarımız. Şimdi rüzgarın seni taşıyabildiği kadar hızlı sür.' Bundan sonra bir savaşta bile onun peşinden gidebilirdim ve diğerlerini takip etmezdim. O zamandan beri ikisinin de harika kariyeri oldu. Ama Sam bu rol için gerçekten hazırdı."

  Yeni çekilecek olan Avatar filmleri için Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Stephen LangGiovanni Ribisi gibi isimlerin geri dönecek olmasının yanı sıra Oona Chaplin, Kate WinsletEddie Falco gibi isimler filmin oyuncu kadrosuna eklendi. Avatar 2 ve Avatar 3 filmlerinin kesinlikle çekilecek olmasına ek olarak Avatar 4 ve Avatar 5 filmleri için Disney'den yeşil ışık beklendiği bilinenler arasında yer alıyor. Henüz adı açıklanmayan film için seçilebilecek isimler arasında Avatar: The Way of Water, Avatar: The Seed Bearer, Avatar: The Tulkun Rider ve Avatar: The Quest for Eywa gibi başlıklar bulunuyor.

  Avatar 2 filminin 17 Aralık 2020 tarihinde izleyicileriyle buluşması bekleniyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • Vedat Tapan
   O zaman onlar da çok toydu belki de sevmezdik
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Bayi Toplantısı Fragman
  Ağır Romantik Fragman
  Nasipse Olur Fragman
  KİKİ - Lanet-i Cin Fragman
  9 Kere Leyla Teaser
  Brahms: The Boy II Fragman
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Sanatçılar
  "Bayi Toplantısı" Sinemalarda!
  HABERLER - Gündemdeki Filmler
  21 Şubat 2020 Cuma
  Sense8 Yıldızı Brian J. Smith, Matrix 4'da Rol Alacak!
  HABERLER - Sanatçılar
  21 Şubat 2020 Cuma
  Mahershala Ali, Apple TV+ İçin "Swan Song"un Başrolüne Geçecek
  HABERLER - Sanatçılar
  20 Şubat 2020 Perşembe
  Christoph Waltz ve Guy Pearce "The Portable Door" Filminde Buluşuyor
  HABERLER - Sanatçılar
  19 Şubat 2020 Çarşamba
  Christoph Waltz ve Guy Pearce "The Portable Door" Filminde Buluşuyor
  Ben Affleck, Batman'i Bırakmasıyla İlgili Yeniden Konuştu
  HABERLER - Sanatçılar
  19 Şubat 2020 Çarşamba
  Ben Affleck, Batman'i Bırakmasıyla İlgili Yeniden Konuştu
  Film Haberleri Sanatçılar
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top