Beyazperdem
Jennifer Lawrence'ın Yeni Filmi Belli Oldu!
17 Nis 2019 - 12:30
facebook Tweet

Jennifer Lawrence'ın rol alacağı yeni film ve filmin yönetmeni açıklandı.

Hollywood'un yıldız oyuncularından Jennifer Lawrence'ın yer alacağı yeni film projesi açıklandı. Henüz adı belli olmayan proje A24 bünyesinde geliştirilecek olup, yönetmen koltuğuna geçecek isim olarak Lila Neugebauer ile anlaşma sağlandığı resmi olarak duyuruldu.

Açlık Oyunları serisinin yıldızı, American Hustle, X-Men First Class, X-Men: Days of The Future PastX-Men Apocalypse gibi yapımlardan tanıdığımız ve Silver Linings Playbook filmiyle Oscar'a layık görülen, Joy, American Hustle ve Winter's Bone filmleriyle de adaylık alan Jennifer Lawrence'ın başrolünde yer alacağı bir film projesi resmi olarak duyuruldu. Filmin yönetmen koltuğuna geçecek olan isim ise Room 104 dizisinin yönetmenliğini üstlenen Lila Neugebauer ile anlaşma sağlandı. Ayrıca filmin senaryosunda Elizabeth Sanders'ın imzasının olacağı bilinenler arasında yer alıyor. Lila Neugebauer, bilindiği üzere tiyatro oyunlarının yönetmen koltuğunda oturuyordu. Broadway'in en genç ve tanınan yönetmenlerinden biri olan Neugebauer, son olarak Kenneth Lonergan'ın The Waverly Gallery oyununu yönetmişti. Ayrıca yönetmenin, The Wolves, After The Blast, Dying City, Mary Page Marlowe gibi oyunlarda yer aldığı bilinenler arasında yer alıyor.

Dram türünde olması beklenen filmin konusu henüz sır olarak saklanıyor. A24 ve IAC işbirliğiyle izleyicileriyle buluşturulacak olan filmin yapımcılığını, aynı zaman Jennifer Lawrence üstlenecek. Lawrence'a eşlik edecek isimler ise No Country For Old Men, Isle of Dogs, Lady Bird, Mistress AmericaEx Machina gibi yapımların yapımcılığını üstlenen Scott Rudin, Lady Bird, Eight Grade, AnnihilationThe Woman In The Window gibi yapımlardan tanıdığımız Eli Bush ve X-Men Days of The Future Past, American Hustle, Açlık Oyunları gibi yapımlarda görev alan Justine Polsky olacak. IAC ve A24 bilindiği üzere daha önce de birçok ortaklığa imza atmıştı. Bu ortak projelerin arasında Mid90s, Ex Machina, Lady Bird ve gelecek projeleri arasında ise Uncut Gems, Macbeth gibi yapımlar yer alıyor.

Henüz adı açıklanmamış olan Lawrence başrollü dram filminin prodüksiyonuna 2019'un Haziran ayı içerisinde başlanması planlananlar arasında yer alıyor.

facebook Tweet
Öneriler
Yorumlar
Yorumları göster
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
En Popüler Fragmanlar
Aykut Enişte Fragman
Sponsorlu
Downton Abbey Orijinal Fragman (2)
Ma Altyazılı Teaser
Godzilla II: Canavarlar Kralı Altyazılı Teaser
Malefiz: Kötülüğün Gücü Altyazılı Fragman
It: Chapter 2 Altyazılı Fragman
Yeni çıkan tüm fragmanlar
Film Haberleri Sanatçılar
Komedi Filmi "Aykut Enişte"den Yeni Klip!
HABERLER - Fotoğraf & Videolar
21 Mayıs 2019 Salı
Sponsorlu
Quentin Tarantino, Cannes'da İzleyicilerden Ricada Bulundu!
HABERLER - Sanatçılar
21 Mayıs 2019 Salı
Keanu Reeves, Constantine İle İlgili Açıklama Yaptı!
HABERLER - Sanatçılar
20 Mayıs 2019 Pazartesi
Michael Fassbender, Jamie Foxx ve Peter Dinklage, "The Wild Bunch'ta Yer Alabilir!
HABERLER - Sanatçılar
20 Mayıs 2019 Pazartesi
Michael Fassbender, Jamie Foxx ve Peter Dinklage, "The Wild Bunch'ta Yer Alabilir!
Alita'nın Yıldızı Rosa Salazar "The Bang Bang Girls"de Başrol!
HABERLER - Sanatçılar
20 Mayıs 2019 Pazartesi
Alita'nın Yıldızı Rosa Salazar "The Bang Bang Girls"de Başrol!
Film Haberleri Sanatçılar
En Çok Beklenen Filmler
Tüm beklenen filmler
Back to Top