Filmleri oyla!
Beyazperdem
  “Child’s Play”'den Yeni Poster ve Fragman!
  18 Nis 2019 - 14:24
  facebook Tweet

  “Child’s Play” yeniden çevriminden yeni bir poster ve fragman geldi.

  1988 yapımı kült korku filmi “Çocuk Oyunu”nun yeniden çevrimi “Child’s Play”den ilk uzun fragman ve yeni bir poster görücüye çıktı. 

  Merakla beklenen filmin oyuncu kadrosunda Aubrey PlazaMark Hamill, Gabriel BatemanBrian Tyree HenryDavid LewisTy ConsiglioBeatrice Kitsos ve Kristin York gibi isimler yer alıyor. Lars Klevberg’in yönetmenliğini üstlendiği filmin yapımcı kadrosunda 2017’nin sevilen korku filmi “O”nun yapımcıları David Katzenberg ve Seth Grahame-Smith bulunuyor.

  Küçük Andy, doğum gününde annesinden güzel bir hediye alır. Bu, her çocuğun hayallerini süsleyen Buddi marka bir bebektir. Ancak bu bebeğin sakladığı dehşetten ne anne, ne de küçük Andy haberdardır. Bu bebeğin içinde yüklü olan yazılım hatalı üretilmiştir. Bu da bebeğin öğrenme sınırlarını ortadan kaldırmıştır. Çok tehlikeli değilmiş gibi görünen bu durum, bebeğin şiddeti öğrenmesi ile değişecektir. Artık oyuncak bebeğin şiddet eğilimleri aile üyeleri için oldukça tehlikeli olacaktır.

  “Child’s Play” Amerika’da 21 Haziran tarihinde gösterime girecek. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi belirsizliğini koruyor.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top