Filmleri oyla!
Beyazperdem
  "Black Widow"dan Yeni Fragman!
  14 Oca 2020 - 12:15
  facebook Tweet

  Scarlett Johansson başrollü Black Widow'dan yeni bir fragman paylaşıldı.

  Marvel Sinematik Evreni'nin dördüncü evre filmlerinden biri olan, ancak Natasha Romanoff'un geçmişine götürecek olan Black Widow'dan yeni bir fragman geldi. Fragmanda, Romanoff'un Rusya'daki geçmişinden gelen tanıdıkları ile birlikte yeni maceralara atıldığını görüyoruz ve filmin kötüsü Taskmaster ile tanışıyoruz.

  Cate Shortland'in yönetmen koltuğuna oturduğu Black Widow'dan yeni bir fragman geldi. Geçtiğimiz gün açıklananlara göre Akademi Ödülleri'nde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu kategorisine aday gösterilen Scarlett Johansson'ın muhtemelen son kez Natasha Romanoff olarak karşımıza çıktığı Black Widow'un konusu henüz tam olarak açıklanmadı. Ancak fragmanlardan ve çizgi romanlardan elde ettiğimiz bilgilere göre, gizemli bir kötü kahraman olan Taskmaster, Black Widow'un yeni düşmanı olacak. Taskmaster'ın yeteneği, karşısında her kim olursa olsun hareketlerini ve güçlerini birebir kopyalayabilmesi. Bu durumda Black Widow'un karşısında oldukça güçlü bir kötü olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca ipuçlarına göre Taskmaster'ın bir vibranyum kalkanı olabilir.

  Black Widow filminin Captain America: Civil War ve Avengers: Infinity War filmleri arasında bir yerde konumlandığını biliyoruz. Filmde, Thaddeus Ross, yani Thunderbolt Ross karakterini de izleme imkanı yakalayacağız. Filmin oyuncu kadrosunda Johansson'ın yanı sıra David HarbourRachel WeiszFlorence PughO-T FagbenleWilliam Hurt gibi isimler yer alıyor. Ancak Taskmaster'a kimin hayat verdiği açıklanmadı. Scarlett Johansson'ın yaptığı açıklamaya göre çizgi romanlardaki orijin hikayeye birebir filme aktarılmadı. Onun yerine daha dramatik bir hikaye yaratıldı.

  Black Widow 1 Mayıs 2020 tarihinde sinemalarda olacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • Nesim
   black widow güzel mi olucak kötü mü anlayamıyorum ama bakalım
  Yorumları göster
  Back to Top