Beyazperdem
  Gemma Chan, "Eternals" Çekimlerinin Bittiğini Duyurdu
  5 Şub 2020 - 08:15
  facebook Tweet

  Marvel filmi Eternals'ın prodüksiyonu sona erdi.

  Chloé Zhao'nun yönetmen koltuğuna oturduğu Marvel Sinematik Evreni dördüncü evresine ait filmlerden The Eternals'ın çekimlerinin bittiği duyuruldu. Jack Kirby'nin çizgi romanlarından uyarlanan film ile ilgiyi bilgiyi duyuran isim ise filmde Sersi karakteriyle karşımıza çıkacak olan başarılı oyuncu Gemma Chan oldu.

  Marvel'da daha önce Captain Marvel filminde izlediğimiz, şimdi ise bambaşka bir karakterle karşımıza çıkacak olan Gemma Chan, merakla beklenen The Eternals filminin bir kısmı Londra'nın kuzeyinde olan Hampstead Heath'te yapılan çekimlerinin tamamlandığını açıkladı. Güzel oyuncu açıklamasını sosyal medya üzerinden yaptı.

  Jack Kirby'nin yaratıcısı olduğu çizgi romanlara göre Eternals halkı, insanları, humanoid ırkı Deviant'lara karşı savunmak için Dünya'ya gönderilen ölümsüz ve çok güçlü bir insan türü. Kozmik varlıklar olan Celestials, insanlar üzerinde deneyler yaparlar. Genetikleri değiştirilen insanlar yaratan Celestials'ı konu edinen çizgi romanlarda bu insanlar hem süper güçlere sahiplerdir, hem de yarı ölümsüzlerdir. Ayrıca vahşi bir ırk olan Deviants'ı da yaratmış bulunan Celestials, insanlık tarihinin arka planında yer alan iki ırk yaratmış olur. Eternals ve Deviants, tarih boyunca birbirleriyle çatışma içinde olacaklardır..

  Kevin Feige, Eternals hakkında Aralık ayı içerisinde düzenlenen Sao Paulo Comic Con'da konuşmuş ve şu sözleri sarf etmişti: "Eternals, insanlık tarihinde 7.000 yıl süren geçmişiyle kozmik çağrışımlara sahip ve Marvel ile ilgili bildiğimiz her şeyi değiştiriyor. Günümüzden Mezapotamya'ya her türlü mekan ve zaman diliminde geçiyor ve daha önce yaptığımız hiçbir şeye benzemiyor."

  Angelina JolieRichard MaddenSalma HayekGemma ChanKit Harington ve Kumail Nanjiani  gibi isimlerin oyuncu kadrosunda bulunduğu Eternals, 6 Kasım 2020'de izleyici karşısında olacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top