Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Disney, "Avengers: Sonsuzluk Savaşı"ndan Set Fotoğrafları Paylaştı
  29 Haz 2020 - 15:00
  facebook Tweet

  Avengers: Infinity War'un kamera arkasında neler oldu?

  Joe ve Anthony Russo'nun yönettiği Avengers: Sonsuzluk Savaşı'ndan set fotoğrafları paylaşıldı. 2018 yılında çekilen Avengers: Infinity War, Marvel Sinematik Evreni'nin üçüncü evresinin sona erme habercisiydi. Bunun ardından ikinci kısım olan Avengers: Endgame vizyona girmiş ve evren farklı bir noktaya getirilmişti. Infinity War, Disney+'ta izleyici karşısına çıktığı için Disney filmin hatırlatmasını set fotoğraflarıyla birlikte yaptı.

  Russo Kardeşler, Avengers: Infinity War ve Endgame filmini aynı zaman diliminde oyuncularla birlikte çekip, kurgu sırasında iki farklı film halinde gösterime sokmuşlardı. Geçtiğimiz Kasım ayında açılışını yapan ve büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Disney+, Avengers: Infinity War'u platform üzerinden izleyicileriyle buluşturmaya başladı. Bunun reklamını da filmin set fotoğraflarıyla gerçekleştirdi. Eğlenceli set fotoğraflarında Chris Hemsworth, Chris Evans, Karen Gillan, Dave Bautista, Mark RuffaloTom Holland gibi isimler bulunuyor.

  Avengers: Endgame'in konusu şöyleydi: Avengers: Sonsuzluk Savaşı, dünyanın gördüğü en büyük tehdite karşı güçlerini birleştirmek zorunda olan kahramanların verdikleri mücadeleyi konu ediyor. Kaptan Amerika ve Iron Man'in arasında yaşanan olayların ardından bölünen kahramanlarımız, birbirlerinden uzaklara savrulurlar. Hepsi kendi yandaşlarıyla dünyayı korumaya çalışmaktadır. Ancak dünyanın kaderi bir kez daha tehlikeye girer. Sınırsız bir güç kaynağı olan sonsuzluk taşlarının peşine düşen Thanos, dünyanın gördüğü en büyük tehdittir. İnsanlığın kaderi bir kez daha, insanlık için savaşmaya ant içmiş kahramanlarımız elindedir. Hiçbir süper kahramanın tek başına yenemeyeceği büyüklükteki bu tehdit için ekipler birleşmeli ve tehdide tüm güçleriyle karşı koymalıdır...

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top