Hesabım
  Kertenkele
  2. Sezon
  Kertenkele

  Sezon bilgisi:

  37 Bölüm
  orijinal kanal: Atv
  İlk yayın tarihi: 12 Eylül 2015
  212 Fotoğraf | 34 Video
  Timur Acar
  Timur Acar
  Rolü : Kertenkele / Ziya Hoca
  Sera Tokdemir
  Sera Tokdemir
  Rolü : Zehra
  Umut Oğuz
  Umut Oğuz
  Rolü : Şevket
  Erdinç Gülener
  Erdinç Gülener
  Rolü : Komiser Ünsal
  2. sezonun tüm kadrosu
  Kertenkele 71.Bölüm Fragmanı 0:30
  Kertenkele 71.Bölüm Fragmanı
  151 gösterim
  Kertenkele 70.Bölüm Fragmanı 0:30
  Kertenkele 70.Bölüm Fragmanı
  53 gösterim
  Kertenkele 69.Bölüm Fragmanı 0:30
  Kertenkele 69.Bölüm Fragmanı
  2. sezonun videoları
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  2. Sezonun tüm fotoğrafları
  2. sezon bölümleri
  Kertenkele 35.Bölüm
  S02E01 - Kertenkele 35.Bölüm
  Kardeşini ve sevdiği kadını kurtarmak için hayatını tehlikeye atan Kertenkele bir yıl sonra hastanede gözlerini bambaşka bir hayata açar ve kendini özel bir kolejdeki haylaz öğrencilerin olduğu bir sınıfta din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni olarak bulur.
  Kertenkele 36.Bölüm
  S02E02 - Kertenkele 36.Bölüm
  Kertenkele'yi gören Zehra şoktadır. Her şeyden habersiz olan Kertenkele'nin tek derdi ise kendisini takip eden Ünsal'dan kurtulmaktır. Tam yakalanmak üzere iken hiç ummadığı birisi ona yardım eder.
  Kertenkele 37.Bölüm
  S02E03 - Kertenkele 37.Bölüm
  Kertenkele'nin kapısına dayanan Zehra hiç ummadığı bir durumla karşılaşacak ve bunun sonucunda Zehra ile Melis arasında ipler kopma noktasına gelecektir. Zehra'dan hayatının en onur kırıcı sözlerini duyan Melis için bundan sonra artık her şey çok farklı olacaktır.
  Kertenkele 38.Bölüm
  S02E04 - Kertenkele 38.Bölüm
  Kertenkele malikâneye gelerek farkında olmadan kendini büyük bir tehlikenin içine atmıştır. Zehra'dan intikam almaya kararlı olan Melis, Kertenkele'nin yaşadığını gizleyebilmek için her şeyi yapmayı göze alacaktır.
  Kertenkele 39.Bölüm
  S02E05 - Kertenkele 39.Bölüm
  Betül'ü tanımayan Kertenkele'nin hafızasını kaybettiğini anlayan Melis için Zehra'dan intikam almak adına büyük bir fırsat doğmuştur. Ama hayatını iki kez kurtaran ve kendisini kimsesiz sanan Kertenkeleden bir kardeşi olduğu gerçeğini nasıl saklayabilecektir?
  Kertenkele 40.Bölüm
  S02E06 - Kertenkele 40.Bölüm
  Evden kovulan Melis, Kertenkele'ye sığınırken, Melis'in evden kovulmasına kalbi dayanamayan Ferruh hastaneye kaldırılır fakat kurtarılamaz. Babasının ölümünden Zehra'yı sorumlu tutan Melis'in bu zor zamanında tek dayanağı Kertenkele'dir ve Kertenkele'nin de hafızasının yokluğunda bulabildiği tek güvenli liman Melis'tir.
  Kertenkele 41.Bölüm
  S02E07 - Kertenkele 41.Bölüm
  Zehra yaşadığı kaza sonrası Melis'in kendisine kasıtlı olarak çarptığını öğrenir. Melis'in Ziya'yı ondan gizlediğine artık emindir. Tüm yaşananlardan sonra Ekrem, Kertenkele'nin yaşayıp yaşamadığını öğrenmek için harekete geçer. Yaşadığı şoke edici olaylar sonucunda Kertenkele'nin hafızası yerine gelir. Fakat Kertenkele'nin hayatı tehlikededir ve tehlike hiç beklemediği bir yerden gelir.
  Kertenkele 42.Bölüm
  S02E08 - Kertenkele 42.Bölüm
  Zekâsı sayesinde hayatta kalmayı başaran Kertenkelenin hafızası yerine gelmiştir. Her şeyi hatırlamaktadır. Düşmanlarından korunabilmek için geçmişin izlerini silip Ahmet Şimşek kimliğine iyice sarılır. Emniyetteki görevine geri dönen Ünsal, Kertenkele'nin Ahmet Şimşek'in yerine geçtiğini öğrenecek ve ne pahasına olursa olsun bunu kanıtlamaya çalışacaktır.
  Kertenkele 43.Bölüm
  S02E09 - Kertenkele 43.Bölüm
  Kertenkele’nin Melis’i ölümden kurtarışına şahit olan Zehra öfkeden deliye döner. Kertenkele ise Melis’in tekrar kendisine zarar vermesinden korkmaktadır. İki kadın arasında kalan Kertenkele Zehra’ya kendini affettirmeye çalışır.
  Kertenkele 44.Bölüm
  S02E10 - Kertenkele 44.Bölüm
  Ünsal, Kertenkele'yi en sonunda köşeye sıkıştırmayı başarmıştır ancak polislerin baskınına uğrar. Kertenkele'yi rehin alır. Kertenkele, Ünsal'ın elinden kurtulabilmek için kurnazca bir plan yapacaktır. Melis ise kapalı tutulduğu dağ evinden kaçmak için her yolu denemektedir. Dedesi Ekrem ise Melis'i Kertenkele'den uzak tutmak için yurt dışına göndermeye karar verir.
  Kertenkele 45.Bölüm
  S02E11 - Kertenkele 45.Bölüm
  Melis'i kurtarmak için dağ evine giden Kertenkele tuzağa düşer ve tutuklanır. Fakat Kertenkele'yi yolda büyük bir sürpriz beklemektedir. Sokrat ise Kertenkele'yi öldürmek için son hamlesini yapar, ancak bu hamle hiç beklemediği bir şeyi tetikler. Bütün bunlardan habersiz olan Zehra sürekli Kertenkele'yi Melis konusunda sıkıştırmaktadır.
  Kertenkele 46.Bölüm
  S02E12 - Kertenkele 46.Bölüm
  Ünsal'ı hapishaneden kaçırmaya mecbur kalan Kertenkele zor durumdadır. Öte yandan Zehra'nın neden olduğu kazayı atlatan Melis, Zehra'yı polise şikayet etmeyecektir. Olayı öğrenen Kertenkele, malikaneye gelip Zehra'dan hesap soracakken olaylar beklemediği şekilde gelişir.
  Kertenkele 47.Bölüm
  S02E13 - Kertenkele 47.Bölüm
  Ekip olarak çalışmayı kabul eden Kertenkele ve Ünsal, neredeyse imkansız bir görevle karşı karşıyadır; dünyanın en iyi korunan sanat eserini çalmaları gerekmektedir. Görevin zorluğu yetmezmiş gibi Şevket de ayaklarına dolanarak işlerini zorlaştırmaktadır. Ünsal tarafında zincirlenen Levent ise eski amiri Ünsal'a karşı kin beslemektedir ve Ünsal'ı yakalayıp kanuna teslim etmeye kararlıdır.
  Kertenkele 48.Bölüm
  S02E14 - Kertenkele 48.Bölüm
  Tülin ve Semih, Zehra'nın Kertenkele'yle evlenmesi durumunda Ekrem'in bütün mirasını Melis'e bırakacağını öğrenir, ikiliyi evlendirmek için sinsi bir plan yaparlar. Semih, Kertenkele ve Zehra'yı evlendirdikten sonra Melis'le evlenip mirasa konmak derdindedir.
  Kertenkele 49.Bölüm
  S02E15 - Kertenkele 49.Bölüm
  Kertenkele ve Ünsal'ın Amerikalı bilim adamını bir an önce kaçırmaları gerekmektedir. Zehra ise dedesini ikna edebilmek için Kertenkele'nin karanlık işlerden uzak durarak herkes gibi bir hayat yaşaması gerektiğini düşünmektedir. Kertenkele'nin Zehra'yı bu konuda ikna etme çabaları sonuç vermez.
  Kertenkele 50.Bölüm
  S02E16 - Kertenkele 50.Bölüm
  Zehra, Kertenkele'yi karanlık işlerden uzak durması konusunda sıkıştırmaktadır aksi takdirde Kertenkele ile evlenmeyecektir. Kertenkele, Baron'un tehdidiyle Zehra'nın baskısı arasında sıkışıp kalır. Zehra'yı Kertenkele'yle evlendirmeye kararlı olan Tülin ve Semih ikilisi ise Melis'in planlarını bozmak için harekete geçer.
  Kertenkele 51.Bölüm
  S02E17 - Kertenkele 51.Bölüm
  Levent, Şeyma’nın babasını bulabilmek için Şeyma’yı karakolun önüne bırakan kadına ulaşmaya çalışmaktadır. Levent, bu arayışın sonunda Şeyma’nın babasının Kertenkele olduğunu öğrenecek midir?
  Kertenkele 52.Bölüm
  S02E18 - Kertenkele 52.Bölüm
  Gizem Hicabi’yi kendisine âşık etmeye çalışırken bunu takıntı haline getirir ve Hicabi’ye âşık olmaktan korkup ondan uzak durmaya karar verir. Fakat Hicabi, hep karşısına çıkacaktır. Kertenkele’den intikam almaya kararlı olan Sokrat ise Şeyma’nın Kertenkele’nin kızı olduğunu öğrenmiştir ve Şeyma’yı bulmak için harekete geçer.
  Kertenkele 53.Bölüm
  S02E19 - Kertenkele 53.Bölüm
  Şeyma, Sokrat’ın adamlarından önce hiç beklenmedik bir el tarafından kaçırılır. Fakat Sokrat’ın adamları peşlerindedir. Levent, Bahar’ı Şeyma’nın babasını bulmak konusunda yardım etmeye ikna eder.
  Kertenkele 54.Bölüm
  S02E20 - Kertenkele 54.Bölüm
  Kertenkele’nin küçük Şeyma’nın babası olduğunu öğrenen Levent bu gerçeği herkesten saklamaktadır. Öte yandan Sokrat’ın adamları Şeyma’yı kaçırır ancak onları hiç beklemedikleri bir sürpriz beklemektedir.
  Kertenkele 55.Bölüm
  S02E21 - Kertenkele 55.Bölüm
  Zehra, Şeyma’nın Kertenkele’nin kızı olduğunu öğrenmiş ve büyük bir hayal kırıklığına uğramıştır. Kertenkele ise her şeyin sorumlusu olarak kendini suçlamaktadır.
  Kertenkele 56.Bölüm
  S02E22 - Kertenkele 56.Bölüm
  Melis şirketin girmiş olduğu bir avm ihalesi yüzünden mafya tarafından tehdit edilmektedir. Kara Kemal, sevdiği kadını hayatı pahasına koruyacaktır.
  Kertenkele 57.Bölüm
  S02E23 - Kertenkele 57.Bölüm
  Kara Kemal yaşadığı büyük bir kırılma sonucunda Kertenkele’den intikam alma vaktinin geldiğine karar verir ve Kertenkele’nin karşısına çıkar. Kertenkele’nin Kara Kemal’le dövüşmekten başka şansı yoktur.
  Kertenkele 58.Bölüm
  S02E24 - Kertenkele 58.Bölüm
  Azmi, mahalleliyle birlikte oğlu Kara Kemal’e Melis’i istemek için malikâneye gelir. Fakat sonrasında beklenmedik şeyler yaşanacaktır.
  Kertenkele 59.Bölüm
  S02E25 - Kertenkele 59.Bölüm
  Uçuruma düşmeye ramak kala otobüsün içindeki herkes büyük bir mucize sayesinde kurtulur. Her şeye rağmen Kertenkele’nin Sokrat’a boyun eğmeye hiç niyeti yoktur.
  Kertenkele 60.Bölüm
  S02E26 - Kertenkele 60.Bölüm
  Sokrat’ın tuzağına düşen Kertenkele, Ünsal’a yakalanmış ve tutuklanmıştır. Ancak Kertenkele’nin hapishanede kalmaya hiç niyeti yoktur.
  Kertenkele 61.Bölüm
  S02E27 - Kertenkele 61.Bölüm
  Hicabi tarafından kıskanıldığını fark eden Gizem ise bu durumdan çok mutludur. Öte yandan Sokrat, Akıncı’nın Hicabi olduğundan şüphelenmektedir.
  Kertenkele 62.Bölüm
  S02E28 - Kertenkele 62.Bölüm
  Kara Kemal Baba Kadir’le yeni bir anlaşma yapar. Kemal’in, Sokrat’ı bulması koşuluyla Melis ve Kemal’i affedecektir.
  Kertenkele 63.Bölüm
  S02E29 - Kertenkele 63.Bölüm
  Kertenkele, Semih’i yakalayıp suçunu itiraf ettirmek istemektedir, Semih ise yurtdışına kaçma planları yapmaktadır. Bahar, Bıçkın Adnan kılığındaki Melis’e ilgi duymaya başlamıştır
  Kertenkele 64.Bölüm
  S02E30 - Kertenkele 64.Bölüm
  Kenan, Kertenkele ve Şevket’i öldürmeye kararlıdır. Öte yandan Kertenkele, Semih’i yakalamayı başaracaktır.
  Kertenkele 65.Bölüm
  S02E31 - Kertenkele 65.Bölüm
  Zehra, Kertenkele'ye rest çeker ve olaylar başlar.
  Kertenkele 66.Bölüm
  S02E32 - Kertenkele 66.Bölüm
  Hicabi’nin Hayalet’le karşılaşması hiç beklenmedik olaylara sebep olacaktır. Herkes Hicabi’nin öldüğünü düşünmektedir.
  Kertenkele 67.Bölüm
  S02E33 - Kertenkele 67.Bölüm
  Hicabi, Gizem’i kaçırdıktan sonra Baba Kadir ve Kertenkele peşine düşmüştür. Başlarına hiç beklenmedik şeyler gelir.
  Kertenkele 68.Bölüm
  S02E34 - Kertenkele 68.Bölüm
  Kertenkele, kendisini temize çıkaracak olan kaydı Akıncı’nın yardımıyla Baba Kadir’in elinden almayı başarmıştır. Ancak, bu kayıt hiç beklenmeyen bir kişinin eline geçer ve işler hepten karışır.
  Kertenkele 69.Bölüm
  S02E35 - Kertenkele 69.Bölüm
  Sokrat ölürken Kertenkele’yi de yanında götürmeye kararlıdır. Öte yandan Zehra’nın dilinin açılabilmesi için herkes zorlu bir yarışmaya katılır ve beklenmedik komik olaylar gelişir.
  Kertenkele 70.Bölüm
  S02E36 - Kertenkele 70.Bölüm
  Kızıl Ejder’in işlediği cinayetlerin şoku yaşanırken Ünsal, Kızıl Ejder’in ölüm listesine ulaşmayı başarmış ve herkesin ölüm tehdidi altında olduğunu öğrenmiştir.
  Kertenkele 71.Bölüm
  S02E37 - Kertenkele 71.Bölüm
  Kızıl Ejder, Kertenkele’yi öldürmek üzeredir ancak olaylar ummadığı şekilde gelişir. Kızıl Ejder, Ünsal tarafından köşeye sıkıştırılır ve vurulur. Herkes Kızıl Ejder’in öldüğüne inanmaktadır.

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top