Hesabım
  Yeşil Deniz
  2. Sezon
  Yeşil Deniz

  Sezon bilgisi:

  38 Bölüm
  orijinal kanal: Trt 1
  İlk yayın tarihi: 7 Eylül 2015
  215 Fotoğraf | 35 Video
  Öykü Çelik
  Öykü Çelik
  Rolü : Sedef
  Burak Serdar Sanal
  Burak Serdar Sanal
  Rolü : İsmail
  Melis Babadağ
  Melis Babadağ
  Rolü : Zümrüt
  Emin Gürsoy
  Emin Gürsoy
  Rolü : Hicabi Makasçı
  2. sezonun tüm kadrosu
  Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf
  2. Sezonun tüm fotoğrafları
  Yeşil Deniz 75.Bölüm Fragmanı 0:43
  Yeşil Deniz 75.Bölüm Fragmanı
  Yeşil Deniz 74.Bölüm Fragmanı 0:28
  Yeşil Deniz 74.Bölüm Fragmanı
  Yeşil Deniz 70.Bölüm Fragmanı 0:34
  Yeşil Deniz 70.Bölüm Fragmanı
  60 gösterim
  2. sezonun videoları
  2. sezon bölümleri
  Yeşil Deniz 38.Bölüm
  S02E01 - Yeşil Deniz 38.Bölüm
  Üsen’in başına açılan ceset derdi ortalığı karıştırıyor. Cemil’in babasıyla gömü ararken yanlışlıkla bir cesedi ortaya çıkaran Üsen, cesetin üzerini yeniden toprakla kapatıp hiçbir şey olmamış gibi evine dönmek ister.
  Yeşil Deniz 39.Bölüm
  S02E02 - Yeşil Deniz 39.Bölüm
  Abisinin pasaportları yakmasıyla evden ayrılan Sibel soluğu yeni pasaport çıkarmak için ilçede alır. Süleman’ın içindeki aşk külleri ise Neşe’nin gelişiyle ansızın yeniden alevlenmiştir.
  Yeşil Deniz 40.Bölüm
  S02E03 - Yeşil Deniz 40.Bölüm
  Ova damında, üstündeki kıyafetler oraya buraya saçılmış halde uyanan Süleman, Sibel’le çok yanlış şeyler yaşadığını düşünmeye başlamıştır. Önce derede bir gusül abdesti alır. Sonra camiye gidip ‘arkadaşlarımın, Neşe’nin yüzüne nasıl bakacağım’ diyerek tövbe istiğfar eder.
  Yeşil Deniz 41.Bölüm
  S02E04 - Yeşil Deniz 41.Bölüm
  Annesine Sibel’le evlenme kararını açıklayan Süleman Sibel’i isteme hazırlıklarına başlar. Bebek mevlidinde duyduklarıyla şaşkına dönen Neşe ise yaşadığı hayal kırıklığının ardından babasının istediği çocukla evlenmeyi kabul eder.
  Yeşil Deniz 42.Bölüm
  S02E05 - Yeşil Deniz 42.Bölüm
  İlyas’ın ansızın kasabaya gelen cenazesi Yeşilova’yı hüzne boğuyor. Hicabi’nin getirdiği haberle Süleman’ın annesine söylediği yalan bir anda ortaya çıkmıştır.
  Yeşil Deniz 43.Bölüm
  S02E06 - Yeşil Deniz 43.Bölüm
  Süleman, avukatın yaptığı teklifi geri çevirmiş ve parayı da kardeşini de reddetmiştir. Oysa Hafize’nin Osman’ı çoktan öğrenmiş olduğundan habersizdir.
  Yeşil Deniz 44.Bölüm
  S02E07 - Yeşil Deniz 44.Bölüm
  Üsen’in içinde sekiz altın bulunan sahte gömüye itibar etmemesi sadıçları yine zor bir durumun içine atmıştır. Üsen altınları kendisinden önce alanları bulup çıkarmak için yemin ederken sadıçlar da üzerlerindeki şüpheyi dağıtmak için bir takım çareler arar.
  Yeşil Deniz 45.Bölüm
  S02E08 - Yeşil Deniz 45.Bölüm
  Üsen’in kendilerini faka bastırmasıyla kasabaya rezil olan sadıçlar, ses kaydı yüzünden ellerinde ne var ne yok Üsen’e devretmek zorunda kalmışlardır. Başından beri altınlara kavuşma hayaliyle yaşayan Üsen ise hem radyoya hem lokantaya hem de beyaz eşya dükkanına sahip olarak istediğini fazlasıyla almıştır.
  Yeşil Deniz 46.Bölüm
  S02E09 - Yeşil Deniz 46.Bölüm
  Safiye’nin gel beni kaçır demesiyle Cemil neye uğradığını şaşırmıştır. Bir yandan Safiye’nin kendisini sevmesinin sevincini yaşarken diğer yandan hayatında ilk defa kız kaçıracağı için bazı korkuları vardır. Gülenay ise Mehmet Ali Hoca’yla üstü kapalı konuşmuş ve konuyu anlatarak sadıçlarla birlikte ziyarete geleceklerini söylemiştir.
  Yeşil Deniz 47.Bölüm
  S02E10 - Yeşil Deniz 47.Bölüm
  Dedikoduların bütün kasabaya yayılmasıyla Süleman ve Sibel kendilerini zor bir durumun içinde bulmuştur. Süleman’ı bulan Üsen onunla konuşur ve durumu kurtaracak bir formülü olduğunu söyler.
  Yeşil Deniz 48.Bölüm
  S02E11 - Yeşil Deniz 48.Bölüm
  Zümrüt’ün İsmail’e vereceği cevap merak konusu oluyor. Süleman ve Sibel arasındaki formalite evliliğin ilk ayağı olan nişan töreni Üsen’ler bahçesi müsait olmadığından Hicabi’lerin bahçesinde yapılacaktır.
  Yeşil Deniz 49.Bölüm
  S02E12 - Yeşil Deniz 49.Bölüm
  Zümrüt’ün gidişinin yankıları bütün Yeşilova’yı sarıyor. Zümrüt’ün geride bir mektup bırakıp gidişinden sonra İsmail yıkık ve perişan halde Yeşilova’ya döner.
  Yeşil Deniz 50.Bölüm
  S02E13 - Yeşil Deniz 50.Bölüm
  Rüyasında gördüğü Sarıklı Efe’nin gazına gelip Safiye’yi kaçıran Cemil’in bundan sonra ne yapacağı konusunda hiçbir fikri yoktur. Panti ve oğlu ise Safiye’nin annesinin de ısrarlarıyla kaçakların peşine düşer. Olup bitenlere duvarın arkasında şahit olan Süleman ve Emin ise Cemil’e yardım etmenin bir yolunu aramaktadır.
  Yeşil Deniz 51.Bölüm
  S02E14 - Yeşil Deniz 51.Bölüm
  Sadıçların keçisine sahip çıkamadıkları Bahattin abiye nasıl bir izahat yapacakları merak konusu oluyor. Sadıçların Bahattin abiyle son görüşmelerinin üstünden tam bir ay geçmiştir. Hem aylık ödemelerini yapmak hem de keçiyle çektirdikleri fotoğrafları göstermek için onunla açık görüşte buluşurlar.
  Yeşil Deniz 52.Bölüm
  S02E15 - Yeşil Deniz 52.Bölüm
  Bakkalda Hicabi’ye gelen telefondan şüphelen Naciye kadınsı hislerle ters giden bir şeylerin olduğunu anlasa da Hicabi’e bir şey söylemez. Süleman ise Haşim’i Neşe’yle birlikte görmüş ve dünyası adeta allak bullak olmuştur. İsmail, Süleman ve Cemil’e yapacağı sadıç şakasını arayan Emin davetlilerden özgün fikirler toplamaya devam eder.
  Yeşil Deniz 53.Bölüm
  S02E16 - Yeşil Deniz 53.Bölüm
  Kına gecesinde kadın kıyafetleriyle yakalanan sadıçların Cemil, Emine, Hafize ve Cemil’in kızkardeşlerinden oluşan kadınlar heyeti nasıl bir açıklama yapacakları hakkında hiçbir fikirleri yoktur. Bütün bu alavere dalaverenin sandıkla ilgili olduğunu düşünen Cemile sadıçlardan sandığı açmalarını ister.
  Yeşil Deniz 54.Bölüm
  S02E17 - Yeşil Deniz 54.Bölüm
  Mahmut Tuncer, Nalan ve Ferda Anıl Yarkın’ın konuk olacakları dizide senaryo gereği 1996 yılına girmeye hazırlanan Yeşilova’da kahkaha ve macera yine tavan yapıyor.
  Yeşil Deniz 55.Bölüm
  S02E18 - Yeşil Deniz 55.Bölüm
  Büyük ikramiyenin isabet ettiği Yeşilova’da piyango heyecanı yaşanıyor. Kahvede, berberde, sokaklarda ise bu yılki büyük ikramiyenin Yeşilova’ya isabet ettiği haberleri konuşulmaktadır.
  Yeşil Deniz 56.Bölüm
  S02E19 - Yeşil Deniz 56.Bölüm
  Bahri, Pala Dayı’nın karşısına geldiğinde onu bir sürpriz bekleyecektir. Gonca, annesinin evden ayırıldığını öğrenecek midir? Hafize’yi yeniden görebileceği ameliyat serüveninde neler bekleyecektir?
  Yeşil Deniz 57.Bölüm
  S02E20 - Yeşil Deniz 57.Bölüm
  Hafize'nin yeniden görüp görmeyeceği merak konusu olur. Ameliyatı gerçekleşmiş gözleri sargılıdır. Doktr ise ameliyatın başarılı geçtiğini söyler.
  Yeşil Deniz 58.Bölüm
  S02E21 - Yeşil Deniz 58.Bölüm
  Süleman annesini İzmir’e götürmeye ikna edebilecek midir? Sadıçlar İsmail’in işsizliğine çare olabilecek midir? Arife, Zarife ve Nazife’nin Cemil’e oynadıkları oyun ayaklarına dolanırken yıllar sonra gelen bir misafir Hafize’ye nasıl bir müjde getirecektir?
  Yeşil Deniz 59.Bölüm
  S02E22 - Yeşil Deniz 59.Bölüm
  Süleman’ın Sibel’le formalite icabı evlendiğini öğrenen Neşe ne yapacaktır? Radyoyu hayalet söylentilerinin olduğu harabe bir eve taşıyan sadıçlar Üsen’in hışmından kurtulacak mıdır?
  Yeşil Deniz 60.Bölüm
  S02E23 - Yeşil Deniz 60.Bölüm
  Fotoğrafları fırsata dönüştürmek isteyen Semih, Üsen’e Yeşilova’ya haberci çağırmasını söyler. Pala Dayı’nın mayfa imparatorluğunu devralan Bahri ise kendisini yine büyük çelişkilerin içinde bulmuştur. Sezai’den yavaş yavaş hoşlanmaya başlayan Zarife ne yapacaktır? Hicabi Naciye’yi eski mutlu haline döndürebilecek midir?
  Yeşil Deniz 61.Bölüm
  S02E24 - Yeşil Deniz 61.Bölüm
  Sebahattin’in getirdiği son fotoğraf karesiyle birlikte Üsen, Deli Hikmet’in evinde olup bitenleri anlamıştır. Elindeki delillerle birlikte soluğu yeninden jandarmanın yanında alır. Neşe’yle Haşim’e çarşıda rastlayan Sibel ise Süleman’la evliliğinin son günlerine yaklaşıyor gibidir.
  Yeşil Deniz 62.Bölüm
  S02E25 - Yeşil Deniz 62.Bölüm
  Sadıçlar İsmail’in moral bulması için izinleri çıkan Sadıç Fm’i ne olursa olsun ayakta tutmaya karar verirken İsmail’i ise hapiste hiç de hesaba katmadığı bir sürpriz beklemektedir: Zamanında sadıçlarla birlikte yakalayıp jandarmaya teslim ettikleri Sinekli Medet.
  Yeşil Deniz 63.Bölüm
  S02E26 - Yeşil Deniz 63.Bölüm
  Pala Dayı yeniden işinin başına dönünce Bahri’nin yaptıklarına nasıl bir tepki verecektir? Hicabi ve Naciye çifti Gonca’nın aniden düşen notları sebebiyle okula çağırılırken sürpriz bir biçimde Safiye’ye yakalan bizimkiler İsmail’in dışarıda oluşunu kasabalıya nasıl izah edecektir?
  Yeşil Deniz 64.Bölüm
  S02E27 - Yeşil Deniz 64.Bölüm
  İsmail ve Cemil birlikte hakim karşısında çıkarılırken Bahattin de aynı şekilde onlarla birlikte yargılanmaktadır. Bizimkiler hakimi İsmail’in hapisten zorla kaçırıldığına inandırmaya çalışırlar.
  Yeşil Deniz 65.Bölüm
  S02E28 - Yeşil Deniz 65.Bölüm
  Mahkemeden beraat kararı çıkınca Yeşilova’da herkes rahatlamış ve yeniden eski günlerine dönmüştür. Ancak içi hiç de rahat olmayan biri vardır ki o da Süleman’dır.
  Yeşil Deniz 66.Bölüm
  S02E29 - Yeşil Deniz 66.Bölüm
  Boşanma kararı alan Sibel ve Süleman’ın Hafize’yi bu işe nasıl ikna edecekleri merak konusu oluyor. Sadıçların nişanda yaptığı tiyatroyla birlikte Hayati Haşim’in gerçek yüzünü anlamıştır.
  Yeşil Deniz 67.Bölüm
  S02E30 - Yeşil Deniz 67.Bölüm
  Sibel ve Süleman’ın boşanmasını istemeyen Hafize ise henüz son oyununu oynamamıştır. Bakalım Hafize’nin bu çabası, onları boşanma kararından vazgeçirebilecek midir?
  Yeşil Deniz 68.Bölüm
  S02E31 - Yeşil Deniz 68.Bölüm
  Hafize Emine’den öğrendikleriyle birlikte yeniden eve dönmüştür. İlk iş olarak Sibel’i bulur ve onunla hesaplaşmak için kolları sıvar.
  Yeşil Deniz 69.Bölüm
  S02E32 - Yeşil Deniz 69.Bölüm
  Süleman ve Sibel uzunca bir süre sonra ilk defa gerçekten iki evli insan gibi hissederlerken Süleman’ın Sibel’den boşanmayacağını öğrenen Neşe, karşısına çıkar ve ondan hesap sorar.
  Yeşil Deniz 70.Bölüm
  S02E33 - Yeşil Deniz 70.Bölüm
  Süleman ve Sibel’in boşanmayacağını öğrenen Neşe çareyi tarım ilacı içerek kendine zarar vermekte bulmuştur. Ancak ölümle pençeleşmeye başladığı ilk andan itibaren yaşamanın öyle kolay vazgeçilecek bir şey olmadığını anlar.
  Yeşil Deniz 71.Bölüm
  S02E34 - Yeşil Deniz 71.Bölüm
  İsmail’in yaşam savaşı verdiği dakikalar da kendisiyle hesaplaşacağı bir iç yolculuğa dönüşecektir? İsmail kurtulacak mıdır? Ailesi durumu öğrenince neler olacaktır?
  Yeşil Deniz 72.Bölüm
  S02E35 - Yeşil Deniz 72.Bölüm
  Sadıçlar, Feridun’u bulup jandarmaya teslim edebilecek midir? İsmail ve Yakut yaşananları daha ne kadar gizleyebilecektir?
  Yeşil Deniz 73.Bölüm
  S02E36 - Yeşil Deniz 73.Bölüm
  Sadıçları tuzağa düşüren Feridun, Yakut’u da alarak kayıplara karışmıştır. İsmail ve arkadaşları ise eve geldiklerinde aileyi perişan halde bulurlar.
  Yeşil Deniz 74.Bölüm
  S02E37 - Yeşil Deniz 74.Bölüm
  Yakut’un kasabaya döndüğü haberi kulaktan kulağa yayılıyor. Neşe ve ailesinin gidişinden sonra Süleman’ın burnu kanamıştır ama pek de üzerinde durmaz.
  Yeşil Deniz 75.Bölüm
  S02E38 - Yeşil Deniz 75.Bölüm
  İsmail’in kasabayı terk etme fikrini sadıçlar pek de hoş karşılamamıştır. Süleman ise İsmail’i gitmesi, yeni şeyler yaşaması için cesaretlendirir. Bu arada Süleman’ın da vakit kaybetmeden İzmir’e muayene olmaya gitmesi gerekmektedir.

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top