Hesabım
  Vis a Vis
  Üye Eleştirileri
  Basın Eleştirileri
  Ortalama puan
  3,7
  28 Puanlama ve 3 Eleştiri
  dağılımı 3 Eleştiri notla
  0 Eleştiri
  1 Eleştiri
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  1 Eleştiri
  1 Eleştiri
  Vis a Vis hakkında görüşlerin ?
  Rebelle Fleur
  Rebelle Fleur

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  4,0
  5 Temmuz 2020 tarihinde eklendi
  Dizi de kötü karakterler müslüman. Yorumlara baktığımda bunun farkedilmemiş olması çok kötü. Zulema ve sevgilisi Hanbal. Hanbalın küllerini annesine teslim ettiklerinde annesi onu yaktınız mı bedeni yıkanamayacağından asla cennete gidemeyecek diyor ve daha da kinleniyor. Dizi sürükleyici olsa da müslümanlığı yanlış yansıtmaları özellikle kötü karakterleri müslüman yapmaları beni üzmedi değil..
  7 Yediler
  7 Yediler

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  1,0
  30 Kasım 2020 tarihinde eklendi
  Gereksiz bir film. Küreselcilerin insanlığa vermek istediği mesajlarla dolu. Netflix zaten onların platformu. Hedeflerinde 2 şey var. Küreselcilerin en büyük engeli olan İslam var. İkincisi Yaratılışını bozmaya çalıştıkları insan var. Ahlaksızlık had safhada. Filmi çeviren Müslümanları terörist göstererek, hem İslam a saldırıyor, hem de İslami değerleri ayaklar altına alıyor. Homoseksüel liği sıradan bir şeymiş gibi göstererek,resmen insanlığın ahlaki genleriyle oynuyor. Tüm kuralları kaldırdık, bizim istediğimiz gibi olunun filmi. Şeytanın uşakları küreselciler, hedeflerine ulaşamayacaklar inşallah, bu böyle biline..Kesinlikle izlemeyin.
  Aysel B.
  Aysel B.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  0,5
  15 Mayıs 2020 tarihinde eklendi
  Kesinlikle ahlaksızlığın diz boyunu geçtiği gereksiz bir dizi. Bu kadarına gerek var mı gerçekten ? 2.bölümden sonra izlemeyi bıraktım insana hiçbir şey katmayacak bir saçmalık
  Back to Top