Hesabım
  Kara Sevda
  2. Sezon
  Puanım :
  Kara Sevda

  Sezon bilgisi:

  39 Bölüm
  orijinal kanal: STAR
  İlk yayın tarihi: 21 Eylül 2016
  318 Fotoğraf | 37 Video
  Burak Özçivit
  Burak Özçivit
  Rolü : Kemal Soydere
  Neslihan Atagül
  Neslihan Atagül
  Rolü : Nihan
  Kaan Urgancıoğlu
  Kaan Urgancıoğlu
  Rolü : Emir
  Orhan Güner
  Orhan Güner
  Rolü : Hüseyin
  2. sezonun tüm kadrosu
  Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf
  2. Sezonun tüm fotoğrafları
  Kara Sevda 73.Bölüm Fragmanı 0:42
  Kara Sevda 73.Bölüm Fragmanı
  171 gösterim
  Kara Sevda 72.Bölüm Fragmanı 0:50
  Kara Sevda 72.Bölüm Fragmanı
  198 gösterim
  Kara Sevda 71.Bölüm Fragmanı 0:46
  Kara Sevda 71.Bölüm Fragmanı
  457 gösterim
  2. sezonun videoları
  2. sezon bölümleri
  Kara Sevda 36.Bölüm
  S02E01 - Kara Sevda 36.Bölüm
  Emir'i istemeden de olsa vurarak elini kana bulayan Kemal cezaevinde ağır bedeller ödeyecek. Kardeşi Ozan'ın ölümünün ardından Nihan bir büyük acı daha yaşayacak.
  Kara Sevda 37.Bölüm
  S02E02 - Kara Sevda 37.Bölüm
  Nihan her şeye rağmen Kemal’in Emir’e karşı durabilecek, kızını kurtarabilecek tek insan olduğunun farkındadır. Nihan her hamlesinde hem duygularına, hem de Kozcuoğlu soyadının gücüne karşı mücadele edecektir.
  Kara Sevda 38.Bölüm
  S02E03 - Kara Sevda 38.Bölüm
  Kemal hapisten çıktıktan sonra gerçek düşmanıyla karşı karşıya geleceği arenayı hazırlar. Kalbinin etrafına ördüğü duvarların ise aşılmaz olmadığını Nihan’ı her gördüğünde yeniden hatırlar.
  Kara Sevda 39.Bölüm
  S02E04 - Kara Sevda 39.Bölüm
  Nihan, Kemal ile Emir’in Deniz üstünden başlayacağı savaşa karşı kendi tedbirlerini alır. Bir anne olarak, evladının zarar görmemesi için bıçak sırtı kararlar verir. Çok riskli bir ittifak kurar. Bu ittifak, Kemal ile Emir arasındaki dengeyi tamamen değiştirecektir.
  Kara Sevda 40.Bölüm
  S02E05 - Kara Sevda 40.Bölüm
  Kemal, Emir’in oyunundan habersiz Deniz’le ilgili yaşadığı hayal kırıklığının ardından kendini çok çabuk toplar. Cezaevinden çıktığı günden beri aklında olan Kozcuoğlu’nu çökertme planına hız verir. İki hedef noktası vardır: Biri, Emir’in itibarı; diğeri Nihan’ın gözünde Ozan’ın ölümüyle ilgili kendini aklamak.
  Kara Sevda 41.Bölüm
  S02E06 - Kara Sevda 41.Bölüm
  Zeynep’in kendine sakladığı gerçekler üstüne basılmayı bekleyen bir mayın kadar tehlikelidir. Diğer tarafta Emir, Kemal’in kayıtlara ulaştığından habersiz, dikkatinin hala Ozan’ın üstünde olduğunu anladığında, daha sert hamlelere hazırlanır.
  Kara Sevda 42.Bölüm
  S02E07 - Kara Sevda 42.Bölüm
  Kemal, Ozan’ın zehirlenmesiyle ilgili gerçekleri öğrendikten sonra, Emir’in de hesap edemeyeceği başka bir noktadan araştırmasına devam eder ve bir adım daha ileri gider. Nihan’ın bu konuya uzak kalamayacağının bilincindedir.
  Kara Sevda 43.Bölüm
  S02E08 - Kara Sevda 43.Bölüm
  Kemal ve Nihan arasındaki sonsuz bağın kanıtı olan defter bir Soydere’nin eline geçer. Yaşanacakların ardından, bu defterin, Nihan’la Kemal arasındaki sonsuz bağın kanıtı olduğu kadar, Kemal’in ölümle yaşam arasındaki çizgisi olduğu da anlaşılacaktır.
  Kara Sevda 44.Bölüm
  S02E09 - Kara Sevda 44.Bölüm
  Nihan Kemal’le çok gizli bir araştırma yürütürken, Kemal’in Emir’le olan savaşını büyütmesine kızar. Kemal için ise Ozan’ın cinayeti ve Emir’le savaşı ayrı iki cephedir. Nihan ile Kemal’in arasındaki ilk çatışma buradan alevlenir.
  Kara Sevda 45.Bölüm
  S02E10 - Kara Sevda 45.Bölüm
  Bir sırrın daha hükmü bozulmuş, Kemal, Nihan’ın Emir’in yanında neden kaldığına dair bir gerçeği öğrenmiştir. Nihan’ın Emir’e duyduğu nefret ve intikam hissi, Kemal’in kara sevdasının umududur.
  Kara Sevda 46.Bölüm
  S02E11 - Kara Sevda 46.Bölüm
  Nihan ve Kemal, Asu’nun intihar haberiyle sarsılır. Kemal ve Nihan, Asu’yu hastaneye yetiştirirken, Kemal, polise yakalanmak için davetiye çıkartmış olur. Kemal’in etrafı işlemediği bir suç yüzünden çepeçevre sarılırken, Kemal, kendini yakalamak isteyen herkese büyük bir sürpriz yapar.
  Kara Sevda 47.Bölüm
  S02E12 - Kara Sevda 47.Bölüm
  Emir, Kemal’in giderek daha da güçlenmesinin önünü kesmek için, sıfırdan var ettiği şirketini gözüne kestirir. Tufan’ın evinde gördüğü çantanın aynısı Asu’nun gardırobunda da görmesi, Kemal’in Asu’ya ilk kez şüpheyle yaklaşmasını sağlar.
  Kara Sevda 48.Bölüm
  S02E13 - Kara Sevda 48.Bölüm
  Kemal’in Asu’yla evlilik oyununa devam etmesi, Nihan’ı engel olamadığı bir kıskançlığın içine sürüklerken, Kemal, Nihan’a olan aşkını hiçbir şeye değişmeyeceğine bir kere daha Nihan’a gösterir.
  Kara Sevda 49.Bölüm
  S02E14 - Kara Sevda 49.Bölüm
  Emir, hem Kemal ile Nihan arasındaki bağdan emin olmak, hem de Kemal’in kendisine kurduğu tuzakları yok etmek için harekete geçer. Tufan’ın bulacağı küçücük bir delil, Emir’in elinde çok büyük bir koza dönüşür.
  Kara Sevda 50.Bölüm
  S02E15 - Kara Sevda 50.Bölüm
  Kemal, daha önce karşısına Deniz’in doktoru olarak çıkan kişinin gerçek bir doktor olmadığını anladıktan sonra araştırmasını derinleştirir. Nihan ve Emir’in kendisinden Deniz’le ilgili bir gerçeği saklama ihtimali, Kemal’in aklına tekrar peşinden gideceği o inancı düşürür.
  Kara Sevda 51.Bölüm
  S02E16 - Kara Sevda 51.Bölüm
  Emir’in uçurumda Deniz'i kullanarak Nihan'a verdiği acı ders, kızını kaybedilme gerçeği, Nihan’ı her ne pahasına olursa olsun sırrını saklamaya iter. Kemal ise Zeynep’in kendisine getirdiği Deniz’in fotoğrafıyla birlikte artık şüphelerini netlemeden durmayacaktır. Kemal için dünya durur; gerçeği ortaya çıkarmak hayatının en önemli amacına dönüşür.
  Kara Sevda 52.Bölüm
  S02E17 - Kara Sevda 52.Bölüm
  Banu ile Emir arasında bir bağdan şüphelenen Tarık, yavaş yavaş bilmediği gerçeklere yaklaşır. Diğer tarafta Zeynep, tutunacak son dalı olan işinden de atılır. Kemal’in Deniz’in kendi kızı olduğunu öğrendikten sonra iç dünyasındaki bütün dengeler temelinden sarsılır.
  Kara Sevda 53.Bölüm
  S02E18 - Kara Sevda 53.Bölüm
  Kemal, büyük aşkı Nihan'ı kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Deliye dönen Emir ise Nihan’ı kurtarmak için her yolu denerken, diğer taraftan Kemal’le çok sert bir hesaplaşmaya girer.
  Kara Sevda 54.Bölüm
  S02E19 - Kara Sevda 54.Bölüm
  Kemal ve Nihan, önce Emir’in neyi ne kadar bildiğini netlemeye çalışırken, Emir’in gerçekten de Nihan’la Kemal’i alaşağı edecek bir planı vardır: Deniz’i alıp gitmek. Diğer yanda Emir Leyla için planladığı kumpasta sona gelir. Leyla evi ile Kozcuoğlu hisseleri arasında bir tercih yapmak zorunda kalır.
  Kara Sevda 55.Bölüm
  S02E20 - Kara Sevda 55.Bölüm
  Kemal, planının son aşamasına yaklaşmış, Deniz’i annesiyle babasına teslim etmek üzereyken, Emir’in ihbarıyla polisler de Kemal’e yaklaşır. Kemal’in bütün umutlarını bitirecek baskına beklenmedik bir isim siper olur.
  Kara Sevda 56.Bölüm
  S02E21 - Kara Sevda 56.Bölüm
  Emir, Kemal’in en ağır şekilde cezalandırılması için her şeyi yaparken, Kemal’in bu davadan kurtulmasının tek bir yolu vardır; babalık davası açmak. Kemal, bu riskli adımı atarsa, önünde yeni bir yol haritası belirecektir.
  Kara Sevda 57.Bölüm
  S02E22 - Kara Sevda 57.Bölüm
  Nihan ile Kemal, hediye paketinde bulamadıkları cevabın çok yakınlarında gizlendiğini fark eder. Zeynep’i son anda kurtaran Emir, onunla birlikte Kemaller’le aynı mekandadır. Emir’in plansız bu adımı, gerçeğe uzanan yoldaki ilk büyük gedik olacaktır.
  Kara Sevda 58.Bölüm
  S02E23 - Kara Sevda 58.Bölüm
  Deniz’in yaklaşan doğum günü Kemal için tartışmaya açık bir konu değildir. Deniz, ilk doğum gününde babasıyla birlikte olacaktır. Kemal, Deniz’e hazırladığı doğum günü hediyesi için Nihan’ı da yanına ister. Bütün karmaşanın içinde ikisi şahane bir gün geçirir ve aşklarını doyasıya yaşar. Deniz, doğum gününde babasının yanında, dedesinin evindedir. Emir’in sürpriz hediyesi ise, bu doğum gününe hafızalardan silinmeyecek bir son yazacaktır.
  Kara Sevda 59.Bölüm
  S02E24 - Kara Sevda 59.Bölüm
  Nihan’ın suç duyurusunda bulunmasıyla Ozan’ın ölümüne dair yeniden soruşturma açılır. Zeynep’ten sonraki durağın kendisine çıktığını düşünen Tarık için de çember daralmaktadır. Tarık kurban olduğundan habersiz Asu’nun hazırladığı kafese girmek üzeredir.
  Kara Sevda 60.Bölüm
  S02E25 - Kara Sevda 60.Bölüm
  Nihan, hem Zeynep için, hem de Kemal’le ilişkisi için kararını verdiğinde, aşkları da bir seviye daha atlar. Bu kara sevda, bütün kötülüklere rağmen aydınlığa doğru yol alacaktır. Nihan, Kemal’le kuracakları temiz gelecek düşünden asla vazgeçmeyecektir.
  Kara Sevda 61.Bölüm
  S02E26 - Kara Sevda 61.Bölüm
  Asu, Tufan’la birlikte Emir’in tuzağına düştüğünde artık kurtulmak için bir mucizeye ihtiyacı vardır. Asu’nun beklediği mucize Nihan’ı az kalsın ölümüne sebep olabilecek trafik kazasıyla ilgili gerçeklere yaklaştırır.
  Kara Sevda 62.Bölüm
  S02E27 - Kara Sevda 62.Bölüm
  Asu’nun ölümünde baş düşmanının parmağı olduğunu düşünen Emir, hem kendisini annesinin gözünde aklamak, hem de Kemal’den sonsuza kadar kurtulmak için gerçeğin peşine düşer. Kemal ise üstündeki şüphelerin izinden giderek olayı çözmeye çalışırken, Mercan’ın yakın markajından kurtulamaz.
  Kara Sevda 63.Bölüm
  S02E28 - Kara Sevda 63.Bölüm
  Ozan cinayetinin son delilini ortadan kaldırmayı başaran Zeynep ve Tarık için bu hikaye unutulmayacak bir sona doğru adım adım yol almaktadır. Kemal ile Emir, iki ayrı kanattan Asu’yla ilgili gerçeklere doğru ilerlerken bu yarışın en zayıf halkası Tufan olacaktır
  Kara Sevda 64.Bölüm
  S02E29 - Kara Sevda 64.Bölüm
  Emir ve Asu’nun kurduğu acımasız plan Tufan’ın canı pahasına başarıya ulaşmıştır. Artık sıradaki hedefleri, Ozan’ın ölümüdür. Kemal, Nihan ve Mercan, Ozan’ın ölümünün altındaki buzdağıyla ilgili buluşur.
  Kara Sevda 65.Bölüm
  S02E30 - Kara Sevda 65.Bölüm
  Kemal’in otopsi raporunun ardından Nihan’la arasına koyacağı mesafe, Nihan'ı şüphe içinde bırakır. Kemal, ilk şokun ardından Tarık’la yüzleşmek için harekete geçer. Tarık ise Emir'i öldürmek için ant içmişken hiç beklemediği bir itirazla karşılaşır.
  Kara Sevda 66.Bölüm
  S02E31 - Kara Sevda 66.Bölüm
  Kemal ve Nihan yıllar sonra kavuştukları mutluluğun tadını kızlarıyla birlikte çıkarırken Emir, Nihan’ı hapse yollayacağı planının son imzasını Asu’ya attırır. Nihan izinsiz maden işletmekten gözaltına alınır.
  Kara Sevda 67.Bölüm
  S02E32 - Kara Sevda 67.Bölüm
  Leyla, hastanede ölümle pençeleşirken, Ayhan intikam yemini eder. Ne pahasına olursa olsun bu olayın sorumlusu tuttuğu Kozcuoğlu ile hesabı kendisi görecektir.
  Kara Sevda 68.Bölüm
  S02E33 - Kara Sevda 68.Bölüm
  Galip’in tutuklanması Kozcuoğlu Holding’in temelini sarsacak derin bir şok dalgasına dönüşür. Emir ise bütün gücüne rağmen bir Kozcuoğlu’nun hapse girmesinin dehşeti içindedir.
  Kara Sevda 69.Bölüm
  S02E34 - Kara Sevda 69.Bölüm
  Zeynep geçmişin tozlu raflarında uzun süredir bekleyen bir kutuyu açar. Zeynep’in ellerinde artık Emir’i sonsuza dek hapse yollayacak bir bilet vardır. Zeynep’i hayatının en önemli kararı beklemektedir.
  Kara Sevda 70.Bölüm
  S02E35 - Kara Sevda 70.Bölüm
  Kemal Emir’e diz çöktürtmenin, Nihan yıllardır süren esaretten kurtuluşunun tadını çıkarır. Kemal’in Emir’i seçeneksiz bırakması sonucunda yıllardır hayalini kurdukları gün gelir; Nihan ile Emir boşanır.
  Kara Sevda 71.Bölüm
  S02E36 - Kara Sevda 71.Bölüm
  Emir düğünü imkansız kılmak için son dokunuşu bizzat yapar ve Kemal’in yiyeceği en ağır vurgunu hazırlar. Kemal adım adım kendi sonuna yaklaşırken, Nihan Kemal’in yokluğunu fark eder. Hayatla ölüm arasında gidip gelen dakikalarda, bir yanda sonsuz mutluluğu aralayacak kapı; bir yanda da cehennemi çağıracak bir karanlık beklemektedir.
  Kara Sevda 72.Bölüm
  S02E37 - Kara Sevda 72.Bölüm
  Kemal ve Nihan için düğün sonrasında kavuşma anı gelmiştir; sonunda tam anlamıyla bir aile olmanın tadını çıkarırlar. Kemal, babalığın hazzını doyasıya yaşarken Nihan, Kemal’e kavuşmanın mutluluğu içindedir. Yıllardır verdikleri mücadelede iki âşık için artık her şeyi geride bırakma zamanıdır.
  Kara Sevda 73.Bölüm
  S02E38 - Kara Sevda 73.Bölüm
  Emir’in, Deniz ve Zeynep’i göstere göstere yuvalarından kaçırması Kemal’le Nihan’a hayatlarının şokunu yaşatır. O geceden geriye kalan tek şey Emir’in dümeni bırakmaya niyeti olmadığını anlatan mektubudur.
  Kara Sevda 74.Bölüm
  S02E39 - Kara Sevda 74.Bölüm
  Kemal Emir son nefesini vermeden huzura kavuşmayacaklarından emindir. Emir ölü ya da diri bulunana dek güvenle yurtdışına gidecekleri bir planı devreye sokar. Emir ise Kemal’le arasındaki bu amansız savaşta ‘rövanşı almak’ için son kozunu oynar.

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top