Hesabım
  Çifte Saadet
  1. Sezon
  Puanım :
  Çifte Saadet

  Sezon bilgisi:

  11 Bölüm
  orijinal kanal: Fox TV
  İlk yayın tarihi: 6 Şubat 2016
  68 Fotoğraf | 10 Video
  Fikret Kuşkan
  Fikret Kuşkan
  Rolü : Metin Saadet
  Şebnem Bozoklu
  Şebnem Bozoklu
  Rolü : Perihan Saadet
  Dolunay Soysert
  Dolunay Soysert
  Rolü : Hülya Saadet
  Dila Danışman
  Dila Danışman
  Rolü : Gülsen Saadet
  1. sezonun tüm kadrosu
  1. sezonun videoları
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  1. Sezonun tüm fotoğrafları
  1. sezon bölümleri
  Çifte Saadet 1.Bölüm
  S01E01 - Çifte Saadet 1.Bölüm
  Çocukluk aşkı olan Metin ve Perihan İstanbul'a kaçıp evlenmiştir. Küçük bir bakkal dükkanı açmış, üç de çocukları olmuştur. Perihan, en küçük çocukları Mert 6 aylıkken, arkadaşının kına gecesine gitmek için evden ayrılır, otobüsün kaza yapması sonucu kendisinden bir daha haber alınamaz.
  Çifte Saadet 2.Bölüm
  S01E02 - Çifte Saadet 2.Bölüm
  Metin, Hülya’ya izahı olmayan bu durumu nasıl açıklayacaktır çünkü yıllar önce öldüğünü düşündüğü eski eşi gelmiştir. Perihan’a ise tekrar evlendiğini söyleyebilecek midir? Her ne kadar tarzları farklı olsa da ailesi için her şeyi yapabilecek iki kadını durdurmak hiç kolay olmayacaktır.
  Çifte Saadet 3.Bölüm
  S01E03 - Çifte Saadet 3.Bölüm
  Saadet Ailesi’nde sular bir türlü durulmamaktadır. Perihan, Metin’in anlatmasına fırsat kalmadan gerçekleri öğrenmiş, sessiz sedasız evi terk etmiştir. Perihan’ın göstermiş olduğu tepki bir son değil, aslında bir başlangıçtır
  Çifte Saadet 4.Bölüm
  S01E04 - Çifte Saadet 4.Bölüm
  İki kadın arasında kalmak Metin için giderek katlanılmaz bir hal almaktadır. Sanki girdiği her sokak çıkmazdır. Bir çıkış noktası bulamayan Metin, çaresiz Perihan ve Hülya’ya içini döker.
  Çifte Saadet 5.Bölüm
  S01E05 - Çifte Saadet 5.Bölüm
  Bütün kapılar tek tek Metin’in suratına kapanmaktadır. Son olarak derdine mahkeme de çare bulamamıştır. Yine de, iki kadın da kendinden son derece emindir.
  Çifte Saadet 6.Bölüm
  S01E06 - Çifte Saadet 6.Bölüm
  Saadet Ailesi, Metin’in yapmak zorunda olduğu tercihlerle çalkalanmaya devam etmektedir. Perihan ise bu tercihe razı olacaktır, ancak bir şartı vardır.
  Çifte Saadet 7.Bölüm
  S01E07 - Çifte Saadet 7.Bölüm
  Saadet Ailesi’nin üzerinden bir türlü kara bulutlar dağılmamaktadır. Tam Aysel’den kurtulduklarını düşündükleri anda, aslında bu tehdidin giderek büyüdüğünü fark ederler. İki kadın da dâhil tüm aile birlik olarak Aysel tehlikesine karşı çözüm yolları arar.
  Çifte Saadet 8.Bölüm
  S01E08 - Çifte Saadet 8.Bölüm
  Metin’in kalp krizi geçirdiğini zanneden Hülya ve Perihan, kavga etmeyi keser ve Metin’in bir dediğini iki etmemeye başlar. Uzun zamandır Hülya ve Perihan arasında derbeder olan Metin, ilk defa bu kadar mutlu ve huzurludur.
  Çifte Saadet 9.Bölüm
  S01E09 - Çifte Saadet 9.Bölüm
  Metin, Perihan’ın ardından marketini de kaybetmiştir. Yaşadıkları yetmezmiş gibi Perihan ve Hülya cephesinin arasında kalmak, Metin’i çaresizliğe iter.
  Çifte Saadet 10.Bölüm
  S01E10 - Çifte Saadet 10.Bölüm
  Elindeki hesabı çarşıya uyduramayan Metin hafızasını kaybetmiştir. Başta suçluluk hisseden Perihan ve tüm aile fertleri bu haberle yıkılır. Yine de Saadet Ailesi’nin silkinmesi uzun sürmez, hızla Metin’in hafızasını geri getirme çabaları başlar.
  Çifte Saadet 11.Bölüm Final
  S01E11 - Çifte Saadet 11.Bölüm Final
  Çaresizlik ve sıkışmışlık hali Metin’in kaçtığı gerçeklerle yüzleşmesini sağlar. Yüreğinde gizli olan kararını artık dillendirme vaktidir.

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top