Hesabım
  Şahane Damat
  1. Sezon
  Puanım :
  Şahane Damat

  Sezon bilgisi:

  8 Bölüm
  orijinal kanal: STAR
  46 Fotoğraf | 6 Video
  Burcu Özberk
  Burcu Özberk
  Ali Ersan Duru
  Ali Ersan Duru
  Nükhet Duru
  Nükhet Duru
  Erhan Yazıcıoğlu
  Erhan Yazıcıoğlu
  1. sezonun tüm kadrosu
  1. sezonun videoları
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  1. Sezonun tüm fotoğrafları
  1. sezon bölümleri
  Şahane Damat 1.Bölüm
  S01E01 - Şahane Damat 1.Bölüm
  Melike, gurbetçi ailesini İstanbul'da bir başına namusuyla yaşayabileceğine ikna etmek için, bazı küçük yalanlar söyleyen bir kızdır. Almanya'daki ailesi, an itibarıyla Melike'nin ödüllü bir gazeteci olduğuna, müthiş bir evde yaşadığına ve doktor nişanlısıyla yakında evleneceğine inanmaktadır.
  Şahane Damat 2.Bölüm
  S01E02 - Şahane Damat 2.Bölüm
  Mehmet, Melike'nin şantajına razı olmak zorunda kalır. Melike Diva'yı ve amcasını kimseye söylemeyecek, Mehmet de Melike'nin ailesinin önünde damat gibi davranacaktır. Ancak bir yandan Tahsin'in evine yerleşen Sağlam ailesi, bir yandan Mehmet'in evinde tutulan Diva, bizim sahte nişanlıları çok zorlamaktadır.
  Şahane Damat 3.Bölüm
  S01E03 - Şahane Damat 3.Bölüm
  Hayati, yazdığı burçlarla Diva'yı kontrol etmeyi sürdürsün diye Melike'ye müthiş bir teklif yapar. Bu teklif, Melike'nin hem habercilik hayallerini gerçekleştirmesini hem de klinikte Mehmet'le birlikte olmasını sağlayacaktır.
  Şahane Damat 4.Bölüm
  S01E04 - Şahane Damat 4.Bölüm
  Mehmet her ne kadar kendini Melike’den uzak tutmaya çalışsa da özellikle Engin’in her fırsatta Melike’ye yazıyor olmasına katlanamamaktadır. Melike tabii ki Engin’e karşılık vermemektedir, fakat bu Mehmet’in delirmesine engel teşkil etmez.
  Şahane Damat 5.Bölüm
  S01E05 - Şahane Damat 5.Bölüm
  Mehmet ve Melike’nin ettiği kavga herkes için taşları yerinden oynatmıştır. İlknur kendisinden beklenmeyecek kadar sert bir çıkış yapar ve yüzüğü Mehmet’in suratına fırlatır.
  Şahane Damat 6.Bölüm
  S01E06 - Şahane Damat 6.Bölüm
  Melike ilk kez tüm korkularını bir yana bırakıp Mehmet’i öptüğünde, Mehmet’in kendisini geri çekeceğini hayal dahi etmemiştir. Bu Melike için büyük bir yıkımdır, ancak onu asıl yaralayan Mehmet’in nişan yüzüğünü İlknur’a tekrar taktığını öğrenmesidir.
  Şahane Damat 7.Bölüm
  S01E07 - Şahane Damat 7.Bölüm
  Cennet sırf köye dönmemek adına Tahsin’in karşısına şok edici bir teklifle çıkar. Melike ise tüm süngülerini önceki gece o nişan sırasında düşürmüştür, kaderini razıdır.
  Şahane Damat 8.Bölüm Final
  S01E08 - Şahane Damat 8.Bölüm Final
  Melike seçim yapmak zorundadır; ya Mehmet’i yani kendi mutluluğunu seçecektir ya da İlknur’a boyun eğip Mehmet’ten ayrılarak Mehmet’in hayallerini ve hastaneyi kurtaracaktır.

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top