Hesabım
  Aşk ve Mavi
  1. Sezon
  Aşk ve Mavi

  Sezon bilgisi:

  32 Bölüm
  orijinal kanal: Atv
  236 Fotoğraf | 29 Video
  Emrah Erdoğan
  Emrah Erdoğan
  Burcu Kıratlı
  Burcu Kıratlı
  Uğur Uzunel
  Uğur Uzunel
  Işıl Yücesoy
  Işıl Yücesoy
  1. sezonun tüm kadrosu
  Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf
  1. Sezonun tüm fotoğrafları
  Aşk ve Mavi 32.Bölüm Fragmanı
  Aşk ve Mavi 32.Bölüm Fragmanı
  Aşk ve Mavi 31.Bölüm Fragmanı 1:06
  Aşk ve Mavi 31.Bölüm Fragmanı
  20 gösterim
  Aşk ve Mavi 30.Bölüm Fragmanı 0:45
  Aşk ve Mavi 30.Bölüm Fragmanı
  246 gösterim
  Aşk ve Mavi 29.Bölüm Fragmanı 0:45
  Aşk ve Mavi 29.Bölüm Fragmanı
  271 gösterim
  1. sezonun videoları
  1. sezon bölümleri
  Aşk ve Mavi 1.Bölüm
  S01E01 - Aşk ve Mavi 1.Bölüm
  Ali ve Mavi birbirlerini ilk kez Ali'nin cezaevinden çıktığı gün görürler. Mavi'nin güzelliği karşısında ona iyice tutulan Ali, kıza evlenme teklif eder. Mavi bu teklifi kabul eder ancak bir isteği vardır. Hemen yarın, kimseye haber vermeden yıldırım nikahı ile evleneceklerdir.
  Aşk ve Mavi 2.Bölüm
  S01E02 - Aşk ve Mavi 2.Bölüm
  Mavi'nin Ali'yle abisinin intikamını almak için evlendiğini öğrenen Göreçkiler ve Mavi'nin ailesi büyük bir şok yaşarlar. Ali, hastaneye kaldırılırken; Mavi nezarete atılır.
  Aşk ve Mavi 3.Bölüm
  S01E03 - Aşk ve Mavi 3.Bölüm
  Fazıl, tüm itirazlara rağmen İlyas'ı şoför olarak işe alır. Hasibe, konağa yerleşeceği günün hayallerini kurarken; Mavi ise Göreçkiler'den intikam almak için farklı bir yöntem denemeye karar verir. Ve sırf onlara inat, Ali ile gerçekten karı-kocaymış gibi davranacağı bir evcilik oyununu başlatır.
  Aşk ve Mavi 4.Bölüm
  S01E04 - Aşk ve Mavi 4.Bölüm
  Mavi, babasının ölümüyle yıkılır. Herkes Mahmut'un sarhoşken düştüğünü düşündüğünden bu ölümden kimse şüphelenmez. Fakat o gece olanların şahidi Fatma, vicdan azabına dayanamaz ve Cemal'i polise ihbar etmeye gider.
  Aşk ve Mavi 5.Bölüm
  S01E05 - Aşk ve Mavi 5.Bölüm
  Mavi Ali'nin boşanma teklifine çok şaşırır ve üzülür, Mavi'yle Ali'nin boşanacağını duyan konak ahalisi ise bu haberi düğün havasında kutlarken, Hasibe'yi konaktan gidecek olmanın korkusu sarar.
  Aşk ve Mavi 6.Bölüm
  S01E06 - Aşk ve Mavi 6.Bölüm
  Sevda ve Pembe'yi büyük bir beladan kurtaran İlyas, Ali'nin beklenmedik tepkisiyle karşılaşır. Ali, Mavi ve İlyas'ı gecenin bir vakti sokakta görünce durumu yanlış anlar; Mavi ve İlyas arasında bir ilişki olduğunu düşünür ve İlyas'a saldırır.
  Aşk ve Mavi 7.Bölüm
  S01E07 - Aşk ve Mavi 7.Bölüm
  Ali, büyük bir kararın eşiğindedir. Cinayeti Cemal'in işlediğini itiraf etse Mavi'yle aralarının düzeleceğini düşünmektedir. Mavi'ye açılmaya karar verir.
  Aşk ve Mavi 8.Bölüm
  S01E08 - Aşk ve Mavi 8.Bölüm
  Cemal'in kaza geçirdiği haberi önce Ali'ye ulaşır. Ali, Mavi'ye yapacağı itiraftan vazgeçer.
  Aşk ve Mavi 9.Bölüm
  S01E09 - Aşk ve Mavi 9.Bölüm
  Mavi, Ali ile yakınlaşmasından dolayı pişmanlık duyar. Abisinin katiline karşı hissettiklerinden dolayı kendini suçlu hisseder. Ali ise bu yakınlaşmanın ileride bir aşka dönüşeceği umudunu taşımaktadır.
  Aşk ve Mavi 10.Bölüm
  S01E10 - Aşk ve Mavi 10.Bölüm
  Polise gelen bir ihbarla Mavi'nin babası Mahmut'un ölümüyle ilgili dosya tekrar açılır ve adamın cinayete kurban gittiği anlaşılır. Mavi ve ailesi yıkılırken, Cemal ve Fatma'yı yakalanma korkusu sarar.
  Aşk ve Mavi 11.Bölüm
  S01E11 - Aşk ve Mavi 11.Bölüm
  Ali, kazadan sonra hastanede yaşam mücadelesi vermektedir. Mavi, Ali'yi suçladığı için çok pişmandır ve hastanede bir an bile yanından ayrılmadan Ali'nin gözlerini açmasını beklemektedir.
  Aşk ve Mavi 12.Bölüm
  S01E12 - Aşk ve Mavi 12.Bölüm
  Polis, Sevda'yı nikâh dairesinde İlyas'la evlenmek üzere bulur. Göreçkiler, bu evliliği engellemek için seferber olurlar. Hasibe'nin Sevda'nın kaçması için yardım ettiğini öğrenen Refika ve Safiye deliye dönerler.
  Aşk ve Mavi 13.Bölüm
  S01E13 - Aşk ve Mavi 13.Bölüm
  Ali, Mavi'nin halıları ile kaçakçılık yapan adamların peşine düşerken Cemal de tüm delilleri ortadan kaldırmak için seferber olur. Gecekonduya dönen Hasibe, orda kalmaya niyetli değildir. Konağa geri dönmek için bir plan yapar. Yaptığı plan evde yaşayan herkes için kötü sonuçlar doğurur.
  Aşk ve Mavi 14.Bölüm
  S01E14 - Aşk ve Mavi 14.Bölüm
  Kamu davası sonuçlanmış ve Mavi beraat etmiştir. Artık Ali'den ayrılması için önünde hiçbir engel kalmamıştır. Ali, Mavi'nin gitmesini engelleyebilecek midir?
  Aşk ve Mavi 15.Bölüm
  S01E15 - Aşk ve Mavi 15.Bölüm
  Safiye, kızı Sevda'nın kayınvalidesinden eziyet görmesine dayanamaz ve onları ayırmaya karar verir. Bu konuda Hasibe'den yardım ister. Polis, Mahmut cinayeti ile ilgili Hasibe'yi köşeye sıkıştırır. Hasibe artık bir itirafta bulunmak zorundadır.
  Aşk ve Mavi 16.Bölüm
  S01E16 - Aşk ve Mavi 16.Bölüm
  Mavi, Ali'ye iyice yakınlaştığını hisseder. Bu durumdan hoşlanmaz ve Ali'yi kendinden uzaklaştıracak bir yol düşünür. Konaktaki kadınlardan biri hamiledir ancak hiçbiri testin kendisine ait olduğunu kabul etmez.
  Aşk ve Mavi 17.Bölüm
  S01E17 - Aşk ve Mavi 17.Bölüm
  Hamilelik testinin kime ait olduğu sonunda ortaya çıkar. Bebek haberi konakta sevincin yanında şaşkınlık da yaratır. Ali, yıllar sonra Ürgüp'e dönen Ömer'in, Mavi'nin eski sevgilisi olduğunu öğrenir.
  Aşk ve Mavi 18.Bölüm
  S01E18 - Aşk ve Mavi 18.Bölüm
  Ömer'in, Mavi'nin eski sevgilisi olduğu ortaya çıkınca, Mavi ve Ali'nin arasında bir gerginlik yaşanır. Gülizar ve İsmet'in nişan töreninde Pembe'nin itirafı ortalığı karıştırır.
  Aşk ve Mavi 19.Bölüm
  S01E19 - Aşk ve Mavi 19.Bölüm
  Hasibe, İsmet'e "bundan sonra Pembe'nin yanına bile yaklaşmamasını yoksa çok kötü olacağını" söyler. Gülizar'ın abisi Yaşar, Pembe'den hoşlanır. Fatma'yla buluşmak isteyen Cemal, bu sefer Safiye'ye yakalanır. Cemal'i büyük bir sürpriz beklemektedir.
  Aşk ve Mavi 20.Bölüm
  S01E20 - Aşk ve Mavi 20.Bölüm
  Safiye, Fatma'yla Cemal'in arasında bir ilişki olduğundan şüphelendiği için suçluluk duyar. Konağa iyice yerleşen İlyas, Hasibe ve Birgül'ü ezmeye çalışır.
  Aşk ve Mavi 21.Bölüm
  S01E21 - Aşk ve Mavi 21.Bölüm
  Mavi'nin, Ali'den ayrılarak İstanbul'a gitmeye karar vermesi herkesi şaşkına çevirir. Ali, Mavi'nin abisinin gerçek katilinin Cemal olduğunu açıklamaya karar verir.
  Aşk ve Mavi 22.Bölüm
  S01E22 - Aşk ve Mavi 22.Bölüm
  Göreçkiler Gülizar’ın ölümünün üzüntüsünü atlatamadan, Hasibe’nin ölümcül bir hastalığa yakalanmasıyla yıkılırlar.
  Aşk ve Mavi 23.Bölüm
  S01E23 - Aşk ve Mavi 23.Bölüm
  Mavi, ailesiyle birlikte konağı terk eder. Yolda Mavi’nin kullandığı arabayla trafik kazası geçirirler. Üstelik bir de hamiledir. Ali, baba olacağı için mutludur ama bir gün Mavi’nin iyileşeceğini ve yine gitmek isteyeceğini düşünür.
  Aşk ve Mavi 24.Bölüm
  S01E24 - Aşk ve Mavi 24.Bölüm
  Mavi, iyileşmiştir. Başta Ali olmak üzere tüm konak ahalisi Mavi'nin konakta kalıp kalmayacağını merak etmektedir.
  Aşk ve Mavi 25.Bölüm
  S01E25 - Aşk ve Mavi 25.Bölüm
  Hasibe, Fatma’nın Cemal’den hamile kaldığını öğrenir. Bu durumu konaktakilerden saklamak ister ama Birgül, Fatma’nın hamile olabileceğini çoktan Refika’ya söylemiştir.
  Aşk ve Mavi 26.Bölüm
  S01E26 - Aşk ve Mavi 26.Bölüm
  Birgül konağa dönmenin yollarını ararken Cemal, Safiye’yle olan evlilik yıldönümünü Ali’nin organize etmesini ister. Ali, Cemal’e o gece eşine okuması için bir şiir yazar. Şiiri bulan Mavi, Ali’nin kendisini aldattığını düşünür.
  Aşk ve Mavi 27.Bölüm
  S01E27 - Aşk ve Mavi 27.Bölüm
  Refika, kendisini pek sevmeyen Saadet’in ziyaretinden dolayı gergindir. Refika’nın, Ali’ye olan aşırı ilgisi Mavi ve Ali’nin arasını açar. Mavi, Hasibe’den yardım ister.
  Aşk ve Mavi 28.Bölüm
  S01E28 - Aşk ve Mavi 28.Bölüm
  Mavi’nin gecenin bir vakti aşermesi Ali ve Cemal’in başını derde sokar. Fazıl, evdeki kavgadan, gürültüden sıkılmıştır. Biraz uzaklaşmak ister ama Refika durumu yanlış anlar.
  Aşk ve Mavi 29.Bölüm
  S01E29 - Aşk ve Mavi 29.Bölüm
  Ali, Cemal ve İsmet, Fazıl’ın konaktan uzaklaşmak için tuttuğu evi fazlaca ziyaret etmeye başlayınca, konaktaki kadınlar duruma çok kızar ve erkekleri konağa almamaya karar verirler.
  Aşk ve Mavi 30.Bölüm
  S01E30 - Aşk ve Mavi 30.Bölüm
  İsmet, miras davasını çekmeyeceğini söyleyince Cemal çok sinirlenir. Refika ve Safiye’nin de yardımıyla İsmet’e bir ders vermeye karar verir.
  Aşk ve Mavi 31.Bölüm
  S01E31 - Aşk ve Mavi 31.Bölüm
  Ali, Fatma ve Cemal arasındaki ilişkiyi sorgulamaya ve geçmişte neler olduğunu araştırmaya başlar.
  Aşk ve Mavi 32.Bölüm
  S01E32 - Aşk ve Mavi 32.Bölüm
  Ali, öğrendiği şeyler karşısında şaşkınlığa düşer. Ondan gerçeği saklayan Cemal'e karşı çok öfkelidir. Ali'nin öğrendiği ve bunca yıl gizli saklı kalan her şey gün yüzüne çıkacak mı yoksa Cemal, bir kez daha gerçeği saklamanın bir yolunu bulacak mı?

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top