Hesabım
  Evlat Kokusu
  1. Sezon
  Puanım :
  Evlat Kokusu

  Sezon bilgisi:

  9 Bölüm
  orijinal kanal: Kanal D
  37 Fotoğraf | 9 Video
  Hande Soral
  Hande Soral
  Sedef Avcı
  Sedef Avcı
  Barış Kılıç
  Barış Kılıç
  1. sezonun tüm kadrosu
  1. sezonun videoları
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  1. Sezonun tüm fotoğrafları
  1. sezon bölümleri
  Evlat Kokusu 1.Bölüm
  S01E01 - Evlat Kokusu 1.Bölüm
  Zeyno, Hollanda’da bir hapishanede karnındaki oğlu dışında her şeyini kaybetmiş ‘158’ no’lu bir mahkumdur. Doğum zamanı geldiğinde Zeyno hapishane revirine götürülürken aynı anlarda İstanbul’da bir başka kadın daha hastane yolundadır. Türkiye’nin enerji sektöründe önde gelen ailelerinden Akbaş’ların gelini, şirketin yöneticisi Aslan Akbaş’ın eşi Zümrüt Akbaş.
  Evlat Kokusu 2.Bölüm
  S01E02 - Evlat Kokusu 2.Bölüm
  Akbaşların masasına oturan Zeyno’nun “Oğlum bu evde ve ben onu almaya geldim” sözleri masada soğuk rüzgarlar estirir ve Zeyno evden ayrılır. Herkes şok olmuştur. Evde çok büyük bir karışıklık yaşanırken, Çınar’ın yatağında olmadığı fark edilir.
  Evlat Kokusu 3.Bölüm
  S01E03 - Evlat Kokusu 3.Bölüm
  Oğlundan bir daha ayrılmaktansa ölümü göze alan Zeyno’ya hiç beklemediği bir yardım eli uzanır.
  Evlat Kokusu 4.Bölüm
  S01E04 - Evlat Kokusu 4.Bölüm
  Akbaşlar’ın tehdidi karşısında Zeyno’nun davasını üstlenen Av. Leyla, ilk iş olarak Çınar’ı almak için velayet davası açar. Çınar’ın kaçırılmasında Cevahir’in parmağı olduğunu öğrenen Aslan, çılgına döner. İki kardeşin büyük yüzleşmesi ailedeki tüm dengeleri değiştirir.
  Evlat Kokusu 5.Bölüm
  S01E05 - Evlat Kokusu 5.Bölüm
  Zeyno’nun evinde rahatsızlanan Ela herkesi korkutur. Zeyno’nun müdahalesi Ela’yı hayata döndürürken, Zümrüt ve Aslan, Zeyno’ya ikinci kez can borçlanmıştır.
  Evlat Kokusu 6.Bölüm
  S01E06 - Evlat Kokusu 6.Bölüm
  Çınar’ın doğum günü partisi, patlayan silah sesi ile birlikte kana bulanır. Tetikçinin kurşunu, Çınar’ı korumak için hamle yapan Zeyno’ya isabet eder. Aslan, tüm ailesini tehlikeye atan bu saldırının hesabını sormak üzere harekete geçer.
  Evlat Kokusu 7.Bölüm
  S01E07 - Evlat Kokusu 7.Bölüm
  Zümrüt ile Zeyno’yu karşı karşıya getiren Serdar, Çınar’ı Zeyno’ya vereceğini söyler. Zümrüt ise ağabeyi Serdar’ın bu planına şiddetle karşı çıkar. Zeyno ile Serdar arasında gerilim tırmanırken Aslan olaya müdahale eder. Aslan artık en büyük düşmanının Serdar olduğunun farkındadır.
  Evlat Kokusu 8.Bölüm
  S01E08 - Evlat Kokusu 8.Bölüm
  Çınar’ın öz babası Yusuf’un mahkeme salonundaki yalancı tanıklığı, işleri daha da içinden çıkılmaz bir hale getirir. Yıllar sonra yeniden Yusuf ile karşı karşıya gelen Zeyno bu kez kendini daha büyük bir beladan korumak zorundadır. Çünkü Yusuf, paranın kokusunu almıştır.
  Evlat Kokusu 9.Bölüm Final
  S01E09 - Evlat Kokusu 9.Bölüm Final
  Gerçekler bir bir açığa çıkar. Zümrüt, Çınar’a gerçek annesinin Zeyno olduğunu itiraf eder.

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top