Hesabım
  Fazilet Hanım ve Kızları
  1. Sezon
  Puanım :
  Fazilet Hanım ve Kızları
  Üyeler
  3,1 2 oy

  Sezon bilgisi:

  13 Bölüm
  orijinal kanal: STAR
  İlk yayın tarihi: 1 Nisan 2017
  125 Fotoğraf | 14 Video
  Mahir Günşiray
  Mahir Günşiray
  Deniz Baysal
  Deniz Baysal
  Çağlar Ertuğrul
  Çağlar Ertuğrul
  Nazan Kesal
  Nazan Kesal
  1. sezonun tüm kadrosu
  Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf
  1. Sezonun tüm fotoğrafları
  Fazilet Hanım ve Kızları 13.Bölüm Fragmanı 0:48
  Fazilet Hanım ve Kızları 13.Bölüm Fragmanı
  354 gösterim
  Fazilet Hanım ve Kızları 12.Bölüm Fragmanı 0:44
  Fazilet Hanım ve Kızları 12.Bölüm Fragmanı
  178 gösterim
  Fazilet Hanım ve Kızları 11.Bölüm Fragmanı 0:50
  Fazilet Hanım ve Kızları 11.Bölüm Fragmanı
  301 gösterim
  1. sezonun videoları
  1. sezon bölümleri
  Fazilet Hanım ve Kızları 1.Bölüm
  S01E01 - Fazilet Hanım ve Kızları 1.Bölüm
  Fazilet Hanım, dul kaldıktan sonra hem ana hem de babalık yaptığı iki kızıyla birlikte, varoşun bağrında, küçücük evine sığdıramadığı büyük hayalleriyle, fakirlik içinde yaşar. Ömrü, pişmanlıklar ve kursağında kalmış heveslerle geçmiş olan Fazilet, herkes gibi daha iyi bir hayatın peşindedir.
  Fazilet Hanım ve Kızları 2.Bölüm
  S01E02 - Fazilet Hanım ve Kızları 2.Bölüm
  Yarışmayla ilgili büyük hayal kırıklığı yaşayan Fazilet, her şeye rağmen hayallerinden geri adım atmaz. Yeni hedefi, ne pahasına olursa olsun yalıya kapağı atmaktır. Hayatının en karanlık gecesini yaşayan Hazan ise hesaplaşmak için kim olduğunu bile bilmediği Yağız’ın peşindedir.
  Fazilet Hanım ve Kızları 3.Bölüm
  S01E03 - Fazilet Hanım ve Kızları 3.Bölüm
  Hazan ve Sinan tanışıklığı Fazilet’in yarışmayla ilgili umutlarını yeniden yeşertirken, hastanede yaşananlar iki aile arasında yeni bir köprü kurar. Ne var ki, yalı sakinleri Fazilet ve kızlarına karşı çoktan cephe almıştır.
  Fazilet Hanım ve Kızları 4.Bölüm
  S01E04 - Fazilet Hanım ve Kızları 4.Bölüm
  Hazım’ın yaşananlar karşısında aldığı tavırla, hiç beklemediği bir anda Fazilet’in hayalleri yıkılır. Sinan ve Hazan arasındaki kaçma kovalamaca Yağız ve Hazan’ı bir kez daha karşı karşıya getirir.
  Fazilet Hanım ve Kızları 5.Bölüm
  S01E05 - Fazilet Hanım ve Kızları 5.Bölüm
  Birbirlerine karşı dolu olan iki kardeş en olmayacak yerde büyük bir patlama yaşayınca ikisi de beklemedikleri bir bedel ödemek zorunda kalır. Fazilet ve Ece ise yalıda şimşekleri hızla üzerlerine çeker.
  Fazilet Hanım ve Kızları 6.Bölüm
  S01E06 - Fazilet Hanım ve Kızları 6.Bölüm
  Hazan için doğup büyüdüğü evden kopmak hiç kolay olmayacaktır. Sinan ve Hazan meselesinden uzak durmaya kararlı olan Yağız, hiç beklemediği bir anda otel odasında yaşanan karanlık geceyle bir kez daha yüzleşmek zorunda kalırken Sinan, Hazan’ın peşindedir.
  Fazilet Hanım ve Kızları 7.Bölüm
  S01E07 - Fazilet Hanım ve Kızları 7.Bölüm
  Hazan, Sinan’ın doğup büyüdüğü evi almasıyla neye uğradığını şaşırmıştır. Fazilet, Yasin’le kaçan Ece’yi bulmak için ortalığı birbirine katarken, Fazilet’in Ece’ye meydan dayağı attığını öğrenen Hazan, annesine öfkeli, kardeşinin peşindedir.
  Fazilet Hanım ve Kızları 8.Bölüm
  S01E08 - Fazilet Hanım ve Kızları 8.Bölüm
  Hazan, Ece’yi Yağız’ın evinde bulmanın şaşkınlığını yaşarken, abla ve kardeşin duygusal buluşması Yağız’ı etkilemiştir. Kızına kavuşmanın mutluluğunu yaşayan Fazilet, büyük rahatlamanın ardından ev meselesini çözmek için kolları sıvar.
  Fazilet Hanım ve Kızları 9.Bölüm
  S01E09 - Fazilet Hanım ve Kızları 9.Bölüm
  Hazan ve Sinan’ın uzun gecesi, Sinan için artık oyunun sonudur. Daha önce hiç hissetmediği duyguları keşfetmeye başlayan Sinan, pişmanlık sancılarıyla kıvranırken kendini büyük bir çıkmazda bulur.
  Fazilet Hanım ve Kızları 10.Bölüm
  S01E10 - Fazilet Hanım ve Kızları 10.Bölüm
  Nil’in oyununa gelen Hazan hayatının en zor anlarını yaşarken, Yağız kendini bir anda Hazan’ın başına gelenlerin ortasında bulur. Nil’in anlattıklarına ikna olmayan Sinan, babasının tüm şimşeklerini üzerine çeker.
  Fazilet Hanım ve Kızları 11.Bölüm
  S01E11 - Fazilet Hanım ve Kızları 11.Bölüm
  Hazan, Ece’nin yalan söyleyip Yağız ile buluştuğu gerçeğini öğrendiğinde kendine hakim olamaz, Yağız’dan hesap sormak için harakete geçer. Fazilet kızı ve Yağız arasında filizlenen bir aşk olduğuna inanmaktadır ve bunu Yasin’e belli etmekten çekinmez.
  Fazilet Hanım ve Kızları 12.Bölüm
  S01E12 - Fazilet Hanım ve Kızları 12.Bölüm
  Kerime’yle ilgili Fazilet’in oyununa gelen Hazım, herkesin yüreğini ağzına getiren bir kalp spazmı geçirir. Hazım’ın durumu, Yağız’ın yıllar sonra yeniden yalıda yaşamaya başlamasına sebep olur. Yağız, kafasında babasıyla ilgili soru işaretleriyle, yıkıcı gerçeğin peşindedir.
  Fazilet Hanım ve Kızları 13.Bölüm
  S01E13 - Fazilet Hanım ve Kızları 13.Bölüm
  Yağız, attığı sürpriz adımla dengeleri değiştirir. Hazan şüphenin pençesindeyken Fazilet ise Ece’yle ilgili bambaşka bir gerçekle yüz yüze gelir. Ece’nin hamileliği, Fazilet’i en büyük kabusuyla karşı karşıya getirirken, Fazilet’in kızını kurtarmak için girdiği yol, sadece Ece’nin değil, Egemen ailesinin de hayatını değiştirmek üzeredir.
  Fazilet Hanım ve Kızları 14.Bölüm
  S01E14 - Fazilet Hanım ve Kızları 14.Bölüm
  Kendini bir anda ağır bir yüzleşmenin ortasında bulan Hazan, hayatının en gurur kırıcı gecesinin mimarının Sinan olduğunu artık öğrenmiştir. Ortaya çıkan gerçek Hazan’ın kalbini paramparça ederken, Sinan için de çok yıkıcı olur.

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top