Hesabım
  Fi
  Üye Eleştirileri
  Basın Eleştirileri
  Ortalama puan
  3,5
  56 Puanlama
  Fi hakkında görüşlerin ?

  2 Kullanıcı yorumları

  5
  1 Eleştiri
  4
  0 Eleştiri
  3
  0 Eleştiri
  2
  0 Eleştiri
  1
  0 Eleştiri
  0
  1 Eleştiri
  Cinemain
  Cinemain

  Takip Et! Takipçi 32 Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  0,5
  4 Haziran 2020 tarihinde eklendi
  "Türkiye'deki Beşinci Kol Faaliyetleri" diyorum başka da bir şey demiyorum. PSİKOLOJİK PROBLEMLERE SEBEP OLAN ÇOK KÖTÜ SAHNELERİ VAR.

  Yapacağı tahribattan sıyrılmak ise günümüz insanı için oldukça zor. Ancak bir Hızır Çeşmesi bulup oradan âb-ı hayat suyunu yudumlarsa yeniden dirilmek mümkün olur. Amma günümüzde Hızır Çeşmesinin Zehir Çeşmesi diye yutturulup üstüne bir de "zift"in "SU" diye içirildiği bir dönemde Hızır Çeşmesini bulabilmek oldukça zor maalesef.

  Sanat adına hiç durmadan çekilen ve şehevanî duyguları tasvir eden bu diziler, AHLAKIN GÜNÜMÜZDE NE DERECE SÜKÛT ETTİĞİNİ AÇIK BİR ŞEKİLDE GÖSTERMEKTEDİR. "Edeb bir tâc imiş nûr-ı Hûdâ’dan/ Giy o tâcı emîn ol her belâdan." der şair. Tavsiyem EDEB TÂCInı giyip BU TÜRLÜ BELALARdan uzak durmanızdır.

  Kadın/erkek fitnesi, pek çok geçmiş milletlerin çöküşüne sebep olmuştur. Evet, geçmişte yaşamış pekçok topluluk ve milletler kadın/erkek fitnesi yüzünden mahv u perişan olmuştur. Roma ve Bizans şehvet ve şehevanî duygular altında kalarak ezildi. O güzelim Endülüs de öyle..
  Neslihannur S.
  Neslihannur S.

  Takip Et! 6 Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  5,0
  28 Nisan 2017 tarihinde eklendi
  Fi dizisini cok seviyorum heyecanla bekliyorum ama cok ara veriliyor hergun izlemek istiyorum lutfen hergun olsun.
  Back to Top