Hesabım
  Yeni Gelin
  1. Sezon
  Yeni Gelin

  Sezon bilgisi:

  15 Bölüm
  orijinal kanal: Show Tv
  İlk yayın tarihi: 11 Mart 2017
  57 Fotoğraf | 16 Video
  Jessica May
  Jessica May
  Rolü : Bella
  Tolga Mendi
  Tolga Mendi
  Rolü : Hazar
  Mustafa Avkıran
  Mustafa Avkıran
  Rolü : Kalender
  Dağhan Külegeç
  Dağhan Külegeç
  Rolü : Kağan
  1. sezonun tüm kadrosu
  Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf
  1. Sezonun tüm fotoğrafları
  Yeni Gelin 16.Bölüm Fragmanı 0:57
  Yeni Gelin 16.Bölüm Fragmanı
  8.083 gösterim
  Yeni Gelin 15.Bölüm Fragmanı 0:57
  Yeni Gelin 15.Bölüm Fragmanı
  1.011 gösterim
  Yeni Gelin 14.Bölüm Fragmanı 0:58
  Yeni Gelin 14.Bölüm Fragmanı
  799 gösterim
  1. sezonun videoları
  1. sezon bölümleri
  Yeni Gelin 1.Bölüm
  S01E01 - Yeni Gelin 1.Bölüm
  Bella ile Hazar, Bozok aşiretine yaraşır şekilde 3 gün 3 gece süren bir düğünle evlenirler. Kalabalık Bozok aşiretinin gelinleri, yeni gelin Bella'yı pek sevmezler ve ona "yeni gelinlik" dönemini çektirmeye kararlılardır.
  Yeni Gelin 2.Bölüm
  S01E02 - Yeni Gelin 2.Bölüm
  Bella ile Hazar’ın evliliği, iki aşiretin küllenen düşmanlığını yeniden alevlendirmiş, Bozok’ların Duran’lara verdiği söz bozulmuştur.
  Yeni Gelin 3.Bölüm
  S01E03 - Yeni Gelin 3.Bölüm
  Bella ile Hazar’ın evliliği iki aşiretin düşmanlığını alevlendirmiştir. Şirin kaderine razı olmaya çalışsa da Bella onu ikna etmeye çalışır.
  Yeni Gelin 4.Bölüm
  S01E04 - Yeni Gelin 4.Bölüm
  Konağın kadınları, Kalender Ağa’ya isyan bayrağını çekmiş, evi terk etmiştir. Kalender Ağa’yı pişman edelim derken, kendileri yaptıklarından pişman olurlar. Başları, hiç ummadıkları belalara girer.
  Yeni Gelin 5.Bölüm
  S01E05 - Yeni Gelin 5.Bölüm
  Bella, üstüne atılan iftiradan kurtulup kendini aklasa da Hazar’ı affetmesi kolay olmaz.
  Yeni Gelin 6.Bölüm
  S01E06 - Yeni Gelin 6.Bölüm
  Bella, evi terk etmiş, Adana’dan ayrılmaya karar vermiştir. Birdenbire başlayan Adana hayatı, yine aynı hızla son bulacaktır. Artık buna emindir. Fakat Hazar, buna son anda engel olur. Karısını, eve döndürmeye ikna eder.
  Yeni Gelin 7.Bölüm
  S01E07 - Yeni Gelin 7.Bölüm
  Kalender ve Kamil, kadınların baskınından canlarını zor kurtarmıştır. Fakat bunun bedeli, ağır olur. Kadınlar, kocalarını suç üstü yaptıklarını zannederken, kendileri suç işlemiştir. Ve bunun cezası, onlar için ölümden beter olmuştur.
  Yeni Gelin 8.Bölüm
  S01E08 - Yeni Gelin 8.Bölüm
  Kağan’ın, Elmas’ı karısı olarak konağa getirmesi, herkeste şok etkisi yaratmıştır. Konağın kadınları başta olmak üzere, Elmas’tan kurtulmanın yollarını ararlar. Fakat bu seferki yeni gelin, Bella gibi saf ve iyi niyetli değildir. Bu yüzden kadınların işi oldukça zordur.
  Yeni Gelin 9.Bölüm
  S01E09 - Yeni Gelin 9.Bölüm
  Nazgül, canına kıymak isterken, başka bir canı taşıdığını öğrenmiş, hayata yeniden tutunmuştur. Bu haber, konaktaki herkesi mutlu ettiği gibi Kağan’ın fikirlerini de alt üst etmiş; genç ağa, yine karısıyla sevgilisi arasında kalmıştır.
  Yeni Gelin 10.Bölüm
  S01E10 - Yeni Gelin 10.Bölüm
  Konaktaki kadınlar, nikahtan vazgeçmiş ama güvence istemektedir. Bu yüzden Kalender Ağa’nın mallarından hak isterler. Nazgül, duruma el koymuştur. Bu haber, üç elti arasında bir sır olarak saklanacak ve alternatif tedaviler denenecektir.
  Yeni Gelin 11.Bölüm
  S01E11 - Yeni Gelin 11.Bölüm
  Bella’yı uçurumun kenarından, onu yine oraya gönderen kişi kurtarır. Hazar, Bella’yı hurafelerden uzak tutmaya çalışsa da Bella’nın aklı bir kez çelinmiştir. Canla başla Ebe Durdu’nun direktiflerine uymaya kararlıdır.
  Yeni Gelin 12.Bölüm
  S01E12 - Yeni Gelin 12.Bölüm
  Altın sevdası, kadınların başına umduklarından çok daha büyük bir bela açar.
  Yeni Gelin 13.Bölüm
  S01E13 - Yeni Gelin 13.Bölüm
  Kalender kadınlara kimsenin tahmin edemeyeceği bir ceza verir. Kadınların, konakta hiçbir itibarı kalmamıştır. Kadınlar, rütbeleri sökülmüş birer komutan gibidir. Her biri, hanım ağalıktan, ırgatlığa düşürülmüştür.
  Yeni Gelin 14.Bölüm
  S01E14 - Yeni Gelin 14.Bölüm
  Kamilla, hapse girmediği için sevinirken Kalender’in verdiği ceza ile hevesi kursağında kalır. Çünkü Bozok Konağı’nın yeni gelini, artık Kamilla'dır.
  Yeni Gelin 15.Bölüm
  S01E15 - Yeni Gelin 15.Bölüm
  Bella seçimini annelikten yana kullanmış; kendi hayatını tehlikeye atmak pahasına ameliyat olmayı reddetmiştir. Fakat Bella’nın bu fedakarlığı bile konaktaki dedikodu kazanını durdurmaya yetmez. Bella’nın çocuk sahibi olamayışı, öncelikle Asiye’yi harekete geçirir. Oğluna, doğurgan bir gelin bulacaktır.

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top