Hesabım
  Kara Yazı
  1. Sezon
  Puanım :
  Kara Yazı

  Sezon bilgisi:

  6 Bölüm
  orijinal kanal: Kanal D
  İlk yayın tarihi: 28 Mart 2017
  25 Fotoğraf | 6 Video
  Haluk Bilginer
  Haluk Bilginer
  Rolü : Oğuz
  Emre Kınay
  Emre Kınay
  Rolü : Halil
  Zeynep Çamcı
  Zeynep Çamcı
  Rolü : Yaren
  Ushan Çakır
  Ushan Çakır
  Rolü : Mehmet
  1. sezonun tüm kadrosu
  1. sezonun videoları
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  1. Sezonun tüm fotoğrafları
  1. sezon bölümleri
  Kara Yazı 1.Bölüm
  S01E01 - Kara Yazı 1.Bölüm
  Suçsuz yere hapse giren ve babası tarafından reddedilen Derya’nın elinden bir tek ablası Yaren tutacaktır. Derya'nın hayatla mücadelesi işte şimdi başlayacaktır.
  Kara Yazı 2.Bölüm
  S01E02 - Kara Yazı 2.Bölüm
  Mehmet, Yaren’i işe almıştır; fakat, önce iki haftalık bir eğitimden geçecektir. Bu sürenin sonunda başarılı olamazsa işi kaybedecektir. Yaren, iki hafta içinde bir iz, bir ip ucu bulmak zorundadır. İlk iş olarak Mehmet’i yakın takibe alır ve gördükleri Yaren’in asıl suçlunun Mehmet olduğuna kanaat getirmesine neden olur. Bunu ispatlamak için henüz bir kanıtı yoktur.
  Kara Yazı 3.Bölüm
  S01E03 - Kara Yazı 3.Bölüm
  Halil, cezaevine girmiştir. Babasının Derya’ya zarar vermesinden korkan Yaren, Mehmet’i atlatıp cezaevine yetişebilecek midir? Olay gecesi ölen Sinan’ın, Derya adında biz kızla ilişkisi olduğunu duyan Erdem, Derya’nın neyi ne kadar bildiğini öğrenmek zorundadır.
  Kara Yazı 4.Bölüm
  S01E04 - Kara Yazı 4.Bölüm
  Beklemediği anda Mehmet tarafından öpülen Yaren, ona büyük bir öfkeyle karşılık verecektir. Mehmet davranışından dolayı pişmanlık içindedir ve Yaren’e açıklama yapmak ister. Yaren’e kendisini bir türlü dinletemeyen Mehmet, onu zorla tekneye bindirip denize açılır.
  Kara Yazı 5.Bölüm
  S01E05 - Kara Yazı 5.Bölüm
  Derya’nın bir oğlu olduğunu öğrenen Yaren büyük bir şok yaşar. Babasının bu gerçek karşısında alacağı tavır onu bir kez daha yıkar; ama, bu kez Halil’i ikna etmeyi başarır.
  Kara Yazı 6.Bölüm Final
  S01E06 - Kara Yazı 6.Bölüm Final
  Derya’nın ölmemesi Oğuz’un planlarını bir kez daha alt üst etmiştir. Üstelik Derya duruşmada Mehmet’in adını vereceğini avukata söylemiştir. Bu bilgi Oğuz’a ulaştığında Oğuz deliye döner. Derya’yı susturmak için yeni yollar arayan Oğuz’un aradığı fırsat Mehmet’in evinde karşısına çıkacaktır. Yaren’le Mehmet’in evinde karşılaşan Oğuz, onu tanıyacak mıdır?

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top