Hesabım
  Börü
  1. Sezon
  Puanım :
  Börü
  Üyeler
  3,3 11 oy

  Sezon bilgisi:

  6 Bölüm
  İlk yayın tarihi: 28 Şubat 2018
  25 Fotoğraf | 5 Video
  Ahu Türkpençe
  Ahu Türkpençe
  Rolü : Asena Tümer
  Serkan Çayoğlu
  Serkan Çayoğlu
  Rolü : Kaya Ülgen
  Murat Arkın
  Murat Arkın
  Rolü : Kemal Boratav
  Atıf Emir Benderlioğlu
  Atıf Emir Benderlioğlu
  Rolü : Turan Kara
  1. sezonun tüm kadrosu
  Börü 6.Bölüm Fragmanı 0:56
  Börü 5.Bölüm Fragmanı 1:36
  Börü 3.Bölüm Fragmanı 2:04
  1. sezonun videoları
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  1. Sezonun tüm fotoğrafları
  1. sezon bölümleri
  Börü 1.Bölüm
  S01E01 - Börü 1.Bölüm
  Gizemli, akademi birincisi bir çaylağın time girişiyle, Türkiye'nin en tehlikeli dönemlerinden birine girdiği senede, BÖRÜ ancak kenetlenerek ayakta kalabilecektir.
  Börü 2.Bölüm
  S01E02 - Börü 2.Bölüm
  İlk bölümden 3 ay sonra, 2015 senesinde devam eden BÖRÜ Bölüm 2 "Kar Gibi Beyaz" öyküsü, JÖH ve PÖH timlerinin Mardin'in kırsalında "Bahoz" kod adlı bir terörist elebaşını naklederken başlıyor. Zırhlı konvoyun başına gelecekler, timdeki herkesi feci bir tehlikeye atmak üzeredir. Kendilerini yetiştirenlere yapılan sinsi komplolara aldırmadan mermi yağmurunun altında görevlerine devam eden BÖRÜ, ne olursa olsun elebaşının naklini başarmak zorundadır.
  Börü 3.Bölüm
  S01E03 - Börü 3.Bölüm
  Turan ve Kaya, PKK'ya destek vermek üzere Cizre'den saldıran ve kendilerini saran 100 YDG-H teröristine karşı imkansız bir kıskaçla mücadele ederken, Ayı Murat timini kurtarmak için 8. Ana Jet üssünden destek uğruna bir avuç unsurla Abbas Tepe'ye intikal etmek zorundadır.
  Börü 4.Bölüm
  S01E04 - Börü 4.Bölüm
  Kemal, artan bilgi kirliliğine karşı Turgut Başkan'ın uzun zamandır mücadele ettiği karanlıklar sarmalına yanında sadece Turan gibi dengesiz biriyle girişmek zorundadır.
  Börü 5.Bölüm
  S01E05 - Börü 5.Bölüm
  Efsanevi komutan Osman Alan'ın bildiği şeyler sır düğümlerini çözebilecek bilgilerdir ancak içeriden ve dışarıdan artan baskı BÖRÜ'ye her aşamada engel olmaya çalışmaktadır. Devlet mühimmatına yapılan yabancı kökenli bir saldırı ise tüm planları alt üst edecektir.
  Börü 6.Bölüm Final
  S01E06 - Börü 6.Bölüm Final
  IŞİD, İstanbul Maslak'ta bir gökdelene büyük ve kanlı bir eylem yapmak üzereyken, orada tesadüfen bulunan Kaya mecburen ilk müdahaleyi yapmak zorundadır. 13 teröriste karşı tek başına, gecenin geç saatlerinde, bitkin bir halde BÖRÜ'deki arkadaşları gelene kadar dayanmak zorundadır.

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top