Beyazperdem
  Çocuklar Duymasın
  1. Sezon
  Çocuklar Duymasın

  Sezon bilgisi:

  44 Bölüm
  orijinal kanal: Kanal D
  İlk yayın tarihi: 23 Temmuz 2017
  177 Fotoğraf | 44 Video
  Tamer Karadağlı
  Tamer Karadağlı
  Pınar Altuğ Atacan
  Pınar Altuğ Atacan
  Zeyno Gönenç
  Zeyno Gönenç
  Volkan Severcan
  Volkan Severcan
  1. sezonun tüm kadrosu
  Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf
  1. Sezonun tüm fotoğrafları
  Çocuklar Duymasın 43.Bölüm Fragmanı 0:52
  Çocuklar Duymasın 43.Bölüm Fragmanı
  156 gösterim
  Çocuklar Duymasın 42.Bölüm Fragmanı 0:53
  Çocuklar Duymasın 42.Bölüm Fragmanı
  135 gösterim
  Çocuklar Duymasın 41.Bölüm Fragmanı 1:01
  Çocuklar Duymasın 41.Bölüm Fragmanı
  152 gösterim
  1. sezonun videoları
  1. sezon bölümleri
  Çocuklar Duymasın 1.Bölüm
  S01E01 - Çocuklar Duymasın 1.Bölüm
  Uzun bir süredir iş dünyasından ayrı kalmak isteyen Taş Fırın Haluk’a, Fıs Fıs İsmail’in şirketinde ihtiyaç vardır. Önemli bir proje için Haluk’un işe geri dönmesini isteyen İsmail Bey, Haluk’u ikna etmeye çalışır.
  Çocuklar Duymasın 2.Bölüm
  S01E02 - Çocuklar Duymasın 2.Bölüm
  Emine’nin nefes terapisti kardeşi Oksijen Hayriye, Haluk ve Meltem’in evine gelince eğlenceli anlar yaşanır. Hayriye başta Haluk ve Meltem olmak üzere herkese nefes terapisi yapar. Taş Fırın Haluk başlarda nefes terapisi yapmayı reddetse de, Meltem’in ısrarlarına dayanamaz. Haluk’un nefes terapisi yapması birbirinden komik anlara sahne olur.
  Çocuklar Duymasın 3.Bölüm
  S01E03 - Çocuklar Duymasın 3.Bölüm
  Site hayatlarında komşuluk ilişkilerinin yok olduğunu düşünen Taş Fırın Haluk, oturduğu sitede komşuluk ilişkilerini yeniden canlandırmak için bir organizasyon yapar. Tüm siteyi eve davet edecek ve komşularıyla tanışıp sohbet edecektir. Ancak Haluk’u büyük bir sürpriz beklemektedir.
  Çocuklar Duymasın 4.Bölüm
  S01E04 - Çocuklar Duymasın 4.Bölüm
  Haluk’un canı kuzu incik çekmiştir. Sırf bunun için Meltem’i önemli bir toplantıdan çıkaran ve kuzu incik yapmasını isteyen Haluk, akşam yemeğine de bütün eş, dost, akraba kim varsa çağırır. Taş Fırın Haluk bütün gün hiçbir şey yememiş, sabırsızlıkla kuzu incik yiyeceği anı beklemiştir. Eve çok aç ve heyecanlı bir şekilde gelen Haluk’u kötü bir sürpriz beklemektedir.
  Çocuklar Duymasın 5.Bölüm
  S01E05 - Çocuklar Duymasın 5.Bölüm
  Haluk’a küsen Meltem, artık Haluk’tan hiçbir şey istemeyeceğini söyleyince Haluk çok üzülür. Meltem’in gönlünü almak isteyen Haluk, onun için romantik bir akşam yemeği hazırlamak üzere mutfağa girince birbirinden komik anlar yaşanır.
  Çocuklar Duymasın 6.Bölüm
  S01E06 - Çocuklar Duymasın 6.Bölüm
  Gönül ve Tuna'nın evlilik yıldönümü gelip çatmıştır ancak Tuna'yı kötü bir sürpriz beklemektedir. Dominant Teyze Gönül evlilik yıldönümünde düğün videolarını izlemek ister ancak görüntülerin içinde bulunduğu harddisk açılmayınca olanlar olur.
  Çocuklar Duymasın 7.Bölüm
  S01E07 - Çocuklar Duymasın 7.Bölüm
  Meltem önce inşaat şirketine sonra da Haluk’un peşinden şantiyeye gidince birbirinden eğlenceli anlar yaşanır. Haluk, yumuşak dilli reklamcı arayan bir arkadaşını Tuna ile tanıştırmak için eve getirir. Tuna’nın yeni haline başta Haluk olmak üzere herkes çok şaşırır.
  Çocuklar Duymasın 8.Bölüm
  S01E08 - Çocuklar Duymasın 8.Bölüm
  Herkes 70’ler kostümlerini giymiştir, partide 70’lerin en güzel şarkıları çalınır. Şirket 70’ler dekoruyla süslenir, görenler gözlerine inanamaz.
  Çocuklar Duymasın 9.Bölüm
  S01E09 - Çocuklar Duymasın 9.Bölüm
  Meltem, Haluk ve Gönül Tuna’nın olmadığı bir mesaj grubu oluştururlar. Tuna, kendisinin olmadığı bir gruptan konuştuklarını fark edince oldukça bozulur. Haluk’un Meltem için çok büyük bir sürprizi vardır. Haluk’un Meltem için hazırladığı sürprizi görenler göz yaşlarına hakim olamaz
  Çocuklar Duymasın 10.Bölüm
  S01E10 - Çocuklar Duymasın 10.Bölüm
  Tuna, Haluk’u kızdıracak biçimde bir paylaşım yapınca Haluk küplere biner. Bütün bunlar yetmezmiş gibi bir de, Tuna araba kullanırken story çektiği için kaza yapar, Tuna ve Haluk hastanelik olurlar. Haluk, Meltem’in fotoğrafının altına gelen bir yoruma çok sinirlenir. Yorumu yazan adamı bulup döver. Yorumu yazan kişi ise Meltem’in arkadaşı çıkınca ortalık karışır!
  Çocuklar Duymasın 11.Bölüm
  S01E11 - Çocuklar Duymasın 11.Bölüm
  Meltem, Haluk’un her şeye “ hayır” demesinden çok şikayetçidir ve buna bir dur demek için, Haluk her “ hayır” dediğinde nerede olursa olsun dans edecektir.
  Çocuklar Duymasın 12.Bölüm
  S01E12 - Çocuklar Duymasın 12.Bölüm
  Tuna, kas yapmak için ağır spora başlar. Salonu spor salonuna çeviren Tuna, Gönül’ü çıldırtırken, kendini sakatlayınca birbirinden komik anlar yaşanır. Gönül, Merve ve Orçun için bir özel ders hocası ayarlar. Çocukların özel ders hocalarıyla ilk buluşmaları oldukça ilginç olur.
  Çocuklar Duymasın 13.Bölüm
  S01E13 - Çocuklar Duymasın 13.Bölüm
  Tuna ve Gönül, Orçun ve Merve’nin kitap okuma alışkanlığını geliştirmek için harika bir çözüm bulur. Merve takipçileriyle evde buluşunca birbirinden eğlenceli anlar yaşanır. Tuna’nın telefonla önemli bir iş görüşmesi yapması gerekmektedir. Ancak Tuna, kapanan telefonunun şifresini hatırlayamadığı için açamayınca ortalık karışır.
  Çocuklar Duymasın 14.Bölüm
  S01E14 - Çocuklar Duymasın 14.Bölüm
  9 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Haluk ve Meltem’lerin evinde de, Gönül ve Tuna’nın evinde de coşkuyla kutlanmaktadır. İki aile Cumhuriyet Bayramı kutlamaları için fener alayına gider. Herkese Taş Fırın Haluk’tan mesaj gelir. Haluk mesajla herkesten para istemektedir. Bunun üzerine Haluk’un çevresindeki herkes para gönderince ortalık karışır.
  Çocuklar Duymasın 15.Bölüm
  S01E15 - Çocuklar Duymasın 15.Bölüm
  Haluk, Meltem’in ayrılık kararını duyar duymaz evi terk eder. Kimse uzun süre Haluk’a ulaşamaz. Haluk’un nereye gittiği büyük bir merak konusudur. Bundan sonra hiçbir şey, ikisi için de eskisi gibi olmayacaktır.
  Çocuklar Duymasın 16.Bölüm
  S01E16 - Çocuklar Duymasın 16.Bölüm
  Haluk’tan ayrılmak istediğini söyleyen Meltem, hiç beklemediği bir anda Haluk’un avukatının gelmesiyle yıkılır. Taş Fırın Haluk, Meltem’in ayrılık isteğine saygı duymuş ve bir an önce ayrılmak için boşanma işlemlerini başlatmıştır.
  Çocuklar Duymasın 17.Bölüm
  S01E17 - Çocuklar Duymasın 17.Bölüm
  Haluk kiralık bir eve çıkmak için hazırlık yaparken, Meltem ise aldığı ayrılık kararından pişman olmaya ve Haluk’u özlemeye başlamıştır. Bu süre içinde ortaya çıkan Tutku adında bir kız, Haluk ve Meltem’in hayatını alt üst eder.
  Çocuklar Duymasın 18.Bölüm
  S01E18 - Çocuklar Duymasın 18.Bölüm
  Meltem, işinden istifa eder. Haluk da kendine yeni bir hayat kurmak üzeredir, kiralık bir ev tutar. Artık Haluk ve Meltem için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Haluk ve Meltem dönülmez bir yola girmiştir.
  Çocuklar Duymasın 19.Bölüm
  S01E19 - Çocuklar Duymasın 19.Bölüm
  Haluk ve Meltem ne kadar uzlaşmaya çalışsa da, ikisinin aynı evde kalması büyük bir kaosun yaşanmasına neden olur. Gönül ve Tuna’nın hayatına da giren Tutku, özellikle Gönül’ün sevgisini kazanmayı başaracak mıdır?
  Çocuklar Duymasın 20.Bölüm
  S01E20 - Çocuklar Duymasın 20.Bölüm
  Haluk ve Meltem’in kızı Duygu sürpriz yapıp gelince ortalık karışır. Haluk ve Meltem, Duygu’nun yanında mutluluk oyunu oynamaya başlar. Gönül, evde bir kızlar partisi organize eder. Bu partiye Meltem ve Tutku’yu aynı anda davet eden Gönül, başlarına geleceklerden habersizdir.
  Çocuklar Duymasın 21.Bölüm
  S01E21 - Çocuklar Duymasın 21.Bölüm
  Tutku bir bahaneyle Haluk'ların evinde kalmanın yolunu bulur. Meltem ve Tutku aynı çatı altında uyuyacaktır. Yaşananlara daha fazla tahammül edemeyen Meltem, Haluk ve Tutku ile yüzleşmeye karar verir ve dönüşü olmayan bir yola girilir.
  Çocuklar Duymasın 22.Bölüm
  S01E22 - Çocuklar Duymasın 22.Bölüm
  Meltem, kendi tarzında, Taş Fırın Haluk ise kendi tarzında bir yılbaşı kutlaması yapınca ortaya birbirinden renkli görüntüler çıkar. Meltem’in yılbaşı kutlamasına ışıklı bando, salsacılar, DJ gelirken, Haluk’un yılbaşı kutlamasına fasıl ekibi, horon ekibi, köçekler ve romanlar gelir. Salon ikiye bölünür, ikilinin dostları da bu geceye davetlidir. Meltem’ciler’in ve Haluk’çular’ın yılbaşı mücadelesi çok eğlenceli olur.
  Çocuklar Duymasın 23.Bölüm
  S01E23 - Çocuklar Duymasın 23.Bölüm
  Tutku, Meltem’e gelip Haluk’la bir ilişkilerini olduğunu ve aralarından çekilmelerini söyler. Gururlu bir kadın olan Meltem, bu duyduklarını yediremez ve mahkeme gününe kadar ortadan kaybolur! Öte yandan Haluk, Meltem’in aslında neden boşanmak istediğini öğrenir ve büyük bir şok yaşar.
  Çocuklar Duymasın 24.Bölüm
  S01E24 - Çocuklar Duymasın 24.Bölüm
  Uzun bir süre her yerde Meltem’i arayan Haluk, Meltem’in en ufacık bir izine rastlamaz. Bunun üzerine kendini eve kapatan Haluk, dostlarını endişelendirir. Meltem’in nerede olduğunu günler sonra bir tek Gönül öğrenir. Gönül, Meltem ile konuştuğunda hayatının şokunu yaşar. Tutku’nun Haluk’a aşık olduğunu öğrenen Gönül ne yapacaktır?
  Çocuklar Duymasın 25.Bölüm
  S01E25 - Çocuklar Duymasın 25.Bölüm
  Tutku, Meltem ve Haluk’un evliliğini bitirmek için çalışmalarına devam etmektedir. Tutku, Rüzgâr’la konuşup Meltem’in ona aşık olduğunu söyler. Bunu duyan Rüzgâr, Meltem için büyük bir sürpriz hazırlar. Rüzgâr’ın sürprizine Haluk şahit olunca kıyamet kopar.
  Çocuklar Duymasın 26.Bölüm
  S01E26 - Çocuklar Duymasın 26.Bölüm
  Tutku’nun diğer planı Rüzgar’dır. Rüzgar’ın Meltem’e olan ilgisini kullanan Tutku, Meltem ve Rüzgar’ın birlikte vakit geçirdiklerini Haluk’a göstermek için elinden geleni yapar. Tutku’nun yalanları mutlu bir ailenin hayatını alt üst etmektedir.
  Çocuklar Duymasın 27.Bölüm
  S01E27 - Çocuklar Duymasın 27.Bölüm
  Tutku, Meltem’in günlüğüne Meltem’in ağzından cümleler yazar. Yazılanları okuyanlar, Meltem’in iyice hasta olduğunu düşünür. Kimseyi ikna edemeyen Meltem’in, Tutku’dan kurtulması için zekice bir plan yapması gerekmektedir! Meltem öyle bir şey yapar ki, Tutku hayatında ilk defa böylesine bir şok yaşar! Gerçekler ortaya çıkar ve düğüm çözülür! Ancak Tutku’dan kurtulmak sandıkları kadar kolay olmayacaktır.
  Çocuklar Duymasın 28.Bölüm
  S01E28 - Çocuklar Duymasın 28.Bölüm
  Arkalarından dönen oyunlardan bihaber şekilde hayatlarına mutlu mutlu devam eden Haluk ve Meltem’in hayatı, aldıkları bir telefonla alt üst olur. Oğulları Havuç’a bir süredir kimse ulaşamamaktadır. Havuç ortadan bir anda kaybolmuştur. Haluk ve Meltem yana yakıla Havuç’u aramaya başlarlar, Havuç’un nerede olduğu büyük merak konusudur.
  Çocuklar Duymasın 29.Bölüm
  S01E29 - Çocuklar Duymasın 29.Bölüm
  Bir süredir kendisinden haber alınamayan Havuç’a sonunda ulaşılır. Havuç bu süreçte, internetten tanıştığı bir kız arkadaşıyla vakit geçirmekte olduğu için kimseye haber vermemiştir. Taş Fırın Haluk küplere biner, Havuç’u eve çağırır. Kızın kim olduğu büyük bir merak konusuyken, Havuç babasının elinden zor kurtulacaktır.
  Çocuklar Duymasın 30.Bölüm
  S01E30 - Çocuklar Duymasın 30.Bölüm
  Haluk ve Meltem, Havuç’un Tutku ile samimi arkadaş olduklarını öğrenince ne yapacaktır? Öte yandan Gönül ve Tuna, asla yalan söyleyemeyen Sertaç’ı, Haluk’ların evine getirince ortalık karışır. Sertaç aklından geçenleri direkt söylediği için Taş Fırın Haluk’u oldukça sinirlendirir.
  Çocuklar Duymasın 31.Bölüm
  S01E31 - Çocuklar Duymasın 31.Bölüm
  Tutku, Meltem onun gerçek yüzünü ortaya çıkardığında bir söz vermişti. Geri dönecek ve Meltem’in korkulu rüyası olacaktı. Tutku sözünü tuttu, baştan aşağıya değişti. Bam başka bir insan oldu. Havuç’la samimi arkadaş oldu... Şimdi sıra ailenin içine girmesindeydi.
  Çocuklar Duymasın 32.Bölüm
  S01E32 - Çocuklar Duymasın 32.Bölüm
  Saçlarının yeni halini Meltem’den bile saklayan Haluk, şapka ile dolaşmaya başlar. Haluk’un yeni saçları büyük merak konusudur. Meltem, Gönül ve Tuna Haluk’un şapkasını çıkarmaya çalıştıkça bir birinden komik anlar yaşanır.
  Çocuklar Duymasın 33.Bölüm
  S01E33 - Çocuklar Duymasın 33.Bölüm
  Haluk’un yeni saçlarını görenler büyük bir şok yaşar. Öte yandan Tuna tatil için biriktirdikleri parayı, eski karısı Özlem’e borç olarak verir. Ancak bu durum Gönül’den gizlidir. Gönül ve çocuklar tatil paketini şimdiden almak isteyince ortalık karışır.
  Çocuklar Duymasın 34.Bölüm
  S01E34 - Çocuklar Duymasın 34.Bölüm
  Tuna, eski karısı Özlem’e verdiği borç paranın, Sertaç ve Özlem’in balayı parası olduğunu öğrenince yıkılır. Onlara balayı yapsınlar diye para veren Tuna, Gönül’ün çok istediği gemi tatilini alamamış, ama aldığını söylemiştir. Tuna’nın başı fena halde derttedir. Merve en sevdiği fenomenlerden biri olan Başak Karahan ile tanışır. Başak’ı evde gören Merve, gözlerine inanamaz.
  Çocuklar Duymasın 35.Bölüm
  S01E35 - Çocuklar Duymasın 35.Bölüm
  Bir gece ansızın rahatsızlanıp hastaneye kaldırılan Gönül yoğun bakıma alınır. Gönül yoğun bakımda bir gece boyunca kontrol altında tutulacaktır. Gönül’ün yoğun bakımda olduğunu öğrenen Haluk ve Meltem yıkılır.
  Çocuklar Duymasın 36.Bölüm
  S01E36 - Çocuklar Duymasın 36.Bölüm
  Orçun çok önemli bir ödül törenine katılacaktır. Tuna’nın bu ödül törenini cep telefonuyla çekmesi gerekmektedir. Ancak Tuna’nın saklama alanı dolunca ödül törenini çekemez. Oğlunun bu önemli gününden ne fotoğraf ne de video olduğunu öğrenen Gönül çılgına döner.
  Çocuklar Duymasın 37.Bölüm
  S01E37 - Çocuklar Duymasın 37.Bölüm
  Havuç, Arda’nın ona yaptığı kötülüklere artık bir son vermek için bir oyun organize eder. Akşam hep birlikte Haluk ve Meltem’in evinde toplanacaklar ve şişe çevirmece oynayacaklardır. Şişe çevirmece sırasında sadece Arda değil, sırrı olan herkes köşeye sıkışır ve bütün gerçekler ortaya çıkar.
  Çocuklar Duymasın 38.Bölüm
  S01E38 - Çocuklar Duymasın 38.Bölüm
  Haluk, aldıkları köpeği elinden kaçırır. Taş Fırın Haluk bu durumu bir süre Meltem’den saklar. Herkes köpeği arar ama kimse bulamaz, sahibi köpeği almak için geldiğinde köpek hala ortada yoktur. Öte yandan Haluk’un yaptığı bir paylaşım, yakın çevresinde olay olur. Tüm takipçileri Haluk’un yaptığı paylaşımı konuşmaktadır. Birçok kişi Haluk’a kızarken, Meltem ise çok şaşkındır.
  Çocuklar Duymasın 39.Bölüm
  S01E39 - Çocuklar Duymasın 39.Bölüm
  Halukların şirketinde ilk yardım eğitimi verilecektir. Meltem’in ısrarları sonucunda ilk yardım hocası eve gelir. Hep birlikte evde ilk yardım eğitimi alırlarken öyle bir şey olur ki, herkes ne yapacağını şaşırır. Öte yandan Haluk ve Meltem’in hayatında hiç beklenmedik bir gelişme yaşanır.
  Çocuklar Duymasın 40.Bölüm
  S01E40 - Çocuklar Duymasın 40.Bölüm
  Eğlenceli başlayan piknik, Taş Fırın Haluk piknik yapan diğer insanlarla tartışınca gerginlikle son bulur. Özlem ve Sertaç’ın düğün günü gelmiştir. Haluk ve Gönül’ün nikah şahidi olduğu bu düğünde, özellikle Haluk’u çok büyük bir sürpriz beklemektedir.
  Çocuklar Duymasın 41.Bölüm
  S01E41 - Çocuklar Duymasın 41.Bölüm
  Tuna yeni bir reklam kampanyası için sunum yapacaktır. Günlerdir bu sunuma hazırlanan Tuna, Haluk yüzünden bir kaza geçirir! Öte yandan Hüseyin ve Şükrü ramazan davulculuğu yapmaya başlar. Haluk ve Meltem’in evlat edinecekleri çocukları Zeynep kaybolunca, herkes çok telaşlanır. Zeynep’in nerede olduğu büyük bir merak konusudur.
  Çocuklar Duymasın 42.Bölüm
  S01E42 - Çocuklar Duymasın 42.Bölüm
  Gönül ve Tuna’nın evi ilaçlanınca, Gönül ve Tuna Meltem ve Haluk’un evinde kalır. Hep birlikte korku filmi izlerler. Ancak sonrasında herkes filmin etkisinde kalınca bir birinden komik anlar yaşanır. Sertaç, Halukların şirketini kurumsallaştırmaya gelince, ortalık karışır.
  Çocuklar Duymasın 43.Bölüm
  S01E43 - Çocuklar Duymasın 43.Bölüm
  Gönül’ün eski kocası Selami’nin genç sevgilisi olduğuna dair haberler gelir. Gönül bu meseleyi Meltem’le konuşunca Tuna çok kıskanır. Gönül, aynı Tuna’nın eski karısı Özlem gibi Selami’nin de eve gelmesini isteyince ortalık karışır.
  Çocuklar Duymasın 44.Bölüm
  S01E44 - Çocuklar Duymasın 44.Bölüm
  Haluk hiç yürümediği için Meltem onu yürütmeye çalışır. Meltem, Haluk’un çevresindeki herkesi organize eder. Haluk, iş yerinde İrem ve Tolga, evde de Meltem ve Zeynep yüzünden asla oturamaz. Gönül ve Tuna, çocukların karne gününe gidecektir. Çocukların karne günü Gönül ve Tuna arasında hangi tartışmanın çıkmasına sebep olacaktır.

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top