Hesabım
  Sen Anlat Karadeniz
  4. Sezon
  Puanım :
  Sen Anlat Karadeniz

  Sezon bilgisi:

  11 Bölüm
  orijinal kanal: Atv
  İlk yayın tarihi: 4 Eylül 2019
  69 Fotoğraf | 11 Video
  4. sezonun videoları
  • Afis
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  4. Sezonun tüm fotoğrafları
  4. sezon bölümleri
  Sen Anlat Karadeniz 54.Bölüm
  S04E01 - Sen Anlat Karadeniz 54.Bölüm
  Tahir son anda Nefes’i hastaneye yetiştirmeyi başarır. Hem Nefes’ini hem de doğacak çocuğunu kaybetme korkusuyla çılgına döner Tahir. Bunun tek sorumlusu olan Genco’dan hesap sormaya gittiğinde hiç beklemediği bir şeyle karşılaşır.
  Sen Anlat Karadeniz 55.Bölüm
  S04E02 - Sen Anlat Karadeniz 55.Bölüm
  Zeynep’in çocukluk aşkı aynı zamanda Tahir’in asker arkadaşı Ferhat, durumu öğrenince Genco’yu kaçırır. Kafasında işkence ederek öldürmek vardır. Zeynep, Genco’nun adamları tarafından adliye önünde öldürülür. Tahir, Genco’yu yakalamak için gittiğinde bir sürprizle karşılaşır.
  Sen Anlat Karadeniz 56.Bölüm
  S04E03 - Sen Anlat Karadeniz 56.Bölüm
  Tarık, Hazan’ı kaçırır. Tahir ve Ferhat, Hazan’ı kurtarmak için peşlerine düşerler. Hazan’ı bulduklarında ise büyük bir tuzağın içine düştüklerini fark ederler. Asiye’yi eski bir tanıdığıyla gören Mustafa kıskançlık krizlerine girer.
  Sen Anlat Karadeniz 57.Bölüm
  S04E04 - Sen Anlat Karadeniz 57.Bölüm
  Mustafa Asiye'nin gönlünü almaya çalışsa da tüm Kaleliler Asiye'nin yanındadır. Asiye'nin biraz olsun yüzünü güldürmek için götürdükleri davete Mustafa'da gelir. Mustafa'ya iyi bir ders vermek isteyen Kaleliler, Mustafa'yı delirtecek bir planı devreye sokarlar.
  Sen Anlat Karadeniz 58.Bölüm
  S04E05 - Sen Anlat Karadeniz 58.Bölüm
  Mustafa’ya ders vermek için başlayan hülle operasyonu kontrolden çıkar. Hülleci damat olarak Aslan’ın seçilmesi Mustafa’yı delirtir. Mustafa, Aslan’ı evire çevire döver. Kaleliler bu sefer de Aslan’ı şikayetinden vazgeçirmek için yollar ararlar.
  Sen Anlat Karadeniz 59.Bölüm
  S04E06 - Sen Anlat Karadeniz 59.Bölüm
  Tahir’le Nefes kızları için alışverişe çıkarlar. Keyifli başlayan alışveriş Nefes’in içinden çıkan pazarlık canavarıyla ilginç bir hal alır. Mustafa, Asiye’yle nikah tazeleyerek hülle meselesini sonsuza kadar kapatır. Tarık babasının emri doğrultusunda Mercan’la buluşmak zorunda kalır. Karşısında hiç tahmin etmediği bir Mercan vardır.
  Sen Anlat Karadeniz 60.Bölüm
  S04E07 - Sen Anlat Karadeniz 60.Bölüm
  Birbirlerinden hoşlanmayan Tarık ve Mercan'ın buluşmasında silahlar çekilir, hedef tam on ikiden vurulur. Diğer yandan Ali ve Esma da etrafındakilerin desteği ile düğün yapar ve balayı için hazırlanırlar.
  Sen Anlat Karadeniz 61.Bölüm
  S04E08 - Sen Anlat Karadeniz 61.Bölüm
  Hazan ve Ferhat, Melek'i ararken aralarındaki buzlar da erimeye başlayacaktır. Evden kaçan Melek özgürlüğüne koştuğunu sanmaktadır fakat bu kaçış yeni bir esaretin başlangıcı mı olacaktır?
  Sen Anlat Karadeniz 62.Bölüm
  S04E09 - Sen Anlat Karadeniz 62.Bölüm
  Hazan beklenmedik bir hareketle bavulunu alarak, Tarık ve Genco'nun yaşadığı Tamar'ların evine yerleşir. Hazan'ın gelişi ile Melek ve Nilüfer akıllarından bile geçmeyen bir oyunun farkına varırlar.
  Sen Anlat Karadeniz 63.Bölüm
  S04E10 - Sen Anlat Karadeniz 63.Bölüm
  Hiçbir şey tesadüf değildir! Fikret’in herkesten habersiz adım adım planladığı gün gelmiştir. Ve bu güne dek kazandığını düşünenleri büyük bir hüsran beklemektedir.
  Sen Anlat Karadeniz 64.Bölüm Final
  S04E11 - Sen Anlat Karadeniz 64.Bölüm Final
  Bugüne kadar işlerin içinden sıyrılmayı başaran Genco için artık gidecek bir yer kalmamıştır ve çoktan hak ettiği sona adım adım yaklaşmaktadır.

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top