Hesabım
  Hakan: Muhafız
  1. Sezon
  Puanım :
  Hakan: Muhafız
  Üyeler
  3,5 39 Puanlama ve 6 Eleştiri

  Sezon bilgisi:

  10 Bölüm
  orijinal kanal: Netflix Türkiye
  İlk yayın tarihi: 14 Aralık 2018
  11 Fotoğraf
  Çağatay Ulusoy
  Çağatay Ulusoy
  Rolü : Hakan Demir
  Ayça Ayşin Turan
  Ayça Ayşin Turan
  Rolü : Leyla Sancak
  Hazar Ergüçlü
  Hazar Ergüçlü
  Rolü : Zeynep
  Okan Yalabık
  Okan Yalabık
  Rolü : Faysal Erdem
  1. sezonun tüm kadrosu
  • Afis
  • Afis
  • Afis
  • Afis
  • Afis
  • Afis
  • Afis
  • Afis
  • Afis
  1. Sezonun tüm fotoğrafları

  İzleyici eleştirisi

  Duncan M
  Duncan M

  Takip Et! 5 Eleştirisini Oku

  0,5
  3 Ocak 2019 tarihinde eklendi
  Çoçukluğum Spiderman, Fantastic Four, Superman ve Tom Mix Texas vs ile geçti. Çok evet çok sevinmiştim artık bizimde bir Kahraman Karekterimiz olacak diye ve sonuç olarak böyle bir vasat yapımı görmek beni çok üzdü. 3 Süper adam vs. eski yeşilçam filmleri bile karekteri vardı.... yok malesef
  Dely D.
  Dely D.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  23 Aralık 2018 tarihinde eklendi
  güzeldi beğendim 2, sezon bence daha iyi olacak daha keyifli olacak leleleleleleleleleleleleleleelelelelelle
  Efe Doruk Kurubal
  Efe Doruk Kurubal

  Takip Et! 3 Eleştirisini Oku

  1,0
  15 Mart 2020 tarihinde eklendi
  Çok basit yapılmış bir dizi. Çelişkisi bol. Hani ölümsüzün kanı hançer ile alınıp bir ölüyü kontrol edilebiliyordu, bayan ölümsüz hançersiz kanını Leyla’ya sürdü ve kontrolü aldı. Hani ölümsüzler muhafızın hançeri ile ölüyordu. Fakat Leyla da bir ölümsüz ise Zeynep hançer ile nasıl öldürdü. O zaman diğer sadıklar hançer ile ölümsüzleri öldürebilir, yani muhafıza gerek yok. Bu nedenle dizinin ...
  Devamını oku
  Elestirici Tegmeni
  Elestirici Tegmeni

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  2,5
  20 Ocak 2019 tarihinde eklendi
  Bir Yani Türklerde Öyle Bİ Güzel Montaj Varki Anlatamam Yani O Adam Çok iyi Hele Bilek Kırılma Yerine Bayıldım Tam Türk İşi Montaj İğrenç Bu Arada. İki Sonlardaki Bölümlerde Saçmalamaya Başladı.Tek Bişey Denir 2.Sezon Belki Düzeltirler Umudundayım Hadi Bakalım İnşallah Yine O Rezalet Diziyle Karşılaşmam. Tek Sözüm İzlenir Ama Velakin Senaryo Son Bölümlere Kadar İyiydi Sonra Bozdular Türk Dizisi Diye Demiyorum Rezalet
  Hamza Memis
  Hamza Memis

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  1,0
  3 Nisan 2020 tarihinde eklendi
  Bilim kurgu aşığı biri olarak ilk defa Türk yapımı bir dizi izleyeceğim için heyecanlandım spoiler: ilk sezonun neredeyse sonuna kadar da sıkılmadan izledim bir batı hayranlığım yok hollywood efekt olmazsa olmazım da demiyorum fakat efektler inanılmaz derecede amatör bir elden çıkmış konu çok farklı ister istemez insanı içine çekiyor ama maalesef işçilik berbat 1-2 oyuncu dışında hepsi sırıtıyor ...
  Devamını oku
  9 İzleyici eleştirisi
  1. sezon bölümleri
  S01E01
  Yeni bir iş girişiminde bulunmak için, umutsuzca fırsat peşinde koşan Hakan'ın yolu tılsımlı gömlekle ilk defa kesişir. Artık hayatı eskisi gibi olmayacaktır.
  S01E02
  Hakan, Muhafız'a dair duyduklarına inanmakta güçlük çeker. Ölümsüz'ün ona ulaşmasına engel olmak için dışarı çıkmaması gerekse de, o Memo'yu bulmak için yollara düşer.
  S01E03
  Hakan ve Zeynep yüzüğü bulmak için, bir Sadık ile görüşmeye giderler. Şehir dışındaki bu köhne evde onları, yıllardır Muhafız'ın yolunu bekleyen bir kadın karşılar.
  S01E04
  Faysal Erdem'in Ayasofya projesi için verdiği davet, aynı zamanda Hakan'ın da yeni işindeki ilk günüdür. Zeynep yüzük taşını bulmak için bazı ipuçlarını takip eder.
  S01E05
  Hakan geçmişinin peşinde Büyükada'ya, Zeynep ve KEmal ise yüzük taşının peşinde Mimar Sinan Türbesi'ne giderler.
  S01E06
  Hakan yeni işi ve yeni aşkı arasında kalır. Bir seçim yapması gerekiyordur. Diğer taraftan Emir'i eve geri gönderen Kemal, hançeri aramaya çıkar.
  S01E07
  Müzenin güvenlik sistemini aşmak için, Hakan'ın içine sinmeyen planını kabul etmek zorunda kalan Zeynep'i günün sonunda ne bekliyor?
  S01E08
  Zeynep, babası Kemal için Timur'dan yardım ister. Faysal, Mazhar'ın son hamlelerini tasvip etmeyerek onu uyarır. Leyla ile Hakan olan ilişkisi sebebiyle kendini sorgular.
  S01E09
  Hakan suç mahalinden uzaklaşırken, beklenmedik bir şey görür. Ölümsüz hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isteyen Kemal, hayatını riske atar.
  S01E10
  Gözü Leyla'ya olan aşkından başka bir şey görmeyen Hakan, eğitimini ve Muhafız görevlerini aksatmaya başlar. Leyla Hakan'a Ölümsüz'ün kanının gizli bir güce sahip olduğunu söyler.

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top