Hesabım
  Bir Aile Hikayesi
  1. Sezon
  Bir Aile Hikayesi

  Sezon bilgisi:

  12 Bölüm
  orijinal kanal: Fox TV
  İlk yayın tarihi: 9 Mart 2019
  82 Fotoğraf | 11 Video
  Songül Öden
  Songül Öden
  Rolü : Reyhan
  Celil Nalçakan
  Celil Nalçakan
  Rolü : Cem
  Birkan Sokullu
  Birkan Sokullu
  Rolü : Berk
  Olgun Toker
  Olgun Toker
  Rolü : Mahur
  1. sezonun tüm kadrosu
  Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf
  1. Sezonun tüm fotoğrafları
  Bir Aile Hikayesi 12.Bölüm Fragmanı 0:43
  Bir Aile Hikayesi 12.Bölüm Fragmanı
  227 gösterim
  Bir Aile Hikayesi 11.Bölüm Fragmanı 0:52
  Bir Aile Hikayesi 11.Bölüm Fragmanı
  194 gösterim
  Bir Aile Hikayesi 10.Bölüm Fragmanı 0:43
  Bir Aile Hikayesi 10.Bölüm Fragmanı
  133 gösterim
  1. sezonun videoları
  1. sezon bölümleri
  Bir Aile Hikayesi 1.Bölüm
  S01E01 - Bir Aile Hikayesi 1.Bölüm
  Fazla kilolarıyla başı dertte olan Beste, otuz beşinci doğum gününde hayatını sorgular. Hala bekar ve işsizdir. Ama artık değişim vaktidir, cesaretini toplayıp internetten sözleştiği biriyle pastanede buluşmaya karar verir. Beste orda oturmuş beyaz atlı prensini beklerken, karşısına yufka yürekli bir şövalye gelir.
  Bir Aile Hikayesi 2.Bölüm
  S01E02 - Bir Aile Hikayesi 2.Bölüm
  Mahur ve ailesi Şakir’le birlikte kahvaltı yaparken eve çat kapı Reyhan gelir. Mahur ve Şakir bunun paniğini yaşarken, bir sürpriz de Berk ve Beste yapar. Mahur annesine karşı dürüst olup gerçeği anlatmak zorundadır. Halbuki asıl büyük sırrı Reyhan saklamaktadır.
  Bir Aile Hikayesi 3.Bölüm
  S01E03 - Bir Aile Hikayesi 3.Bölüm
  Berk, yapımcının bulunduğu partiye gidip ondan özür dileyerek işine geri dönmek zorundadır. Bunu yapabilmesi için Beste’nin desteğine ihtiyaç duyar. Oysa Beste için ‘havalı’ insanların olduğu o partiye gitmek büyük bir meseledir. Erdem onun rahat hissetmesi için elinden geleni yapar. Ancak gecenin sonunda işler kontrolden çıkar.
  Bir Aile Hikayesi 4.Bölüm
  S01E04 - Bir Aile Hikayesi 4.Bölüm
  Güneş ailesi, okuldaki bir kermese katılır. Tüm dikkatlerini zor bir gün geçirmekte olan Mahur'la Beste'ye veren ikili, Berk'in tepkisini çeker. Bir türlü babasının ilgisini çekemeyen Berk sonunda kendisini tehlikeye atacak bir hareket yapar.
  Bir Aile Hikayesi 5.Bölüm
  S01E05 - Bir Aile Hikayesi 5.Bölüm
  Beste ile arasını düzeltmen isteyen Erdem, evine gidip ona sürpriz yapar. Evde Beste’nin şarkı söylemesinden etkilenir ve onu cesaretlendirmeye çalışır. Ancak Beste bu konuda çok özgüvensizdir. Erdem’in yapacağı ikinci sürpriz sayesinde Beste sahne korkusunu yenmek zorunda kalacaktır.
  Bir Aile Hikayesi 6.Bölüm
  S01E06 - Bir Aile Hikayesi 6.Bölüm
  Beste’ye karşı duygularını daha fazla gizlemek istemeyen Erdem ona açılmaya karar verir. Tam bunu yaptığı sırada kafeye gelen biri, Erdem’i allak bullak eder. Bu kişi Beste’nin hem özgüvenini hem de Erdem’e duyduğu güveni sarsacaktır.
  Bir Aile Hikayesi 7.Bölüm
  S01E07 - Bir Aile Hikayesi 7.Bölüm
  Tesadüfen babasının doğum günü olduğunu öğrenen Mahur, onun için sürpriz bir parti planlar. Neşeli başlayan parti kimsenin beklemediği şekilde sona erecektir. Beste, Erdem'in eski karısının yanında çalışmaya devam eder. Ceylan'dan duydukları yüzünden ilişkilerinin devam ettiğine inanır. Erdem'den umudu keser ve rotayı başka yöne çevirmeye karar verir.
  Bir Aile Hikayesi 8.Bölüm
  S01E08 - Bir Aile Hikayesi 8.Bölüm
  Annesinin ondan sakladığı sırrı öğrenen Mahur, bir süreliğine evden uzaklaşmak ister. Berk, kardeşini yalnız bırakmaz ve onu Şile'deki dededen kalma eve götürür. Annesini teselli etmek için evde kalan Beste, bir an önce kardeşlerinin yanına gitmek istemektedir. Yardımına Erdem koşar. Çiçeği burnunda iki sevgili Şile'ye doğru yol alır.
  Bir Aile Hikayesi 9.Bölüm
  S01E09 - Bir Aile Hikayesi 9.Bölüm
  Derya’nın tutarsız ve kaçak tavırlarından bezen Berk, onu gerçekle yüzleşmeye zorlar. Derya bu defa daha cesur davranmayı seçer ve Berk’e bir adım yaklaşır. Diğer yandan, Beste’nin ameliyat kararını asla kabul etmeyen Berk, onu vazgeçirmesi için Erdem’den yardım ister. Mide ameliyatı yüzünden herkesle arası açılan Beste, annesine sığınır. Ancak Reyhan da bu konuda isteksizdir. Beste’nin kilo takıntısıyla ilgili kendini sorgular ve kızıyla yüzleşir.
  Bir Aile Hikayesi 10.Bölüm
  S01E10 - Bir Aile Hikayesi 10.Bölüm
  Beyin kanaması geçiren Erdem’in durumu kritiktir. Sevdiği birini daha kaybetme riskiyle karşı karşıya kalan Beste’ye kardeşleri destek olur. Hastanede Erdem’in annesiyle tanışır ancak Şehnaz’ın Erdem’in eski karısını çağırması Beste’yi zor durumda bırakır. Ceylan’ı kızı gibi gören Şehnaz, Erdem’le yeniden bir araya gelmeleri için elinden geleni yapar. Erdem’in hafıza kaybı ise Beste için işleri daha da zorlaştıracaktır.
  Bir Aile Hikayesi 11.Bölüm
  S01E11 - Bir Aile Hikayesi 11.Bölüm
  Mahur, Şakir’in ilaç tedavisini bırakmak istediğini öğrenir. Onu hayata bağlamak için yeni bir neden arayışına girer. Müjde’nin gebelik ihtimali Mahur’a aradığı çözümü verecektir. Şehnaz’ın sözleriyle yıkılan Beste, Erdem’e görünmeden evden kaçar, kimsenin telefonuna çıkmaz. Öte yandan Şehnaz hala Erdem’le Ceylan’ı barıştırmaya çalışmaktadır.
  Bir Aile Hikayesi 12.Bölüm
  S01E12 - Bir Aile Hikayesi 12.Bölüm
  Reyhan ve Cem eskisi kadar birlikte vakit geçirememekten muzdaripken, Nedim ve Çiğdem’in boşanma kararı Cem’i derinden etkiler. Kendi evliliğini diriltmek için harekete geçen Cem, hazırladığı sürpriz sayesinde Reyhan’a geçmişteki hallerini hatırlatacaktır. Erdem ve Beste için her şey yolunda giderken, Şehnaz’ın devreye girmesiyle birlikte çift, yeni bir sorunla karşı karşıya kalır. Şehnaz bu kez Erdem’in aslında eski karısı tarafından aldatılmadığını ima ederek Beste’de şüphe uyandırmaya çalışır.

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top