Hesabım
  Hercai
  1. Sezon
  Puanım :
  Hercai

  Sezon bilgisi:

  12 Bölüm
  orijinal kanal: Atv
  İlk yayın tarihi: 15 Mart 2019
  79 Fotoğraf | 12 Video
  Akın Akınözü
  Akın Akınözü
  Ebru Şahin (II)
  Ebru Şahin (II)
  Gülçin Santırcıoğlu
  Gülçin Santırcıoğlu
  Serhat Tutumluer
  Serhat Tutumluer
  Hercai 12.Bölüm Fragmanı 1:00
  Hercai 12.Bölüm Fragmanı
  235 gösterim
  Hercai 11.Bölüm Fragmanı 0:56
  Hercai 11.Bölüm Fragmanı
  137 gösterim
  Hercai 10.Bölüm Fragmanı 0:55
  Hercai 10.Bölüm Fragmanı
  235 gösterim
  • Fotoğraf Hercai
  • Fotoğraf Hercai
  • Fotoğraf Hercai
  • Fotoğraf Hercai
  • Fotoğraf Hercai
  • Fotoğraf Hercai
  • Fotoğraf Hercai
  • Fotoğraf Hercai
  • Fotoğraf Hercai
  1. sezon bölümleri
  Hercai 1.Bölüm
  S01E01 - Hercai 1.Bölüm
  Midyat'a İstanbullu bir işadamı olarak gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu'na ortalıktan fazlasını teklif eder. Torunu Reyyanı'da ister. Ancak yörenin güçlü aile reisi Nasuh'un çok iyi bir kısmet dediği Miran için farklı planları vardır. Ona bir torun verecektir ama istediği torunu değil.
  Hercai 2.Bölüm
  S01E02 - Hercai 2.Bölüm
  Miran neredeyse hayatı boyunca hazırlandığı intikam planında artık sona ulaşmak üzeredir. Ama hayatın kendisine hazırladığı sürprizler de kapıda bekliyordur. Kin ve nefret besleyerek büyüdüğü Şadoğlu ailesinin torunu Reyyan'la vakit geçirdikçe kalbinin sesi farklı çıkmaya başlar.
  Hercai 3.Bölüm
  S01E03 - Hercai 3.Bölüm
  Miran, aldığı intikamın haberini vermek için annesinin mezarına gider. İçinin soğumadığını itiraf eden Miran, Reyyan’a yaşattığı acıyı unutabilecek mi? Yanan kulübenin haberini Fırat’tan duyan Miran, bu intikam savaşında suçu olmayan Reyyan’ı o halde mi bırakacak?
  Hercai 4.Bölüm
  S01E04 - Hercai 4.Bölüm
  Reyyan ve Miran’ın nehre atlayıp gözden kayboldukları haberi tüm Mardin’i derinden sarsar. Herkes Miran ve Reyyan’ın ölüp ölmediğini merak eder. Kızı Reyyan’ın ölmüş olabileceğini asla kabul etmek istemeyen Hazar, onu bulmaya kararlıdır.
  Hercai 5.Bölüm
  S01E05 - Hercai 5.Bölüm
  Miran’ın, Reyyan’ı konağa getirmesiyle Aslanbey ailesi şok oluyor! Konakta zor zamanlar geçiren Reyyan, mutluluğa ne zaman ulaşacak? Tüm Midyat’ın duyduğu bu olay karşısında Azize Aslanbey’ in tepkisi ne olacak? Miran’ a kavuşma hayaliyle yaşadıklarını sineye çeken Gönül, bu kadarını kaldırabilecek mi? Biricik kızını Miran’ın elinden kurtarmak isteyen Zehra Şadoğlu, Aslanbey konağını basıyor.
  Hercai 6.Bölüm
  S01E06 - Hercai 6.Bölüm
  Gül’ün hastaneden çıkışı üzerine Miran, Reyyan’ı gizlice konağa alır. Ablasının özlemiyle yanıp tutuşan Minik Gül, Reyyan’ı görünce şok olur. Yaşadıkları uzun ayrılık sonrası hasret gideren kardeşler, başlarına geleceklerden bihaberdir. Yaren Şadoğlu yine dolaplar çevirir. Elif’i korumak için plan kuran Azize Aslanbey, torununun güvenini kaybeder.
  Hercai 7.Bölüm
  S01E07 - Hercai 7.Bölüm
  Miran’ın evli olduğu gerçeğiyle karşılaşan Reyyan, Azat’ın teklifini kabul ediyor. Bir yandan Miran’ın nikahlı bir karısı olduğu gerçeğiyle de baş etmeye çalışan Reyyan, Azat’ın kanatlarının altına mı giriyor? Tüm Şadoğlu Konağı’nı karşısına alarak Reyyan’ın elini tutan Azad’ın söyledikleri yüreklere dokunacak! Azat’ın cümleleri Şadoğlu Konağı’nda deprem etkisi yaratıyor! Ne yapacağını şaşıran Miran, Reyyan’ın Azat’a yar olmasını kaldırabilecek mi?
  Hercai 8.Bölüm
  S01E08 - Hercai 8.Bölüm
  Reyyan’ı kurtarmak için her yolu deneyen Miran Aslanbey, Reyyan’ın “burada olan burada kalacak” sözüyle yıkılır! Reyyan’ın, Azat’tan gelen evlilik teklifini kabul etmesiyle iki konakta da işler iyice karışıyor! Bir yanda oğullarını Reyyan’la evlendirmek istemeyen Handan ve Cihan Şadoğlu, diğer tarafta ise her geçen gün Miran’ı elinden kaybeden Azize Aslanbey! Tüm bu karmaşa içinde Miran’ın yolu küçük Gül ile kesişiyor.
  Hercai 9.Bölüm
  S01E09 - Hercai 9.Bölüm
  Reyyan yaşadıklarından uzaklaşabilmek ve doğru kararı verebilmek için Melike’nin köyüne gider ama Miran, Reyyan’ı orada da bulur. İkili bir kere daha hesaplaşırken Miran, Reyyan’ı yeniden kendisine güvenmesi için ikna etmeye çalışmaktadır. Reyyan’ın gidişiyle yıkılan Azat’ın hemen pes etmeye niyeti yoktur. Reyyan’ın söylediklerini kabul edemeyen ve kendi kulaklarımla duymadan inanmam diyen Azat harekete geçer.
  Hercai 10.Bölüm
  S01E10 - Hercai 10.Bölüm
  Azize Aslanbey’in, Şadoğlu konağını almak için yaptığı hamle sonrası Miran’ın düşmanlığı bitireceğim karşılığında sadece Reyyan’ı istiyorum, teklifiyle Nasuh Ağa’nın karşısına geçmiştir. Miran ve Nasuh arasındaki restleşmenin sonucu bir kere daha iki konak arasındaki dengelerin değişmesine neden olacak mı? Reyyan, Miran’ın teklifine nasıl karşılık verecek?
  Hercai 11.Bölüm
  S01E11 - Hercai 11.Bölüm
  Azat’la evlenmesini istemeyen ve yaşattığı bütün kötü anları Reyyan’a unutturmak isteyen Miran, Reyyan’dan ikinci bir şans ister. Miran’a güvenmeyen Reyyan kalbi ve aklı arasında arafta kalmıştır. Diğer yandan Miran’ın, Reyyan’ı kaçırması Azat için bardağı taşıran son damla olur. Reyyan’ı, Miran’ın elinden tamamen kurtarmak için harekete geçen Azat, Gönül’ü kaçırır. Reyyan’ı geri getirmezlerse Gönül’ü teslim etmeyeceğini söyleyen Azat’ın bu hamlesi, hiç beklenilmeyen bir yerden iki aileyi karşı karşıya getirir.
  Hercai 12.Bölüm
  S01E12 - Hercai 12.Bölüm
  Bütün yaşananları açıklamak ve yeniden güvenini kazanmak için Reyyan’dan yirmi dört saat isteyen Miran, Azize Aslanbey’in müdahalesiyle karşılaşır. Sonunda Reyyan’ın yerini öğrenen ve kızını sağ salim teslim almak isteyen Hazar ise Miran’la bir kere daha karşı karşıya gelir. Azat’ın, Gönül’ü kaçırdığını öğrenen Reyyan, kimsenin zarar görmemesi için doğru olduğunu düşündüğü kararı verir. Diğer yandan Azat’la iş birliği yaptığını düşünen Gönül, beklemediği bir durumla karşılaşınca kontrolünü kaybetmemek adına son hamlesini yapar ama bu durum olayların hiç tahmin etmediği bir noktaya taşınmasına neden olur.

  Hayran tepkileri

  Back to Top