Hesabım
  Leke
  1. Sezon
  Leke

  Sezon bilgisi:

  9 Bölüm
  orijinal kanal: Kanal D
  İlk yayın tarihi: 16 Nisan 2019
  36 Fotoğraf | 9 Video
  Burak Sevinç
  Burak Sevinç
  Melis Sezen
  Melis Sezen
  Selen Uçer
  Selen Uçer
  Mehmet Bozdağan
  Mehmet Bozdağan
  1. sezonun tüm kadrosu
  Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf
  1. Sezonun tüm fotoğrafları
  Leke 8.Bölüm Fragmanı 1:04
  Leke 8.Bölüm Fragmanı
  37 gösterim
  Leke 9.Bölüm Fragmanı 1:04
  Leke 9.Bölüm Fragmanı
  19 gösterim
  Leke 7.Bölüm Fragmanı 1:06
  Leke 7.Bölüm Fragmanı
  18 gösterim
  1. sezonun videoları
  1. sezon bölümleri
  Leke 1.Bölüm
  S01E01 - Leke 1.Bölüm
  Yasemin'in patronu Serpil'in sahibi olduğu organizasyon şirketi, Marine Marine Holding'in lansman gecesini düzenlemektir. Yasemin bu gecede hayatının en zor sınavıyla karşı karşıya gelecektir. Marine Marine Holding'in lansman gecesinde yaşanan olaylar Cem ve Yasemin'i karşı karşıya getirir.
  Leke 2.Bölüm
  S01E02 - Leke 2.Bölüm
  Tekne baskını nedeniyle karakolda olan Arda annesi Belkıs'ı arar ama ulaşamaz. Arda'yı karakola kurtarmaya gelen Cem olur. Cem, Arda'yı kurtarsa da iki kardeşin arasındaki buzlar erimez. Arda'nın ağabeyi Cem'e duyduğu öfkesinin arkasında ne vardır?
  Leke 3.Bölüm
  S01E03 - Leke 3.Bölüm
  Emniyette tekne baskını olayı yüzünden köşeye sıkışan Birkan, yeni operasyon için düğmeye basar. Arda yeniden gözaltına alınır. Yasemin de gözaltına alınacak mıdır?
  Leke 4.Bölüm
  S01E04 - Leke 4.Bölüm
  Cem, Yasemin ve Murat'ı Ekber'e kahvaltıya götürür. Kahvaltı çıkışında Mehmet, Cem ve Yasemin'i bir arada gördüğüne inanamaz. Mehmet öğrendiği bu gerçekle ne yapacak? Murat, çocuk yetiştirme yurdundan, sevgi evine nakil olur. Nevin'den ayrılan Murat, kendisini yapayalnız hisseder. Cem; Murat'a çok üzülen Yasemin' e ameliyat için yardım etmek istediğini söyler. Yasemin bu teklifi kabul edecek mi?
  Leke 5.Bölüm
  S01E05 - Leke 5.Bölüm
  Birkan, Serpil'in odasına ve Yasemin'in masasına dinleme cihazı yerleştirir. Yasemin; Serpil'e, Fischer'la olan toplantının hesabını sorduğunda Birkan her şeyi duyar. Birkan'ın, Serpil'le yüzleşmesi nasıl geçecek?
  Leke 6.Bölüm
  S01E06 - Leke 6.Bölüm
  Arda’nın açılış davetinde büyük karşılaşma gerçekleşir. Arda, Yasemin’e Cem’in yanında tekne gecesinden tanıştıklarını söyler. Bu sırada şirkete mali şube baskın yapar. Arda her şeyi Cem’e anlatacak mı?
  Leke 7.Bölüm
  S01E07 - Leke 7.Bölüm
  Yasemin’in tekne baskınıyla ilgili anlattıklarına şüpheyle yaklaşan Cem, gerçekleri öğrenmek için Serpil’in kapısını çalar. Serpil, Cem’e doğruları anlatacak mı?
  Leke 8.Bölüm
  S01E08 - Leke 8.Bölüm
  Yasemin’den özür dilemek isteyen Cem, ona ulaşamayınca bir mektup yazar. Yasemin, Cem’i affedecek mi? Serpil’le yüzleşen Cem, Mehmet’in büyük bir oyun oynadığına emin olur.
  Leke 9.Bölüm
  S01E09 - Leke 9.Bölüm
  Cem, Yasemin defterini zor olsa da kapatmaya çalışır. Anlatılanlara inanmayan tek kişi ise Ekber’dir. Ekber gerçeklerin peşine düşecek mi?

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top