Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Kardeşlerim
  1. Sezon
  Kardeşlerim

  Özet

  Tüm sorunlara rağmen birbirlerine tutunup ayağa kalkmaya çalışan dört kardeşin hayat mücadelesini konu ediyor.

  Sezon bilgisi:

  12 Bölüm
  orijinal kanal: Atv
  İlk yayın tarihi: 20 Şubat 2021
  99 Fotoğraf | 12 Video
  Celil Nalçakan
  Celil Nalçakan
  Ahu Yağtu
  Ahu Yağtu
  Cüneyt Mete
  Cüneyt Mete
  Fadik Sevin Atasoy
  Fadik Sevin Atasoy
  1. sezonun tüm kadrosu
  Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf
  1. Sezonun tüm fotoğrafları
  Kardeşlerim 11.Bölüm Fragmanı 0:50
  Kardeşlerim 11.Bölüm Fragmanı
  99 gösterim
  Kardeşlerim 10.Bölüm Fragmanı 1:05
  Kardeşlerim 10.Bölüm Fragmanı
  92 gösterim
  Kardeşlerim 9.Bölüm Fragmanı 1:04
  Kardeşlerim 9.Bölüm Fragmanı
  82 gösterim
  1. sezonun videoları
  1. sezon bölümleri
  Kardeşlerim 1.Bölüm
  S01E01 - Kardeşlerim 1.Bölüm
  Kadir, Ömer, Asiye ve Emel… Anneleri Hatice, babaları Veli ile mutlu ve huzurlu bir hayat süren, cepleri boş ama kalpleri sevgi dolu dört güzel kardeş… Ta ki hayatlarını karartan, onları kimsesiz, boynu bükük bırakan o kara güne kadar…
  Kardeşlerim 2.Bölüm
  S01E02 - Kardeşlerim 2.Bölüm
  Kadir, Ömer, Asiye ve Emel başlarını sokacak bir yer bulmuşlardır. Yengeleri Şengül, çocuklardan kurtulmanın yollarını ararken, onların dramından faydalanma fırsatını da kaçırmaz. Akif Atakul, sebep olduklarını örtbas etmek için elinden geleni yapar. Yoluna çıkan her engeli kaldırmakta ustalaşan Akif'in yolu, bu kez beklenmedik bir şekilde büyük bir çıkmaza girer.
  Kardeşlerim 3.Bölüm
  S01E03 - Kardeşlerim 3.Bölüm
  Akif, Kadir'e çocukların hayatlarını değiştirecek bir teklifte bulunur. Çocuklar geçinebilmek için hayat mücadelesi verirken aynı zamanda da yeni okullarında beklenmedik olaylarla karşılaşırlar. Ömer ve Oğulcan'ın Doruk'la kavgası onları başka bir belaya sürüklerken Kadir olaylara kayıtsız kalamaz.
  Kardeşlerim 4.Bölüm
  S01E04 - Kardeşlerim 4.Bölüm
  Nebahat doğum günü partisinde yaşananlardan sonra çocukları zora sokacak bir karar alırken, Şengül olayların üstünü örtmek için eline geçen kozla Nebahat 'in karşına dikilir. Ömer ve Oğulcan'ın başındaki bela, Kadir'in de başını derde sokar. Harika, intikam almak için Aybike'yi oyuna getirirken, kendisinin yaşayacağı şokla altüst olur. Kadir, tam beladan kurtulduklarını düşünürken, kardeşler beklenmedik bir olayla sarsılırlar.
  Kardeşlerim 5.Bölüm
  S01E05 - Kardeşlerim 5.Bölüm
  Akif ve Suzan'ı öpüşürken yakalayan Harika'nın tepkisi Suzan'ı köşeye sıkıştırırken, Akif yine her şeyin üstünü örtme çabasındadır. Suzan yaşadığı açmazdan ve öğrendiği bir durumdan dolayı bunalır. Aldığı karar, Akif'le Nebahat'ı şok eder. Şengül'ün kurnazlıklarının hedefi ise bu sefer Nebahat'tır.
  Kardeşlerim 6.Bölüm
  S01E06 - Kardeşlerim 6.Bölüm
  Kardeşlerin yaşadığı yaşam mücadelesi karşısında Şengül'ün merhametsizliği Orhan'ı iyice çileden çıkarır. Suzan'dan hiç beklemediği bir şey öğrenen Akif, büyük panik yaşar ve durumu idare etmekte zorlanır.
  Kardeşlerim 7.Bölüm
  S01E07 - Kardeşlerim 7.Bölüm
  Nebahat şantajıyla Akif'i alt edeceğini düşünürken, Akif Nebahat'ı ters köşe yapma planları içindedir. Kadir'in Süsen'le olan arkadaşlığı, Melisa'ya hayal kırıklığı yaşatırken; Berk, bunu fırsata çevirmeye çalışır.
  Kardeşlerim 8.Bölüm
  S01E08 - Kardeşlerim 8.Bölüm
  Kenan'ın ölümü tüm dengeleri değiştirirken Suzan, Akif, Nebahat cephesinde sular durulmaz. Çocuklar yaşadığı felaketten sonra yaşamlarını düzene sokmak için var gücüyle çalışırken, Orhan'ın sunduğu teklif Kadir'le Ömer'i umutlandırır.
  Kardeşlerim 9.Bölüm
  S01E09 - Kardeşlerim 9.Bölüm
  Hastaneye kaldırılan Orhan'ın durumu kritiktir. Kocasını kaybetme korkusuyla deliye dönen Şengül, olanların suçunu çocuklara atar ve onları evden kovar. Berk, gözaltına alınır. Çocuklar amcalarına bir şey olacak korkusu yaşarken bir de sokakta kalınca, çaresiz İstanbul'u terk etmeye karar verirler.
  Kardeşlerim 10.Bölüm
  S01E10 - Kardeşlerim 10.Bölüm
  Ömer, Akif'in para teklifini kabul edince Kadir'le arasında ipler gerilir. Evi terk eden Ömer nereye gideceğini bilmez haldeyken sürpriz bir davet alır. Doruk kendisine güvenmeyen Asiye'nin kalbini kazanmak için elinden geleni yapar.
  Kardeşlerim 11.Bölüm
  S01E11 - Kardeşlerim 11.Bölüm
  Kadir, Ömer'i hapisten kurtarmak için zor bir karar vermek zorunda kalır. Harika, Asiye'yi okuldan attırmak için sinsi bir plan yapar. Doruk'un ise bu olaya tavrı herkesi şaşkına çevirir.
  Kardeşlerim 12.Bölüm
  S01E12 - Kardeşlerim 12.Bölüm
  Suzan öğrendiği gerçekle yüzleşirken; Ömer her şeyden habersizdir. Ömer'le Ayşe'nin arkadaşlığını hazmedemeyen Tolga, Berk'le birlikte Ömer'i zor duruma sokacak planını uygular.

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top