Hesabım
  Gecenin Ucunda
  1. Sezon
  Gecenin Ucunda

  Özet

  İş hayatında mutlu olamayıp başkalarını iyileştirmenin peşine düşen Macide, kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girecektir...

  Sezon bilgisi:

  18 Bölüm
  orijinal kanal: STAR
  İlk yayın tarihi: 5 Ekim 2022
  158 Fotoğraf | 18 Video
  Kadir Doğulu
  Kadir Doğulu
  Neslihan Atagül
  Neslihan Atagül
  Zuhal Olcay
  Zuhal Olcay
  Tuğba Ünsal
  Tuğba Ünsal
  1. sezonun tüm kadrosu
  1. sezonun videoları
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  1. Sezonun tüm fotoğrafları
  1. sezon bölümleri
  Gecenin Ucunda 1.Bölüm
  S01E01 - Gecenin Ucunda 1.Bölüm
  İş hayatında mutlu olamayıp başkalarını iyileştirmenin peşine düşen Macide, kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girecektir.
  Gecenin Ucunda 2.Bölüm
  S01E02 - Gecenin Ucunda 2.Bölüm
  Kazım’ın Macide konusundaki kararı Işık Ailesi’ne bomba gibi düşer. Herkes Ahmet’in ne yapacağını merak ederken Ahmet gizli planını uygulamaya başlar. Bir yandan Macide’ye kendini affettirmeye çalışırken diğer yandan Kazım’ı düşüreceği tuzağı hazırlamaktadır.
  Gecenin Ucunda 3.Bölüm
  S01E03 - Gecenin Ucunda 3.Bölüm
  Macide konusunu psikiyatr ile konuşan Kazım ise içinde olup bitenlere anlam vermeye çalışırken yeni bir karar alır ve kalbinin sesini dinlemeye başlar. Tüm bunlar olurken Kazım ve Ahmet’in annesi Berrin, Macide konusunda Ahmet’e söz verir.
  Gecenin Ucunda 4.Bölüm
  S01E04 - Gecenin Ucunda 4.Bölüm
  Macide’yle evlenmeyi kafasına koyan Ahmet, Kazım araya girdiği takdirde onunla da bir daha görüşmeyeceğini söyler. Tüm bu çekişmeden habersiz Macide, kendini Nermin’in kıskançlık oklarının hedefinde bulur.
  Gecenin Ucunda 5.Bölüm
  S01E05 - Gecenin Ucunda 5.Bölüm
  Macide, Işık Ailesi’nden uzak durmakta kararlıdır fakat Handan’ın yardıma ihtiyacı olduğunu öğrenince Kazım’la baş başa bir yolculuğa çıkar. Maceralı yolculuğun sonunda Kazım’ın kendisi hakkındaki gerçek hislerini öğrenen Macide şok olur.
  Gecenin Ucunda 6.Bölüm
  S01E06 - Gecenin Ucunda 6.Bölüm
  Kazım’ın ilanı aşk mektubunu okuyan Macide, kendi duygularından emin olmaya çalışır. Bu süreçte Kazım’dan uzak durmaya gayret eder fakat Berrin’in hastalığı Kazım ve Macide’yi yine bir sırrın etrafında buluşturur. Kazım, Berrin’i ölümcül hastalıktan kurtarmakta kararlıdır. Berrin’in iyileşmek için Kazım’dan asıl istediği ise Ahmet ve Macide’yi bir an önce evlendirmektir.
  Gecenin Ucunda 7.Bölüm
  S01E07 - Gecenin Ucunda 7.Bölüm
  Kazım tüm ailenin huzurunda Macide’yi Ahmet’e istedikten sonra Macide, Kazım’la yüzleşir ve arasına mesafe koyar. Macide, Ahmet’e artık görüşmek istemediğini söyler. Ahmet son çare olarak Kazım’dan yardım ister.
  Gecenin Ucunda 8.Bölüm
  S01E08 - Gecenin Ucunda 8.Bölüm
  Macide, Kazım’ın kendisini öpmesiyle büyük bir şok yaşar. Kazım her şeye rağmen aşka bir şans vermeye kararlıdır. Kazım’dan uzak durmak için elinden geleni yapan Macide, Berrin’in hastalığı ağırlaşınca yine yardıma koşar.
  Gecenin Ucunda 9.Bölüm
  S01E09 - Gecenin Ucunda 9.Bölüm
  Macide’nin geceyi Ahmet’le birlikte geçirdiği şüphesi Kazım’da büyük hayal kırıklığı yaratır. Macide bu yanlış anlaşılmayı düzeltmeye uğraşsa da Kazım hemen ikna olmaz. İkili arasında buzları eriten, Kazım’ın sokaklardan kurtardığı Miraç olur.
  Gecenin Ucunda 10.Bölüm
  S01E10 - Gecenin Ucunda 10.Bölüm
  Kazım’ın boşanma kararı Macide’nin aklını ve kalbini karıştırır. Kazım Macide’ye kendini anlatmaya çalışsa da, Macide sorumluluk almak istemez. Ama Macide kalbindeki sorumluluktan kaçamaz ve Kazım’a olan aşkını hem kendine hem de Kazım’a itiraf eder.
  Gecenin Ucunda 11.Bölüm
  S01E11 - Gecenin Ucunda 11.Bölüm
  Gecenin Ucunda 12.Bölüm
  S01E12 - Gecenin Ucunda 12.Bölüm
  Kazım, çevrilen bu oyunlardan habersiz Macide'yi düştüğü belanın içinden kurtarmaya çalışmakta, bir çıkış yolu aramaktadır. Sonunda kendini feda etmekten başka çare bulamayan Kazım, aşkı için siper olmaya hazırlanırken Nermin'in hiç beklenmedik hatası bütün dengeleri değiştirecek, taşları yerinden oynatacaktır.
  Gecenin Ucunda 13.Bölüm
  S01E13 - Gecenin Ucunda 13.Bölüm
  Bir mucize sonucu hayatı kurtulan Macide, her şeyi göze alıp büyük bir öfkeyle Berrin’in karşısına dikilir. Annesinin yaptığı korkunç işleri öğrenen Kazım beyninden vurulmuşa döner. Başlarına gelen bu felaket Macide’yle Kazım’ın aşkında bir dönüm noktası olur ve kendilerini bile şaşırtacak bir hamleyle evlenmeye karar verirler.
  Gecenin Ucunda 14.Bölüm
  S01E14 - Gecenin Ucunda 14.Bölüm
  Nermin’in hamileliğinden çok kötü bir şekilde haberdar olan Macide, Kazım’a karşı çok öfkelidir. Kazım ise Macide’nin öfkesini dindirmek için çabalamaktadır. Macide pek ikna olacak gibi görünmese de yalı içindeki savaşını devam ettirecek, Nermin ve Berrin’e karşı tutumuna tam gaz devam edecektir.
  Gecenin Ucunda 15.Bölüm
  S01E15 - Gecenin Ucunda 15.Bölüm
  Berrin’in kurduğu kumpas yüzünden demir parmaklıklar ardına giren Kazım, büyük bir hukuk mücadelesine girişir. Ancak Kazım’ın savaşı tek cephede değildir. Macide hakkında öğrendiği şok edici gerçek, artık kendi aşkına karşı da mücadele etmesine neden olur.
  Gecenin Ucunda 16.Bölüm
  S01E16 - Gecenin Ucunda 16.Bölüm
  Macide’nin kendisiyle Berrin’den intikam almak için evlendiğini düşünen Kazım, Macide’yle arasına aşılmaz mesafeler koymuştur. Ancak bu mesafeyi ve cezalandırılmayı hak etmediğini düşünen Macide, Kazım’la eski hallerine dönmek için elinden gelen her şeyi yapmaya kararlıdır. Tekrar siyasete girmeyi düşünen Kazım ise her ne kadar Macide’ye kırgın olsa da onunla birlikte hareket etmek zorunda kalır.
  Gecenin Ucunda 17.Bölüm
  S01E17 - Gecenin Ucunda 17.Bölüm
  Macide, Kazım’ın baskılarına daha fazla dayanamamış ve sonunda boşanmaya karar vermiştir. Ancak Macide’nin bu resti Kazım’ı hem çok üzmüş hem de çok zor bir duruma düşürmüştür. Ahmet’in yanında Serra’yla ortaya çıkışı da her şeyin üstüne tuz biber olmuş, Kazım’ın hayatı iyice arapsaçına dönmüştür. Çözülmeyi bekleyen bunca sorunun arasında Kazım, Macide’yi kararından döndürmeyi başarsa da artık karşısında bambaşka bir Macide görecektir.

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top