Hesabım
  Kızılcık Şerbeti
  1. Sezon
  Kızılcık Şerbeti

  Sezon bilgisi:

  21 Bölüm
  orijinal kanal: Show Tv
  İlk yayın tarihi: 28 Ekim 2022
  188 Fotoğraf | 22 Video
  Barış Kılıç
  Barış Kılıç
  Evrim Alasya
  Evrim Alasya
  Settar Tanrıöğen
  Settar Tanrıöğen
  Sıla Türkoğlu
  Sıla Türkoğlu
  1. sezonun tüm kadrosu
  1. sezonun videoları
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  1. Sezonun tüm fotoğrafları
  1. sezon bölümleri
  Kızılcık Şerbeti 1.Bölüm
  S01E01 - Kızılcık Şerbeti 1.Bölüm
  Büyük kızının üniversiteye başladığı ilk yıl erkek arkadaşı olmasını normal karşılar. Ancak kızı Doğa önce hamile olduğunu söyleyerek, sonra da kaçıp evlenerek Kıvılcım’ı büyük hayal kırıklığına uğratır. Kızının bu yaşta evlenmesi hele bir de çocuk doğuracak olması Kıvılcım açısından büyük hatadır. Bunu kızına da anlatır ancak Doğa gençliğinin verdiği cesaretle annesine karşı koyar. Çaresiz bir durumda kalan Kıvılcım ne yapacağını düşünürken asıl büyük şoktan habersizdir.
  Kızılcık Şerbeti 2.Bölüm
  S01E02 - Kızılcık Şerbeti 2.Bölüm
  Doğa yeni hayatına alışma sürecinde zorlanmaktadır. Doğa’nın yaşadığı sağlık sorunu iki aileye bir araya getirecek, Pembe bunu fırsat bilerek ailelerin yakınlaşması için ortam yaratmaya çalışacaktır. Ancak bir araya gelinen ortamlarda yaşam ve düşünce farklılıkları iyice gün yüzüne çıkacaktır.
  Kızılcık Şerbeti 3.Bölüm
  S01E03 - Kızılcık Şerbeti 3.Bölüm
  Teyzesi Alev’in düzenlediği bekarlığa veda partisine katılan Doğa, partinin biraz abartılı olması nedeniyle başta Fatih olmak üzere tüm ailenin hışmına uğrar. Düğün öncesi tatsızlığı uzatmak istemeyen Pembe ortalığı az da olsa sakinleştirir. Düğünde farklı aile kültürlerinden gelen bir takım zorluklar yaşanacak, ancak en büyük sürprizi Doğa’nın babası ve yeni nişanlısı yapacaktır.
  Kızılcık Şerbeti 4.Bölüm
  S01E04 - Kızılcık Şerbeti 4.Bölüm
  Çeyiz konusunda iki annenin yaklaşımı Doğa’nın üzülmesine yol açar. Nilay ve Doğa arasındaki gerginlik çok açık bir şekilde ortaya çıkacak, iki elti kozlarını paylaşacaktır.
  Kızılcık Şerbeti 5.Bölüm
  S01E05 - Kızılcık Şerbeti 5.Bölüm
  Yolda bulduğu bir köpek yavrusunu eve getiren Doğa, bu hareketinin ne gibi sonuçlar doğuracağını hiç hesap etmez. Bu arada Doğa’nın babası Kayhan boş durmayacak, zengin dünürlerinden nasıl nemalacağının hesaplarını yapacaktır. Ömer’in oğlu ile kendi kızı arasındaki soruna bir çözüm bulmak için harekete geçen Kıvılcım, her konuda olduğu gibi burada da en büyük desteği Ömer’den görecektir.
  Kızılcık Şerbeti 6.Bölüm
  S01E06 - Kızılcık Şerbeti 6.Bölüm
  Hakkında dava açılmış olduğunu öğrenen Kıvılcım avukatı aracılığıyla karşı dava açmaya hazırlanacak, ancak olaya sürpriz bir şekilde dahil olan Ömer konuyu her iki tarafı da mağdur etmeden çözüm bulmaya çalışacaktır.
  Kızılcık Şerbeti 7.Bölüm
  S01E07 - Kızılcık Şerbeti 7.Bölüm
  Doğa’nın babası Kayhan, Ünallar’a satmayı hedeflediği otel konusunda hüsrana uğrasa da pes etmeyecek, bu sefer damadı Fatih üzerinden yeni ataklara kalkışacaktır. Nursema ve Umut arkadaşlığı Nursema’nın tüm çekingenliğine rağmen filiz vermeye başlayacaktır.
  Kızılcık Şerbeti 8.Bölüm
  S01E08 - Kızılcık Şerbeti 8.Bölüm
  Doğa’nın babası Kayhan, damadıyla iş yapma yolunda hızla yürümektedir.Kıvılcım’a dava açmanın kıyısından dönen Kübra, Kıvılcım ile bambaşka bir ortamda bir araya gelmek durumunda kalacak, anneliğin her türlü ön yargının üzerinde olduğunu her iki kadın da bir kez daha anlayacaktır.
  Kızılcık Şerbeti 9.Bölüm
  S01E09 - Kızılcık Şerbeti 9.Bölüm
  Fatih’in kimseye danışmadan bir otel alması Abdullah’ı çok sinirlendirir ancak artık olan olmuştur. Parkta verdiği özel konserden sonra Umut’un, Nursema’ya bir sürprizi daha olacaktır. Nursema’yı çok mutlu eden bu haber onun hat çalışmalarıyla bir sergiye katılabilecek olmasıdır. Fatih’in babasıyla ortak bir otel aldığı haberi Doğa’yı hiç mutlu etmez. Aynen bu haberi paylaştığı Kıvılcım’ı da çok germiştir.
  Kızılcık Şerbeti 10.Bölüm
  S01E10 - Kızılcık Şerbeti 10.Bölüm
  Nursema’nın sergiye katılacak olması Pembe’yi çok rahatsız etmektedir. Onun bu başına buyruk davranışlarına bir son vermek gerektiğini düşünen Pembe bu güne kadar çok ısrarcı olmadığı evlilik konusunu ağzından düşürmemeye başlar.
  Kızılcık Şerbeti 11.Bölüm
  S01E11 - Kızılcık Şerbeti 11.Bölüm
  Tekneyi almayı kafasına koyan Nilay, kocası Mustafa’yı ikna ederek tefeciden para aldırır. Mustafa babasına tekneyi sattığını söylerken hayatında ilk kez ona yalan söylemenin ağırlığı altında eziliyordur.
  Kızılcık Şerbeti 12.Bölüm
  S01E12 - Kızılcık Şerbeti 12.Bölüm
  Pembe’nin yoldaki torunları için kuracağı Zekeriya Sofrası iki aileyi bir araya getirecek, bu tür olaylardan hiç anlamayan Alev yine pervasız hareketleriyle ortamı gerecektir.
  Kızılcık Şerbeti 13.Bölüm
  S01E13 - Kızılcık Şerbeti 13.Bölüm
  Pembe ve Abdullah bu terk edişi önceleri geçici olarak düşünüp çok dert etmeseler de zaman geçip bir barışma olmayınca duruma el atmak gereği duyarlar. Ancak onların çabaları da pek etkili olmayacaktır. Doğa üzgün ama kararlıdır. Alev’in kaza geçiren çocuğun kardeşlerini sünnet ettirmesi olayına dahil olan Abdullah yine farkını ortaya koyacak, yaklaşımı Alev’i her zamanki gibi etkileyecektir.
  Kızılcık Şerbeti 14.Bölüm
  S01E14 - Kızılcık Şerbeti 14.Bölüm
  Nilay ve Mustafa’nın, Kıvılcım’ların evinde kalacağı haberi Ünal ailesinde büyük üzüntü ve şaşkınlık yaratır. Pembe’nin bu işi çözmek için yaptığı girişimler olumlu sonuç vermeyince Abdullah devreye girecektir.
  Kızılcık Şerbeti 15.Bölüm
  S01E15 - Kızılcık Şerbeti 15.Bölüm
  Fatih’in Doğa’yı eve döndürme çabaları tüm hızıyla devam etmektedir. Bu konuda Kıvılcım ile de konuşacak, ancak Kıvılcım olaya dahil olmayacağını açıkça belirtecektir.
  Kızılcık Şerbeti 16.Bölüm
  S01E16 - Kızılcık Şerbeti 16.Bölüm
  Ömer ve Kıvılcım bombayı patlattıktan sonra el ele evden çıkarlar. Herkes büyük bir şaşkınlık içindedir. Onları anlayan tek kişi ise Alev olacaktır. Nilay’ın derdi ise araştırıp bulduğu Nursema ve Umut birlikteliğinin evde yaratacağı fırtınadır. Pembe ise bu konuyu geciktirmeden halletmesi gerektiğine inanarak Abdullah’la paylaşır. Abdullah işi hemen ve kesin bir şekilde çözmek üzere harekete geçecektir.
  Kızılcık Şerbeti 17.Bölüm
  S01E17 - Kızılcık Şerbeti 17.Bölüm
  Fatih’in, Nursema’ya gönülsüz kıyılan nikahı normalleştirmesi Doğa ve Fatih cephesinde yeni bir gerilim yaratmıştır. Evde bu konuda ses yükselten ve Nursema’nın yanında duran tek kişi Doğa’dır. Doğa bununla da yetinmeyip imam nikahının iptal edilmesi için harekete geçecektir. Kıvılcım ve Ömer’in birlikte olduğunu öğrenen Kayhan’ın gösterdiği tepki Ömer tarafından hemen bertaraf edilir.
  Kızılcık Şerbeti 18.Bölüm
  S01E18 - Kızılcık Şerbeti 18.Bölüm
  Çocuk odasının duvar kağıtları yüzünden yaşanılan tartışma konusunda kendini affettirmek isteyen Pembe’nin bu konudaki girişimi yine bir sonuç vermeyecektir. Nilay işsiz abisine iş bulmak için çabalayacak, sonuçta İhsan, Abdullah’ın şoförü olacaktır. Ömer’in evlilik konusunu yavaştan alıyor hissine kapılan Kıvılcım, Ömer’in yapacağı hoş bir sürpriz ile çok mutlu olacaktır.
  Kızılcık Şerbeti 19.Bölüm
  S01E19 - Kızılcık Şerbeti 19.Bölüm
  Nursema’nın evlenmesinden dolayı dağılan Umut’u teselli etme görevini her zamanki gibi Alev üstlense de onun da kendi aşk hayatı çok yolunda gitmemektedir. Ömer ve Kıvılcım birlikteliklerini doyasıya yaşamaktadırlar. Doğa ile arasının düzelmesi de Kıvılcım için ayrı bir mutluluk kaynağıdır.
  Kızılcık Şerbeti 20.Bölüm
  S01E20 - Kızılcık Şerbeti 20.Bölüm
  Sönmez hanım konuyu önce Kıvılcım’a açar ama içi yine rahat etmez ve Abdullah’a giderek duyduğu rahatsızlığı anlatarak onu uyarır. Nursema, Alev’in evinde saklanmaya devam ederken, İbrahim’in ailesi Pembelere hala balayındalar diyerek zaman kazanmaya çalışıyorlardır. Nilay tesadüfen yolda İbrahim’i görür ancak kimseyi buna inandıramaz.
  Kızılcık Şerbeti 21.Bölüm
  S01E21 - Kızılcık Şerbeti 21.Bölüm

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top