Hesabım
  Ego
  1. Sezon
  Ego

  Sezon bilgisi:

  10 Bölüm
  orijinal kanal: Fox TV
  İlk yayın tarihi: 5 Şubat 2023
  35 Fotoğraf | 6 Video
  Alperen Duymaz
  Alperen Duymaz
  Melisa Aslı Pamuk
  Melisa Aslı Pamuk
  Ahmet Kayakesen
  Ahmet Kayakesen
  Rüya Helin Demirbulut
  Rüya Helin Demirbulut
  1. sezonun tüm kadrosu
  Ego 6.Bölüm Fragmanı 0:45
  Ego 5.Bölüm Fragmanı 0:45
  243 gösterim
  Ego 4.Bölüm Fragmanı 0:59
  107 gösterim
  1. sezonun videoları
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  1. Sezonun tüm fotoğrafları
  1. sezon bölümleri
  Ego 1.Bölüm
  S01E01 - Ego 1.Bölüm
  Sibel hayattaki tek önceliği işi olan bir kadın… Erhan Sibel’in şirketinde çalışan, çok sevdiği Elif’le evlilik hazırlığı yapan bir adam… Sibel rahmindeki kistler yüzünden ameliyat olması gerektiğini ve bu ameliyat sonrasında anne olamayacağını öğrendiği sırada, Erhan borsada her şeyini kaybeder.
  Ego 2.Bölüm
  S01E02 - Ego 2.Bölüm
  Sibel’in teklifinin şokuyla alt üst olan Erhan için karar zamanıdır. Bir yanda bütün dünyası olan Elif… Diğer yanda düştüğü çukurdan çıkmasını sağlayacak olan Sibel’in teklifi… Erhan istemese de Sibel’in teklifini kabul etmek zorunda kalır.
  Ego 3.Bölüm
  S01E03 - Ego 3.Bölüm
  Sibel ve Erhan, sır gibi sakladıkları gizemli üç güne ait fotoğrafların basına sızmasıyla iyice köşeye sıkışmışlardır. Fotoğrafları çeken kişi o evde yaşananlara da tanık olmuş mudur? Bu soru Sibel ve Erhan’ın hayatlarının merkezine oturur ve cevabını almak için fotoğrafları basına sızdıran kişiyi bulmaktan başka çareleri yoktur.
  Ego 4.Bölüm
  S01E04 - Ego 4.Bölüm
  Ego 5.Bölüm
  S01E05 - Ego 5.Bölüm
  Erhan, üst üste aldığı darbelerin etkisiyle her şeyden ve herkesten kopma noktasına gelmiştir. Fakat Sibel’den kurtulmak o kadar kolay olmayacaktır. Sibel’in, Jazabel’i geri almak için yeni bir planı vardır. Bunun için Erhan’a ikinci bir teklif yapar. Elif’le arası iyice açılan Erhan, Sibel’in teklifini kabul eder. Diğer tarafta Elif, beklemediği bir sürprizle karşı karşıyadır. Hayatı iyice karmakarışık olan Elif’e yardım eli uzatan kişi Tuncay olacaktır.
  Ego 6.Bölüm
  S01E06 - Ego 6.Bölüm
  Elif’in Tuncay’dan çocuk beklediğini öğrenen Erhan yıkılmıştır. Elif’e olan hırsıyla Sibel’e gider. Erhan’ın niyetini anlayan Sibel ona hiç beklemediği bir cevap verir. Erhan, öfke ve hayal kırıklığıyla çıktığı anlaşmalı evlilik yolunda, gerçek duygularıyla yüzleşir. Sibel, Erhan’la Elif’in arasının iyice açılmasından memnundur. Elif’i düğününe davet ederken, başına geleceklerden habersizdir.

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top