Hesabım
  Başım Belada
  1. Sezon
  Puanım :
  Başım Belada

  Özet

  Emniyetteki görevinden 'öfke kontrolü' sebebiyle uzaklaştırılan eski bir polis ile mahalleye intikam amacıyla yeni taşınan ve sırlarla dolu geçmişi olan bir ailenin hikayesini anlatacak.

  Sezon bilgisi:

  5 Bölüm
  orijinal kanal: Atv
  İlk yayın tarihi: 5 Mart 2023
  34 Fotoğraf | 4 Video
  Keremcem Dürük
  Keremcem Dürük
  Kaan Taşaner
  Kaan Taşaner
  Umut Oğuz
  Umut Oğuz
  Sinan Çalışkanoğlu
  Sinan Çalışkanoğlu
  1. sezonun tüm kadrosu
  Başım Belada 4.Bölüm Fragmanı 1:00
  Başım Belada 4.Bölüm Fragmanı
  13 gösterim
  Başım Belada 2.Bölüm Fragmanı 1:07
  Başım Belada 2.Bölüm Fragmanı
  4 gösterim
  Başım Belada 1.Bölüm Fragmanı 1:17
  Başım Belada 1.Bölüm Fragmanı
  1 gösterim
  1. sezonun videoları
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  • Fotograf
  1. Sezonun tüm fotoğrafları
  1. sezon bölümleri
  Başım Belada 1.Bölüm
  S01E01 - Başım Belada 1.Bölüm
  Azam, bir yandan Pele ile birlikte insanların sorunlarını çözerek hayatını idame ettirmeye çalışırken diğer yandan da annesi Şerife'nin evlilik baskısı altındadır. Pele, Şerife'nin bu baskılarını kırmak için mahalleye yeni taşınan Leyla'nın Azam'la birlikte fotoğrafını çekip Şerife'ye yollar.
  Başım Belada 2.Bölüm
  S01E02 - Başım Belada 2.Bölüm
  Çağdaş, Azam'ın soygunu gerçekleştirenlerden biri olduğunu düşünür ve parasını geri alabilmek için Azam'ı sorgular. Bu sorgulama sonucunda Çağdaş ve Azam arasında beklenmedik bir durum ortaya çıkar.
  Başım Belada 3.Bölüm
  S01E03 - Başım Belada 3.Bölüm
  Çağdaş’ın evine gitmek zorunda kalan Leyla’nın tavırları, Çağdaş’ı yoğun duygularını dile getirmeye iter. Leyla, Azam’ın Badi’den tüm gerçekleri öğrenebileceğinin farkında olduğu için endişelidir. Leyla ve ailesi yeteneklerini kullanarak Badi’nin yerini bulmak ve onu Azam’la konuşmasını engellemek ister. Badi’yi ararlarken hiç beklemedikleri bir gerçekle karşılaşırlar. Pele’nin emrivakisi ile Çağdaş’ın soyguncuları bulma teklifini kabul etmek zorunda kalan Azam, Çağdaş ile yüzleştiğinde öğrendiği bilgilerle Leyla’yı ele verecek midir?
  Başım Belada 4.Bölüm
  S01E04 - Başım Belada 4.Bölüm
  Leyla, Safa’yı görmenin şaşkınlığını yaşarken Narin durumu sezer ve kriz geçirir. Aile bu durumla baş etmeye çalışırken Azam, Leyla’nın peşindedir. Leyla, Azam’ı kandırmaya çalışırken Hikmet yeni bir karar almıştır. Öte yandan Berna ve Buğra’nın gece kulübüne gitmesi ortalığı iyice karıştırır. Azam, Berna’nın kaybettiği kolyenin peşine düşer. Bu kolye Azam’ı yeniden Leyla’ya götürecektir. Azam, Leyla’nın soygunculardan biri olduğunu anlayabilecek midir?
  Başım Belada 5.Bölüm Final
  S01E05 - Başım Belada 5.Bölüm Final
  Azam'ın kendilerini yakalayacağını düşünen Leyla, Badi'yle ilgili gelen haberi çok iyi değerlendirir ve Azam'ın şüphelerini biraz olsun dağıtmayı başarır. Leyla, Azam'ın kendilerini her an yakalayacağını düşünür

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top