Hesabım
  Kader Bağları
  1. Sezon
  Kader Bağları

  Özet

  Yolları bir üzüm bağında kesişen iki gencin tutkulu, deli dolu sevdalarının öyküsünü; iki ayrı dünyanın insanı Sevda ve Kerem’in aşk ve mücadele sınavını konu alıyor.

  Sezon bilgisi:

  10 Bölüm
  orijinal kanal: NOW
  İlk yayın tarihi: 30 Eylül 2023
  41 Fotoğraf | 5 Video
  Ayça Ayşin Turan
  Ayça Ayşin Turan
  Serkan Çayoğlu
  Serkan Çayoğlu
  Arzu Gamze Kılınç
  Arzu Gamze Kılınç
  Alptekin Serdengeçti
  Alptekin Serdengeçti
  Kader Bağları 5.Bölüm Fragmanı 0:43
  Kader Bağları 5.Bölüm Fragmanı
  18 gösterim
  Kader Bağları 4.Bölüm Fragmanı 0:44
  Kader Bağları 4.Bölüm Fragmanı
  163 gösterim
  Kader Bağları 3.Bölüm Fragmanı 0:59
  Kader Bağları 3.Bölüm Fragmanı
  82 gösterim
  • Fotoğraf Kader Bağları
  • Fotoğraf Kader Bağları
  • Fotoğraf Kader Bağları
  • Fotoğraf Kader Bağları
  • Fotoğraf Kader Bağları
  • Fotoğraf Kader Bağları
  • Fotoğraf Kader Bağları
  • Fotoğraf Kader Bağları
  • Fotoğraf Kader Bağları
  1. sezon bölümleri
  Kader Bağları 1.Bölüm
  S01E01 - Kader Bağları 1.Bölüm
  Karadağ’da tanışan Sevda ve Kerem, hayatlarını değiştiren mucizevi bir gün geçirir ve bir sene sonra buluşmak üzere ayrılırlar. Kerem, Osmanlı’ya şehzade yetiştiren bir aileye mensup varlıklı bir gençtir. Sevda ise balıkçılık yapan bir annenin hayatı dolu dolu yaşayan genç kızıdır. Kerem’in halası, babası ve kız kardeşleriyle örülü dünyasında onun üzerine kurulan büyük hayaller vardır. Sevda ise annesi ve küçük kardeşinden oluşan mütevazi küçük dünyasında hayati sorunlarla boğuşmaktadır.
  Kader Bağları 2.Bölüm
  S01E02 - Kader Bağları 2.Bölüm
  Nişanlanmak üzereyken Sevda’yla karşılaşan Kerem zorlu bir eşiktedir. Sevda’nın beklenmedik talebi Kerem’i zor durumda bırakırken, Nüzhet ve Rana’yı karşısına almak hiç kolay olmaz. Memo yüzünden kovulmak istenen Perihan kocasıyla ilgili korkunç haberi aldığında tehlike çanları çalmaya başlar.
  Kader Bağları 3.Bölüm
  S01E03 - Kader Bağları 3.Bölüm
  Kerem’i kaybetmenin eşiğinde olan Rana, Nüzhet’e karşı ilk defa dişlerini gösterirken, Hayatını alt üst edecek sırların ortaya çıkma korkusu Nüzhet’e büyük bir hata yaptırır. Bu hata Nüzhet’i ve Sipahioğulları ailesini dönüşü olmayan bir yola sürükler.
  Kader Bağları 4.Bölüm
  S01E04 - Kader Bağları 4.Bölüm
  Vedat’ın beklenmedik ölümüyle sarsılan Kerem, zor günlerden geçerken babasının acısını Sevda’ya tutunarak atlatmaya çalışır. Nüzhet, Kerem’i kaybetme pahasına da olsa Sevda’nın malikaneden gitmesi için elinden geleni yapar. Ancak Perihan’ın beklenmedik hamlesi Nüzhet’i zor durumda bırakır.
  Kader Bağları 5.Bölüm Final
  S01E05 - Kader Bağları 5.Bölüm Final
  Sevda ve Kerem'in büyük bir tutkuyla birbirlerine sarılarak evlilik yolunda ilerleyen aşkları, Perihan'ın onayını alır, ancak Nüzhet asla bu evliliği kabul etmeyeceğini net bir şekilde açıklar. Sevda ve Kerem'in aşklarına tahammül edemeyen Rana da tüm ilişkileri baltalar ve Nüzhet'e karşı bir savaş başlatır. Geçmişteki utançları sırlarıyla birlikte gömmeye çalışan ve köşeye sıkışan Nüzhet, Vedat'ın beklenmedik mesajıyla dünyası alt üst olur ve Kerem'le karşı karşıya gelir. Ana oğul arasında büyük bir hesaplaşma yaşanır. Bu yüzleşme, Sipahioğulları malikanesinde tüm dengelerin değişmesine yol açar ve Sevda ile Kerem'in kaderi de bu olayla birlikte belirlenir.

  Hayran tepkileri

  Back to Top