Hesabım
  The Closer
  6. Sezon
  Puanım :
  The Closer

  Sezon bilgisi:

  15 Bölüm
  orijinal kanal: TNT
  İlk yayın tarihi: 12 Temmuz 2010
  Kyra Sedgwick
  Kyra Sedgwick
  Rolü : Brenda Leigh Johnson
  J.K. Simmons
  J.K. Simmons
  Rolü : Will Pope
  Corey Reynolds
  Corey Reynolds
  Rolü : David Gabriel
  Jon Tenney
  Jon Tenney
  Rolü : Fritz Howard
  6. sezon bölümleri
  The Big Bang
  S06E01 - The Big Bang
  Balkonundan takım yıldızlarının fotoğraflarını çekmeyi seven bir adam öldürülür. Araştırma sırasında Brenda ve ekibi adamın ilişki yaşadığı bir kadın olabileceğini düşünür. Brenda beklenmeyen bir sorun ile karşı karşıyadır.
  Help Wanted
  S06E02 - Help Wanted
  Brenda ve ekibi ortadan kaybolan bir dadının peşine düşerken Raydor, Brenda’nın Şef Pope ile olan geçmişini sorgulamaktadır.

  Belediye Başkanı’nın yakın arkadaşları Diskins ailesinin dadısı ortadan kaybolur. Brenda ve ekibinden olayı araştırması istenir. Dadı tecavüze uğradıktan sonra ölü olarak bulunurken başlangıçta ilk şüpheli başkanın arkadaşları olarak gözükmektedir. Bu arada Raydor Brenda’nın Şef Pope ile olan geçmişini sorgulamaktadır. Brenda Pope’un Polis Departmanı Şeflik başvurusu incelemesine alışık olmadık bir ilgi göstermektedir.
  In Custody
  S06E03 - In Custody
  Brenda’nın araştırmakta olduğu ve de artık sonuçlanmak üzere dosya bir uyuşturucu bağımlısının intihar dosyası ile örtüşecektir...
  Layover
  S06E04 - Layover
  Heart Attack
  S06E05 - Heart Attack
  Off the Hook
  S06E06 - Off the Hook
  Belediye memuru Gabriel şartlı tahliye ile salınan bir kurul üyesinin ölümüne istemeden şahit olur. Yaklaşan polis şefi seçimleri nedeniyle Pope oldukça düşüncelidir. Şerif Pope umduğundan çok daha farklı bir sonuç elde eder.
  Jump the Gun
  S06E07 - Jump the Gun
  War Zone
  S06E08 - War Zone
  Brenda ve Gabriel bir tutukluyu ziyaret ederler. Tutuklu onlara ertesi gün işlenecek bir uyuşturucu çetesi cinayeti hakkında bilgi verir. Şerif Pope’un karşı çıkmasına rağmen olay D.A. ofisine devredilir ve ekip Raydor’ın yardımı ile araştırmaya devam eder. Bu arada Brenda’nın avukatı Gavin Baker bölümdeki sızıntıyı bulmak için tük ekip üyeleri ile görüşür.
  Last Woman Standing
  S06E09 - Last Woman Standing
  Executive Order
  S06E10 - Executive Order
  Brenda olası bir terör saldırısına neden olabilecek iki farklı davanın soruşturma sırasında zor anlar yaşamaktadır. Kendisi gibi şeflik için yarışan terörle mücadele birim şefi ile çalışmak zorundadır.
  Old Money
  S06E11 - Old Money
  High Crimes
  S06E12 - High Crimes
  Living proof
  S06E13 - Living proof
  Living Proof (2)
  S06E14 - Living Proof (2)
  Arnavut kan davası araştırmasında ilginç bir sır ortaya çıkar. Bir ailenin deşifre edilmesi üzerine Brenda yine araştırmaya girecektir.
  An Ugly Game
  S06E15 - An Ugly Game

  Hayran tepkileri

  Back to Top