Hesabım
  Rizzoli & Isles
  2. Sezon
  Puanım :
  Rizzoli & Isles
  Üyeler
  3,1 1 oy

  Sezon bilgisi:

  13 Bölüm
  orijinal kanal: TNT
  İlk yayın tarihi: 11 Temmuz 2011
  43 Fotoğraf
  Angie Harmon
  Angie Harmon
  Rolü : Det. Jane Rizzoli
  Lorraine Bracco
  Lorraine Bracco
  Rolü : Angela Rizzoli
  Sasha Alexander
  Sasha Alexander
  Rolü : Dr. Maura Isles
  Bruce McGill
  Bruce McGill
  Rolü : Det. Vince Korsak
  2. sezonun tüm kadrosu
  Fotograf Jacqueline Bisset Fotograf Jacqueline Bisset, Sasha Alexander Fotograf Angie Harmon, Lorraine Bracco, Peter Bogdanovich Fotograf Angie Harmon, Lee Thompson Young, Peter Bogdanovich Rizzoli & Isles : photo Angie Harmon Fotograf Angie Harmon, Billy Burke Fotograf Angie Harmon, Bruce McGill, Sasha Alexander Fotograf Lolita Davidovich Fotograf Lee Thompson Young
  2. Sezonun tüm fotoğrafları
  2. sezon bölümleri
  We Don't Need Another Hero
  S02E01 - We Don't Need Another Hero
  Bir kuşatma sırasında vurulmasının ardından Jane Rizzoli halka açık bir törende bir kahraman olarak onurlandırılır. Ancak tören bir felaket nedeniyle kısa sürer. Bu olay nedeniyle Jane eski lise aşkı Casey Jones ile tekrar bir araya gelir. Belki de onun duygusal yaralarını sarabilecek kişi Casey’dir.
  Living Proof
  S02E02 - Living Proof
  Jane ve Maura spa’da güzel bir gün geçirmektedirler. Taşıyıcı anne olan hamile bir kadının katilini farkederler. Kısa bir süre sonra bebeğin biyolojik ailesini bulmak için iz peşine düşerler.
  Sailor Man
  S02E03 - Sailor Man
  Denizcilerin filo hastasında Boston sokaklarını kaplamasının ardından genç bir kız ölü olarak bulunur. Frost’un donanma amirali olan babası şehre gelir ve ikisi arasında tansiyon yükselir. Bu arada Maura Angela’nın tamircisi ile çıkar. Bu bölümde Ernie Hudson (Oz, Ghostbusters)Frost’un babası rolünde, Matthew Del Negro (United States of Tara, Parenthood) ise Maura’nın çıktığı adam rolüyle konuk oyuncu olarak yer alıyorlar.
  Brown Eyed Girl
  S02E04 - Brown Eyed Girl
  Bir polis memurunun kızı erkek kardeşinin gözleri önünde kaçırlır. Jane ve ekibi kızı bulabilmek için iz peşine düşer. Ekip olayın birkaç saat önce ölü bulunan başka bir kızın davası ile bağlantılı olmasından endişe etmektedir.
  Don't Hate the Player
  S02E05 - Don't Hate the Player
  Jane and Maura, Boston Pilgrims basebal takımının koçunun ölü olarak bulunduğu cinayet davasını araştırmaktadırlar. Ölen yıldız bir oyuncudur ve takımın sahibi oyuncuları yatıştırmakta zorlanmaktadır. Bu arada Jane'nin erkek kardeşi Tommy, hapishaneden eve dönmüştür.
  Rebel Without A Pause
  S02E06 - Rebel Without A Pause
  Bloodlines
  S02E07 - Bloodlines
  Jane ve Maura, Salem’de modern bir cadı avı gibi gözüken bir olayı araştırmaktadır. Frankie’nin eski kız arkadaşı bir sürprizle geri döner. Jane ise bu durumdan oldukça rahatsızdır.
  My Own Worst Enemy
  S02E08 - My Own Worst Enemy
  Bir soygun sırasında işler ters gidince bir adam öldürülür. Jane ve Maura olayı çözmek için bir ailenin geçmişini derinlemesine araştırmaktadır. Bu arada Maura’nın geçmişinden romantik ve gizemli bir figür ortaya çıkar ve Maura’nın birşeyler gizlediğinden şüphelenen Jane ile aralarının açılmasına neden olur.
  Gone Daddy Gone
  S02E09 - Gone Daddy Gone
  Terk edilmiş bir araba bulunmuştur ve arabanın içi kanlar içerisindedir. Fakat etrafta bir ceset ya da yaralı bulunamamıştır. Tüm bu olaylar sırasında Jane, Maura’nın onun kardeşiyle yakınlaşması hakkında konuşacaktır.
  Remember Me
  S02E10 - Remember Me
  Can I Get a Witness?
  S02E11 - Can I Get a Witness?
  He Ain't Heavy, He's My Brother
  S02E12 - He Ain't Heavy, He's My Brother
  Seventeen Ain't So Sweet
  S02E13 - Seventeen Ain't So Sweet
  Don't Stop Dancing, Girl
  S02E14 - Don't Stop Dancing, Girl
  Burning Down the House
  S02E15 - Burning Down the House

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top