Hesabım
  Pek Yakında
  Ortalama puan
  3,5
  527 Puanlama
  Pek Yakında hakkında görüşlerin ?

  74 Kullanıcı yorumları

  5
  17 Eleştiri
  4
  25 Eleştiri
  3
  14 Eleştiri
  2
  9 Eleştiri
  1
  5 Eleştiri
  0
  4 Eleştiri
  Fatih Çetin
  Fatih Çetin

  1 değerlendirme Takip Et!

  1,0
  23 Aralık 2021 tarihinde eklendi
  2 saatlik zaman kaybı. Daha kötüsü olamazdı. Oyunculuğun ve senaryonun dibini görmüş bir eser. Zirve şımartinca biraz da dibi görmek istemişler....
  Samet Sagun
  Samet Sagun

  54 değerlendirmeler Takip Et!

  4,0
  23 Nisan 2020 tarihinde eklendi
  Pek yakında bir komedi filmi değildir onu bi kenara not edelim öncelikle bu beklentiyle izlemeyin
  Sıcak bir aile filmi ...
  Ve benim beğendiğim bir film
  Cem yılmazın baba olduktan sonra etkilenip yazdığı ve çektiği bir film olsa gerek :) filmin içinde başka filmin fragmanı olan daha önceki filmlerine ve filmlere her zaman ki gibi gönderme de bulunduğu izlenebilir sıcak bir film
  Aslan Nurhan Hızal
  Aslan Nurhan Hızal

  2 değerlendirmeler Takip Et!

  5,0
  21 Ocak 2020 tarihinde eklendi
  CEM YILMAZ IN GORA VE AROG UNU ayrı tutarak söylüyorum ki en muhteşem filmi bu..
  Filmin içinde ki Şahikalar bile ayrıca film olmalı..
  Ruhi K
  Ruhi K

  1 değerlendirme Takip Et!

  1,0
  1 Kasım 2019 tarihinde eklendi
  Birinci bölüm inanılmaz kötü idi.Sabırla 2.bölümü bekleyenlerinin yüzü pek gülmedi..Keşke yapmasaydınız..
  yigit ali D.
  yigit ali D.

  Takipçi 48 değerlendirmeler Takip Et!

  2,0
  27 Ekim 2019 tarihinde eklendi
  Bu film benim için bir komedi filmi değil. Bunu müziklerinden bile anlayabilirsiniz. Ama kurgu iyi olduğundan izlenebilir
  burak s
  burak s

  1 değerlendirme Takip Et!

  5,0
  17 Nisan 2019 tarihinde eklendi
  Ben gerçekten fragmana aldanıp izlememiştim ama gerçekten çok güzel film olmuş. Cem yılmaz bence böyle filmleri artırmalı.
  SerdarKayaDemir
  SerdarKayaDemir

  Takipçi 5 değerlendirmeler Takip Et!

  4,0
  20 Şubat 2019 tarihinde eklendi
  Cem yılmaz deyince insanların aklına direkt stand-up performansı geliyor bu normal.Cem yılmaz bu filmde bir kez daha türk sinemasının çitasını bir tık öteye taşımış ve kariyerine bir başarılı film daha eklemiş.Yanında diğer üstadlarda tat katmış filme.Kötü yorumu kesinlikle hak etmeyen bir film.İnce göndermeler harika olmuş tabi anlayana..!
  YuTüpçü #.
  YuTüpçü #.

  1 değerlendirme Takip Et!

  5,0
  16 Nisan 2018 tarihinde eklendi
  Kaliteli ve ideolojisi olan bir film olmuş. İdeolojisi olmayan saçma sapan filmlerden iyidir. Sanat eseri çıkarmışlar.
  Yusuf Ç.
  Yusuf Ç.

  Takipçi 16 değerlendirmeler Takip Et!

  3,5
  23 Kasım 2017 tarihinde eklendi
  Bu bence Cem Yılmaz'ın proje filmlerinden biri.Gora, Arog bekleyenler uzak durun.Bence sade ve güzel.
  SE A.
  SE A.

  31 değerlendirmeler Takip Et!

  5,0
  25 Mart 2017 tarihinde eklendi
  Muhteşem bir filmdi. Hikayenin samimiyeti izleyiciye çok net geçiyor. Film boyunca sıkıldığım bir an bile olmadı. Hem eğlenceli hem dramatikti. Çok keyif aldım.
  fatos K.
  fatos K.

  34 değerlendirmeler Takip Et!

  4,5
  17 Ağustos 2016 tarihinde eklendi
  birçok kişi beğenmese de benim çok beğenerek izlediğim bir film. Hatta birkaç kez izledim. Ailenizle oturup izleyebileceğiniz, yer yer güldüren, düşündüren, hüzünlendiren bir film. Cem Yılmaz denince neden herkes kahkahalara boğulmayı bekliyor anlamıyorum ki. Samimi sıcacık bir film olmuş. Özellikle Zafer Algöz'ün ve Zerrin Tekindor'un karakterlerine ve oyunculuklarına bayıldım. Tek beğenmediğim Tülin Özen oldu, rolün hakkını veremediğini düşünüyorum. izleyin, izlettirin.
  Güler G.
  Güler G.

  1 değerlendirme Takip Et!

  1,5
  18 Kasım 2015 tarihinde eklendi
  Tek kelimeyle berbat bir filmdi. Espirileri hep aynı ve aynı mantık goradaki gibi iki ayrı karakter de oynaması, artık güldürmüyor. Ben gittim pişman oldum. CM101MMXI Fundamentals daha güzeldi. Tamamen hayal kırıklığı :((
  sinema
  1 ziyaretçi
  3,5
  13 Ağustos 2015 tarihinde eklendi
  Pek Yakında, Eşkiya filminin o dillere destan sahnesiyle açılıyor ve Zafer orada figüran rolünde, diğer figüranın Zafer'in ayağını kaydırması sonucu işini kaybediyor ve korsan CD sektörüne atılıyor ve bunu istemeden yaptığı düşüncesine itiyor izleyenleri bu yüzdendir ki Zafer'e sürekli acıyacağız. Burada ki en büyük eksiklik keşke bu sahnede Şener Şen'i izleyebilseydik bir diğer eksiklik hatta utanç verici sinema sanatına hiç yakışmayan neredeyse her kadrajdaki firma isimleri ve reklam kokan hareketler, Cem Yılmaz'a yakıştıramadım. Bir diğer hususta Hababam Sınıfı'na değinilen sahnede Halit Akçatepe'yi görmek isterdim mesela ya da Ayşen Gruda'yı daha çok seyretmek kesinlikle onun oyunculuğunu özlemişim. Müzikleri hiç beğenmedim genel izleyici kitlesine hitap eden bir tarz kesinlikle değil. Beğenmediğim ve can sıkan bir diğer şey ise diyaloglar sanki sonradan eklenmiş spontane olmuş, güldürü sahneleri yarım kalmış bir bütünlük sağlananamış. Gönderme yaptığı sanatın ticaretleştirilmesi konusunu oturup izlemeli ve bundan ders çıkartmalı kendisine yeni bir yol çizmeli ve kendisine asla bir haksızlık yapmamalı o bizlerin 2000'li yılların Kemal Sunal'ı.
  Filmin en büyük artısı Sunay Akın'ın dünya çocuklarına armağan ettiği Oyuncak Müzesi, Yılmaz Erdoğan, mükemmel derecedeki oyuncular ve oyunculuk, ve Yeşilçam filmlerinden aşina olduğumuz nesneler. Nostalji havası müthişti, kostüm ve dekorlar kesinlikle çok iyiydi.
  Sonuç itibari ile Bu film ne Hokkabaz gibi ne de G.O.R.A gibi ne dram ne komedi herşeyden azar azar alınıp ortaya yapılması istenen bir yemek siparişi gibi. Cem Yılmaz yönetmen ve oyuncu olarak mükemmel bir iş çıkartmış fakat konusu ve yüksek beklenti sebebiyle bu film olmadı, Cem Yılmaz'a yakışmadı, bu sefer güldürmedi...
  Demirtas
  Demirtas

  Takipçi 888 değerlendirmeler Takip Et!

  3,0
  3 Ağustos 2015 tarihinde eklendi
  Cem Yılmaz filmde güzel bir atmosfer yaratmış. Son derece keyifle izledim. Mükemmel bir film mi? Hayır ama insana kendini iyi hissettiren filmlerden olduğu kesin.
  Sebahattin U.
  Sebahattin U.

  25 değerlendirmeler Takip Et!

  2,5
  31 Mayıs 2015 tarihinde eklendi
  Oyunculuk iyi senaryo onun yerini tutmuyor.Bu senaryoyu tutturabilen çok ender oluyor.Ne yazık ki bu filmde tutturamayanlardan.Pek yakında senaro üzerinde çalışmanız gerek.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  • En İyi Filmler
  • Basın Puanlarına Göre En İyi Filmler
  Back to Top