Beyazperdem
  Kapan
  Ortalama puan
  3,9
  128 Puanlama ve 29 Eleştiri
  dağılımı 29 Eleştiri notla
  7 Eleştiri
  11 Eleştiri
  7 Eleştiri
  2 Eleştiri
  0 Eleştiri
  2 Eleştiri
  Kapan hakkında görüşlerin ?

  29 kullanıcı eleştirisi

  Fundalina Jolie
  Fundalina Jolie

  Takip Et! 71 Takipçi 178 Eleştirisini Oku

  4,5
  19 Nisan 2017 tarihinde eklendi
  Sıkı bir gerilim filmi izlemeye ne dersiniz?
  Kapan filmini yazan ve yöneten Peele, köleliğe dair endişelere farklı, belki olası ve yenilikçi bir unsur katmış. Her ne kadar finale yakın sahneler biraz geçiştirilmiş olmasına rağmen keyifle izlenen bir yapım ortaya koymayı başarmış.
  Engin Yüksel
  Engin Yüksel

  Takip Et! 3493 Takipçi 1 389 Eleştirisini Oku

  4,0
  25 Nisan 2017 tarihinde eklendi
  son saniyesine kadar sürprizlere açık iyi bir film fakat iki eli bağlı olduğu halde koltuktan söktüğü pamukları kulağına nasıl soktu onu merak ediyorum herşeye rağmen 8/10
  rudeonerudeone
  rudeonerudeone

  Takip Et! 4210 Takipçi 1 698 Eleştirisini Oku

  3,5
  24 Ekim 2017 tarihinde eklendi
  Sürükleyicilik ve gerilim dozu konusunda kesinlikle şüpheye yer yok fakat sanki o klasik "olacakmış ama tam olamamış" filmlerden biri gibi aynı zamanda. Tercih edilebilecek güzel bir çerezlik, türe yeni bir soluk da getirmeyi başarmış belli ölçülerde. Ancak bana kalırsa son dönemlerdeki örneğin bir "It Follows" etkisi yapmayı da başaramıyor.
  Ugur Tazegül
  Ugur Tazegül

  Takip Et! 525 Takipçi 668 Eleştirisini Oku

  5,0
  4 Ekim 2017 tarihinde eklendi
  TEK KELİME İLE BAŞYAPIT

  Sinema tarihi boyunca ırkçılık konusunu işleyen sayamayacağımız kadar film çekilmiştir. Çekilen filmlerin çoğu biyografi, dram, tarih gibi kategorilerde değerlendirilebilir. Ancak ırkçılığı merkezine alan bir gerilim/korku filmi aşina olduğumuz bir durum değil. Dolayısıyla "Kapan" filmini öne çıkaran nokta da söz konusu özelliği oluyor.

  Filmin konusunu kısaca ele alıp öyle devam edelim. Siyahi bir genç olan Chris, fotoğrafçılıkla uğraşan kendi halinde birisi. Bir hafta sonu sevgilisi Rose'un ailesi ile tanışmak için birlikte yola çıkarlar. Chris'in aklında Rose'un ailesinin kendisinin siyah olmasıyla ilgili ne düşünecekleri noktasında soru işaretleri vardır. Tanışma konusunda ne kadar isteksiz olsa da Rose'un telkinleriyle kafasındaki kötü düşünceleri atar. Ailenin şehir dışındaki evlerine vardıklarında Chris'in ilk dikkatini çeken şey tıpkı kölelik yıllarında olduğu gibi beyaz ailenin emri altında çalışan siyahi hizmetçiler olur. Bu hizmetçilerin tuhaflıkları Chris'in endişesini ikiye katlar. Chris, Rose'un tuhaf ailesine biraz olsun alışmaya başlarken kendisini hiç hesaplamadığı geleneksel bir toplantının içinde buluverir. Bu noktadan sonra içindeki endişeleri haklı çıkartacak kanıtlara ulaşsa da artık çok geç kaldığını fark eder. Çok usta bir şekilde tuzağa çekilmiştir ve artık kapana kısılmıştır. Artık kıstırıldığı kapandan kurtulmak için mücadele etmeye başlar...

  Irkçılık problemini elbette dram türüyle aktarmak, anlatmak mümkün ve bu en olası yollardan biri olabilir fakat Get Out, bu çizgiyi aşarak, ırkçılığı gerilim-gizem temasıyla birlikte anlatıyor. Filmde de adı geçen Obama‘nın burada kendi ülkesindeki sinema üzerindeki etkisinden bahsetmek gerek. 8 yıllık yönetimi boyunca artmış ve cesaretlendirilmiş bir Afro Amerikan sinema akımı var. Filmlerin başarılı yada başarısız olması değil, olabiliyor olması temel konu. 12 Years a Slave, Moonlight, Fruitvale Station, Creed, Fences, Birth of a Nation ve Selma gibi adından söz ettirmiş filmler örnek gösterilebilir.

  Irkçılık çok küçük şeylerin, sözlerin altında saklanabilir veya Get Out filminde olduğu gibi yaptırımları / sonuçları çok daha farklı şekillerde de olabilir.
  Get Out, korku-gizem türünün ötesinde ve iyi yönetilmiş bir film. Direkt ve dolaylı yoldan verdikleriyle daha çok konuşulacak ve izlenecek gibi.
  Ali Y.
  Ali Y.

  Takip Et! 63 Takipçi 433 Eleştirisini Oku

  4,0
  17 Aralık 2020 tarihinde eklendi
  Gerek gizem olsun gerek gerilim olsun gerçekten çok iyidi.
  pembeoje
  pembeoje

  Takip Et! 76 Takipçi 330 Eleştirisini Oku

  3,0
  22 Eylül 2017 tarihinde eklendi
  çok farklı, enteresan bir film.. sonuna kadar merakla izletiyor kendisini.. fakat çok fazla durağan ilerliyor keşke daha fazla gerilim katsalarmış..
  martinscorsese
  martinscorsese

  Takip Et! 2 Takipçi 123 Eleştirisini Oku

  4,0
  22 Ocak 2018 tarihinde eklendi
  Filmin konusu bana Hostel serisini ve iskelet anahtar filmini hatırlattı. Ama bu film ikisinden de daha iyi, altı dolu bir film. Keyifli vakit geçirmek isteyenlere tavsiye ederim.
  Baris Ö.
  Baris Ö.

  Takip Et! 5 Takipçi 74 Eleştirisini Oku

  2,5
  2 Ağustos 2017 tarihinde eklendi
  Oyuncu kadrosunda çok tanidik yüzlerin bulunmadığı filmi ilk izlemeye başladığınız anda İlk dikkatinizi çeken vasat bir başlangıç yapmış olması. Fragmanını izleyip merak uyandıran bir yapısı olduğuna inandığımı filmi izlemeye koyulduğum anda ilk dikkatimi çeken filmin ağır ve nispeten hareketsiz geçen yapısı oldu. Ki bu yapida ilerleyen film sonuna kadar bunu korududa zaten. Oyunculuklardan fazla bir beklenti içine girmeden izlediğim film genel olarak beni hikayesiyle kendine çekmişti. Ve zaten sonuna geldiginizda de en etkileyici kismininda konusu olduğu ortaya çıkmıştı. Ama sizi şaşırtması muhtemel sona doğru yaklaştıkca verdiği ip uçları ve açıklar ile o sürprizi de bir yerde baltaliyor ve herşeyi kavramanızı sağlıyor.
  Genç sevgililer Chris (Danirl Kaluuya) ve Rose (Allison Williams), Rose'un ailesi ile tanişmak için yola cıkacaktır yalnız Chris'i rahatsiz eden bir durum vardır. Chris siyahi bir genctir ve Rose'un ailesi ile nasik bir ilişkisi olacağına süphe ile yaklaşmaktadır. Ve yola koyulduklarinda da ilginçlikler başlamiştir. Rose'un evine vardiklari daha ilk dakikada birşeylerin ters gitmeye basladiginin sinyallerini alan Chris birşeylerden süphelenmeye başlamıştır. Rose'un psikiyatrist annesi ve Beyin Cerrahı babasının yaninda garip tavirlar sergileyen kardesi ile tanişan Chris evin hizmetcileri olan siyahi diğer insanlarinda garip davranişları karşısında iyice meraklanmiş bir sekilde olaylarin iç yüzünü araştırmaya başlar ve olaylar gelişir.
  Genel anlamda gerilim dozunun hep ortada dolaştığı ve merak dozunu yüksek tutmaya çalışan film sonunda ise bu düzetin altında kalan bir sonla son buluyor. İzlerken çok fazla sıkmayan yapim ama elindeki potansiyelide çok fazla yansitamadiği icin vasat bir şekilde son buluyor. Boş zamaninizda şans verebileceginiz bir yapim olarak Get Out (Kapan) izle unut tarzinda yapisi ile benden 5/2.75 aliyor.
  sinema
  1 ziyaretçi
  5,0
  19 Eylül 2019 tarihinde eklendi
  bu filmi bana babam önermişti ilk başlarda sakin gidiyordu hatta klasik aşk filmi bu diyecektim sonra olan olayları görünce iyiki izlemişim dedim çünkü film gerginliği iyi veriyor oyuncular karakterlere tam oturmuş ve adam aile nin ırkçı olduğunu daha erken farkedip kaçmaya çalışsa daha fazla kanlı sahne çıkar diye düşündüm sonra bir daha düşündüm ve öyle olursa o gerilimi veremiyeceğini fark ettim sanki orda adamı değilde beni kaçırmışlar gibi hissettim bir anda başladı ve sindire sindire ilerledi sonunu güzel bağlamışlar sadece aileden kurtulma sahneleri biraz fazla hızlı olmuş gibiydi bir on dakka daha uzatıp beş dakkası aileyi dağıtması diğer beş dakkasıda adamın sonra ne yaptığıyla alakalı olabilirdi
  Sertuğ T.
  Sertuğ T.

  Takip Et! 18 Takipçi 161 Eleştirisini Oku

  4,0
  23 Haziran 2017 tarihinde eklendi
  Get Out ,Fragmanları çıktığından beri izlemek için dört gözle beklediğim bir filmdi Get Out. Konusu cidden değişik ve güzel duruyordu kabaca anlatmak gerekirse konu şöyle : Chris siyahi bir gençtir . Kız Arkadaşının Ailesiyle Tanışmaya Gider . Ve Burda Siyahi insanlkara olan farklı bir yaklaşımı görür. Ve bu olayın perde arkasını araştırmaya başlar. Öncellikle söylemeliyim ki Gerilim yer yer çok yükseliyordu genelde ses efektleriyle korkutmaya çalışmışlar ve yer yer başarmışlar. Gizem Unsuruda bir o kadar güzel işlenmiş hep devamında ne olacağını merak ediyor ve olanlara şaşırıyorsunuz. Konu kesinlikle güzel ve filmede güzel kurgulanmış. Hafif bir gerçekçi fantastiklik işlemişler filmde bu çok yerinde ve güzel olmuş diyebilirim. Senaryoda boşluklar tabiki var ama senaryodaki ince mesajlar bu açıkları kapatabiliyor. Tahmin edilebilir sahneler kimi zaman boy gösteriyor ama açıkçası bunlar beni rahatsız etmedi. spoiler: Gömülü Dünya fikri çok hoşuma gitti diyebilirim filmin gerilim noktalarından olmuş. Tek beğenmediğim noktalardan birisi sanırım finaliydi. Chrisin Herkesi öldürmesi klasik bir son olmuş açıkçası böyle senaryoda boşluklarıda olan bir filmden açık kapılı bir son beklerdim. En beğendiğim nokta kesinlikle siyahilerin beyinlerini alan tarikattı. Bu tarikatın aileden aileye geçmesi ve güzel bir kurguyla işlerini sürdürmesi çok zekice düşünülmüş hamleler senaryodaki. Oyunculuklar kesinlikle iyiydi diyebilirim .
  Kısacası Zevkli ve Kaliteli bir yapım olmuş. Sıradan Siyahi filmlerinin ötesinde farklı bir konseptle karşımıza çıkıyor Get Out türünün hakkını veren kaliteli bir yapım. 8/10
  Alp T.
  Alp T.

  Takip Et! 259 Takipçi 441 Eleştirisini Oku

  3,5
  30 Nisan 2017 tarihinde eklendi
  Get Out, başarılı komedi oyuncusu Jordan Peele'ın yazıp yönettiği bir korku filmi. Normalde böyle bir filmin felaketle sonuçlanması gerekirken şaşırtıcı bir derecede Peele, son zamanların en iyi korku filmlerinden birisine imza atmayı başarmış.

  Film, Rose'un zenci sevgilisi Chris'i haftasonu için ailesinin yanına götürmesiyle başlıyor. Chris, etraftaki herkes beyaz olduğu için kendisini pek rahat hissetmezken ortamdaki dostane havadan dolayı Rose'un ailesine yavaş yavaş ısınmaya başlar. Fakat birdenbire Chris, bu aileyle ilgili garip şeylerin olduğunu farkeder ve perde arkasında nelerin döndüğünü anlamaya çalışır.

  Normalde korku filmlerinden pek haz etmem ama Get Out, benim için oldukça başarılı bir işti. Gerektiği zaman komikti, aynı zamanda gizemli atmosferi çok başarılıydı. Ve ortaya atılan fikirler de çok yaratıcıydı.

  Aynı zamanda oyunculuklar da çok başarılıydı. Bir İngiliz olan Daniel Kaluuya, bu filmde çok iyiydi ve özellikle de Amerikan aksanı çok başarılıydı. Girls dizisinden tanıyacağınız Allison Williams, ilk sinema filmi olmasına rağmen iyi bir performans sergilemiş. Ayrıca Catherine Keener, Bradley Whitford ve Betty Gabriel de oldukça ürperticiydi. Benim için filmdeki her sahneyi çalmayı başaran kişi, LilRel Howery'di. Gerçek hayatta da bir komedyen olan Howery, filme daha samimi bir hava getirmiş ve ortaya çıkan sonucu daha da eğlenceli yapmış.

  Bunun dışında dediğim gibi, Jordan Peele'ın yönetmeliği ve senaryosu çok başarılıydı. Peele, ortaya ilginç bir gizem koymuş ve bunu oldukça ilgi çekici bir şekilde açığa çıkarmış.

  Get Out'la ilgili sadece birkaç ufak sorunum var. Film, tam olarak aklınızda kalan bütün soruları cevaplayamıyor ve sonunu bir devam filmi için yarım bırakmış izlenimi veriyor. Ayrıca senaryoda da birkaç boşluk vardı.

  Uzun lafın kısası, eğer korku filmlerini seviyorsanız Get Out'u izlemelisiniz. Oldukça sürükleyici ve aynı zamanda da komik bir film. Oyunculukları başarılı ve senaryosu yaratıcıydı aynı zamanda. Mükemmel değil ama kesinlikle göz atmaya değecek bir iş.

  FİLMİN İYİ YANLARI:

  + Performanslar.

  + Filmin finali.

  + LilRel Howery'nin filme getirdiği komik hava.

  + Senaryonun parmak bastığı ilginç noktalar.

  FİLMİN KÖTÜ YANLARI:

  - Bazı cevaplanmamış sorular.

  - Senaryodaki birkaç boşluk.

  - Bazı sahnelerde nelerin olacağını tahmin edebiliyorsunuz.

  TOPLAM PUAN: 7.5/10
  Aamir Khan
  Aamir Khan

  Takip Et! 5 Takipçi 206 Eleştirisini Oku

  4,0
  23 Haziran 2019 tarihinde eklendi
  Kesinlikle güzel... değişik bi gizem ve gerilimi var. Ama bir iki hatayı spoiler verip dile getirmek istiyorum. spoiler:
  birincisi flaş çakınca hipnoz etkisini yitiriyorsa neden ilk uyanan adam beyazlara değilde crise saldırdı ve defol dedi. Orda crisi uyarabilirdi. İkincisi bu insanlar hipnozun etkisiyle başka bi insana dönüşmüyor ki beyin nakliyle dönüşüyor dolayısıyla bu durumda flaş çakması bi işe yaramamalıydı. Üçüncüsü salak rozie flaşın çaktığını gördüğü halde silahı neden büyükbabasına verdi. spoiler:
  Velhasıl bi sürü mantık hatasına rağmen sonuna kadar izlenebilir güzel bi film.
  Turgay Buğdacigil
  Turgay Buğdacigil

  Takip Et! 11 Takipçi 512 Eleştirisini Oku

  3,5
  20 Aralık 2020 tarihinde eklendi
  “Get Out”, senaryosunu da kaleme alan Jordan Peele’nin yönetmen koltuğunda oturduğu ilk (debut) uzun metrajlı sinema filmi…

  Yapımcıları arasında, korku ve gerilim sinemanın “dahi çocuklarından” Jason Blum’ın da bulunduğunu görür görmez de her zaman olduğu gibi herhangi bir tereddütte kapılmadan izleme programımıza dahil ettiğimiz bir film oldu “Get Out” …

  Ki bittiğinde, yanılmadığımızı da bir kez daha fark ettik…

  Hani zaten ortaya 4,5 milyon dolar koyarak çektikleri ve yazdığı “ters köşe” hikayesi ile Peele’ye “En İyi Özgün Senaryo” kategorisindeki Academy Ödülünü de kazandıran bu film, gişede brüt 255,4 milyon dolarlık bir hasılat rakamına da ulaşmış…

  Gelin isterseniz, biraz daha yakından bakalım filmimize…

  Film Edgewood isimli bir bölgede, o an için anlamlandıramadığımız bir biçimde, “beyaz” bir otomobilden inen maskeli birinin karanlıkta yürümekte olan Afro – Amerikan kökenli bir erkeği darp ederek kaçırdığı sahneler ile start alır…

  Henüz izlememiş olanlardan ricamız, söz konusu bu “beyaz” otomobili akıllarının bir köşesine kaydetmeleri olacak…

  Derken konu aniden “romantizme” dönüşüverir…

  Bu kez karşımızda, hafta sonunu geçirmek üzere çıkacakları yolculuğa hazırlanan “Afro – Amerikan” Chris Washington (Daniel Kaluuya) ve çok geçmeden kapıda biten sevgilisi “beyaz” Rose Armitage (Allison Williams) vardır…

  Rose’un niyeti, beş aydır birlikte oldukları Chris’i “gözlerden uzak” bir yerde yaşamakta olan annesi ve babası ile tanıştırmaktır…

  Gitmekte oldukları SUV aracı yolda Rose kullanırken Chris, yakın dostlarından havalimanında özel güvenlik görevlisi olarak çalışmakta olan Rod Williams’ı (Lil Rel Howery) arar ve üçünün de içinde olacakları son derece samimi bir sohbet ortamı oluşur…

  Yani göründüğü kadarıyla şimdilik her şey tam anlamıyla yolunda gitmektedir…

  Üstelik bu durumu, karşıdan karşıya geçmek üzere yola fırlayan bir geyiğe çarparak ölümüne yol açmaları ve sonrasında telefonla aradıkları için gelen ırkçı tavırlara sahip polis memuru Ryan’ın (Trey Burvant) davranışlarının bozmasına da izin vermezler…

  Zaten güler yüzle karşılandıkları, Armitage’ların “malikane yavrusu” evlerine de varmışlardır sonunda artık…

  Psikolog anne Missy (Catherine Keener) ve beyin cerrahı baba Dean (Bradley Whitford) oldukça sempatik davranmaktadırlar…

  Hatta Dean Chris’e evi gezdirirken:

  1936 olimpiyatlarında Hitler’in önünde altın madalya kazanan Jesse Owens’a eleme turlarında kaybeden atlet babası Roman’ın (Richard Herd) gençlik fotoğrafını gösterirken, kendilerine ev işlerinde yardımcı olan Georgina (Betty Gabriel) ve bahçıvanlıkla uğraşan Walter’ın (Marcus Henderson) kalma nedenlerinden de bahseder…

  Elbette aynı Dean, ırkçı olmadığını üstüne basa basa vurgulayarak Chris’in “güvenini kazanma” işini tam anlamıyla garantiye almak için en sevdiği ABD Başkanının Obama olduğunu söylemeyi de ihmal etmez…

  Çok geçmez ve Rose’un “sevimsiz” erkek kardeşi Jeremy’de (Caleb Landry Jones) gelince Armitage ailesi “tamamlanmış” olur…

  Dikkat ederseniz “dörtlendi” değil de “tamamlandı” dedik…

  İsterseniz aklınızın bir diğer köşesine de bu detayı kaydedin…

  Gece uykusu kaçtığı için sigara içmek üzere bahçeye çıkan Chris, Walter ve Georgina’nın oldukça garip davranışlarına tanık olur…

  Missy’de uyanıktır ve kendisiyle oturması için Chris’i çalışma ofisi olarak kullanmakta olduğu odaya davet eder…

  Aslında en başından beri Missy’nin niyeti, sigara bıraktırma bahanesi ile Chris’i hipnotize ederek kontrolünü ele geçirmektir…

  Ve ne yazık ki, Chris gafil avlandığı için bunu başarır da…

  Artık Chris için kâbus dolu saatlerin başlayacağı anlar gelmiş de çatmıştır filmde…

  Hele görme engelli sanat galerisi sahibi Jim Hudson (Stephen Root) ile karşılaşarak konuşacağı hafta sonu partisi de bir başlasın…

  İşte o andan itibaren de, Jack Finney’in aynı isimli “bilim – kurgu” ve “korku” romanından (1954) üretilen “Invasion of the Body Snatchers” filmlerinin bambaşka bir versiyonu ile karşı karşıya olduğunuzun ayırdına varacaksınız…

  Keyifli seyirler,
  Hasan Akif Aycibin
  Hasan Akif Aycibin

  Takip Et! 1 Takipçi 99 Eleştirisini Oku

  4,0
  10 Ocak 2020 tarihinde eklendi
  Film Gerilim-Korku türünde bir yapım. Konusu gerçekten iyiydi. Siyahi insanları hipnoz ederek kendine bağlayan bir aileden sevgilisi olan Chris'in bu aileden bir süre sonra kurtulmaya çalışmasını anlatıyor. Irkçılık göndermeleri olan bir filmdi. Oyunculuk olarak başroldeki siyahi oyuncu takdire değer oynamış gerçekten, diğerleri de iyiydi. Filmde saçma olarak gördüğüm bir yer vardı. Chris'in elleri bağlıyken koltuktan yolduğu pamukları hipnozun etkisinden kurtulmak için nasıl kulağını soktuğunu anlamadım, orası es geçilmiş büyük ihtimalle. Son sahnelerin çok hızlı gerçekleştiğini düşünüyorum. Gerilim bazı yerlerde iyi kullanılmış, bazı yerlerde olmadığını düşünüyorum. Daha iyi bir müzikle, daha geren bir film olabilirdi ve daha çok yakışırdı bu filme. Görüntü yönetmenliği de olağandı, mükemmel manzaralar, çekimler görmedim. Kurgusu çok iyi değildi bence, filmden bazı yerlerde kopabiliyorsun.
  Filmde siyahi oyuncuların hizmetçi, bahçıvan ve hipnoz edilerek köle yapılmaları, siyahilerin şu an bile bunlara maruz kaldığını anlatmış yönetmen. Gerçekçilik, birkaç abartı sahne dışında iyiydi.
  Film, beyaz ailenin siyahileri hipnoz ederek nasıl kendilerine bağladıklarını anlatmış.
  Filme verdiğim puan= 7,7
  sinema
  1 ziyaretçi
  3,0
  31 Ekim 2019 tarihinde eklendi
  Iyi film ama sanki biraz abartılmış. Oyunculuklar ortalamanin uzerinde. spoiler:
  Konusu ise siradişı degil. Yalniz bu kez beyazlar kendi beyinlerini zenci bedenlere nakledip onlari asagilamak yerine tersine zencilerin yerine gecme hayallerini gerceklestiriyorlar. Dogrusu basroldeki oyuncu sadece polisin ırkçı onyargili tavriyla bir kez asagilaniyor, bunun disinda ailenin ve ziyaretcilerin oyle bir tavri yok. Ayrica basroldeki genc de tum aileyi yok etti. Az degilmis yani.🙂 spoiler:
  Hasan K.
  Hasan K.

  Takip Et! 3 Takipçi Eleştirisini Oku

  5,0
  2 Mayıs 2017 tarihinde eklendi
  Bazı durumlar önceden tahmin edilinebilse bile sağlam bir film olarak yerini aldı. Müzikleri ve oyunculukları iyi. Bence şahane bir film.
  Mehmet ç.
  Mehmet ç.

  Takip Et! 18 Eleştirisini Oku

  3,5
  10 Mart 2018 tarihinde eklendi
  Farklı konusuyla dikkat çeken bir film Get out.Irkçılık ve gerilim üzerine şaşırtıcı bir seyirlik.Baştan sona kadar merak içinde izlenip keyifli zaman geçirmek isteyenlere tavsiye ederim
  Zeynel K
  Zeynel K

  Takip Et! 74 Eleştirisini Oku

  4,0
  22 Haziran 2019 tarihinde eklendi
  Çok özgün bir senaryoya sahip filmimiz başından sonuna kadar sahneleri tahmin ettirmesine rağmen kendini seyrettiriyor. Yani herşeyin olacağı belli gibiydi ama her daim de bir gizem farklı bir merak ve çekiciliği vardı. spoiler: Sonunda herkesi öldürmesi çok rahatlattırıyor.
  Berat P
  Berat P

  Takip Et! 28 Eleştirisini Oku

  2,0
  1 Mart 2018 tarihinde eklendi
  neydi şimdi bukadar iyi başlayp konuyu bu kadar dağıtan başka film yoktur harbiden film güzel başlıyor ama sonra saçmalıyor
  Mebus B.
  Mebus B.

  Takip Et! 6 Eleştirisini Oku

  3,5
  3 Mayıs 2017 tarihinde eklendi
  Film ilk bölümü oldukça sakin bir anlatım diliyle ama bazı sor işaretlerini sorarak devam ediyor. İkinci bölümün bir kısmında bu sakinlik devam ederken ani bir hızlanma ile filmin detaylarına ve sonuna doğru akış sağlanılıyor. Sorun işte bu bölümde, filmi bitirmek için son kısım hızlı çekim olmuş gibi ama yinede izlenir bir film olduğu söyleyebilirim. Aşırı bir gerilim veya korku filmi değil, biraz daha dozu ayarlanmış bir gerilim filmi diyebileceğimiz bir yapım olmuş.

  Bu hafta kaliteli film yok mu ? ne izlesem diyenler için farklı bir alternatif seçenek olabilir.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top